Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka bańki miały w piątek i będą miały dzisiaj i chyba na tym się na razie skończy, bo nie mają az tyle miejsca na tych małych pleckach. Poprawy na razie nie widze::(:
Cafe tego entorolu nie znam, ale przypomniało mi się, ze u nas kiedyś super zadziałał taki węgiel dla dzieci o smaku coli, ale kurde nie pamiętam nazwy. Ja bym go jeszcze zostawiła na diecie, chociaż jak ma apetyt to tylko wskazuje na to, że nic mu nie jest

Odnośnik do komentarza

Cafe biedny Olek. Ale jak jest taki glodny to z drugiej strony dobrze :)))
Mysle, ze rosolek mu nie zaszkodzi, a i jakies biszkopty moze jesc bez ogranczen.

Andzia no i ja sie sklaniam ku "Och Karol" :)
P. ma glownie po ojcu taka karnacje, ale jego mama tez dosyc ciemna.
7-mke musze wyrwac, bo juz nic z niej nie zostalo, sam korzen. Wczesniej kazdy to zostawial, zeby cos bylo do nadbudowania, ale raczej nic z tego nie bedzie. Zrobilam jednal pantomogram od razu i w srode jej pokaze, moze da sie to uratowac.
Moze te banki nie dzialaja tak od razu?

Odnośnik do komentarza

Cafe myśle że jeszcze delikatna dietka Olkowi nie zaszkodzi, a rosołek tym bardziej...
no najważniejsze że ma apetyt, może ewentualnie jakąs bułe z masłem...

Andzia oby te bańki jednak pomogły! kurcze u Was ten kaszel już też się ciągnie długo :Szok:

Magda jeżeli nie zależy Ci narazie na tych spodniach dla Miska to wstrzymaj się jeszcze z wpłatą, bo od przyszłego tygodnia będe miała nową dostawe :Oczko: wtedy może coś jeszcze innego będzie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Cafe myśle że jeszcze delikatna dietka Olkowi nie zaszkodzi, a rosołek tym bardziej...
no najważniejsze że ma apetyt, może ewentualnie jakąs bułe z masłem...

Andzia oby te bańki jednak pomogły! kurcze u Was ten kaszel już też się ciągnie długo :Szok:

Magda jeżeli nie zależy Ci narazie na tych spodniach dla Miska to wstrzymaj się jeszcze z wpłatą, bo od przyszłego tygodnia będe miała nową dostawe :Oczko: wtedy może coś jeszcze innego będzie...

Dzieki, z checia bym tak wlasnie zrobila, bo mlody ma troche brakow w garderobie :)
To wstrzymam sie jeszcze, a jak w przyszlym tygodniu nic nie wynajde to od razu Ci place, ok?

Odnośnik do komentarza

magda_79
anielinka
Cafe myśle że jeszcze delikatna dietka Olkowi nie zaszkodzi, a rosołek tym bardziej...
no najważniejsze że ma apetyt, może ewentualnie jakąs bułe z masłem...

Andzia oby te bańki jednak pomogły! kurcze u Was ten kaszel już też się ciągnie długo :Szok:

Magda jeżeli nie zależy Ci narazie na tych spodniach dla Miska to wstrzymaj się jeszcze z wpłatą, bo od przyszłego tygodnia będe miała nową dostawe :Oczko: wtedy może coś jeszcze innego będzie...

Dzieki, z checia bym tak wlasnie zrobila, bo mlody ma troche brakow w garderobie :)
To wstrzymam sie jeszcze, a jak w przyszlym tygodniu nic nie wynajde to od razu Ci place, ok?

Ok :great:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Jestetśmy już 24 godziny bez dydusia:))) Wczoraj z zasypianiem nie było tak źle jak myślałam, tylko w nocy przyszedł kryzys o 12 i płakał baaaardzo, aż się krztusił, ale po jakichś 15-20 minutach znów zasnął i spał do rana:) A rano zero bręczenia przy mleku (zawsze jak pił mleko to musiał mieć w drugiej ręce dydusia) no i w aucie też dobrze:) a zawsze jak wsiadaliśmy do auta darł się, że chce dydy:) ogólnie przez dzisiejszy dzień o wiele mniej marudził niż z dydusiem:) Pewnie znów przyjdzie kryzys w nocy albo przed spaniem, ale mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy:)
Powiem wam, że fajnie było dzisiaj w pracy:) no stęskniłam się za dzieciakami:) ja wiem, że nie raz będę na nie wyzywać pewnie;) ale lubię je bardzo:)
A dzisiaj jeszcze spotkała nas niespodzianka:)))) Dostaliśmy zaproszenie na wyjazd na długi weekend majowy do Niedzicy (uwielbiam Niedzicę - byłam co prawda tylko raz ale się zakochałam i marzyłam żeby tam jeszcze wrócić:) wyjazd jest zorganizowany przez portal z którym jesteśmy związani (kiedyś wam pisałam o tym forum cukrzycowym) i jest to wyjazd sponsorowany:) taaaak się cieszę:) tylko przeraża mnie ta jazda samochodem (około 7 godzin...)

Odnośnik do komentarza

Gosia ale gładko Wam poszło odsmoczkowanie:) super! oby Kuba na dobre zapomniał o dydku...ja jakoś sobie tego odsmoczkowania póki co nie wyobrażam :(( myslałam że jak Amelka będzie starsza to będzie łatwiej a tu du.. bo Amelka teraz częściej z nim chodzi niż jak była mała, bo kiedys to tylko do spania był, a teraz non stop musi być w pobliżu:(( ehhh ostatnio jej tłumaczyłam tą histore z wróżką, że przyjdzie dobra wrózka to oddamy jej monia, a ona da śliczny prezent, a Amelka odrazu w ryk, że nie chce żadnego prezentu...masakra! :Szok:

a z tym wyjazdem do Nidzicy super macie!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Gosia ale gładko Wam poszło odsmoczkowanie:) super! oby Kuba na dobre zapomniał o dydku...ja jakoś sobie tego odsmoczkowania póki co nie wyobrażam :(( myslałam że jak Amelka będzie starsza to będzie łatwiej a tu du.. bo Amelka teraz częściej z nim chodzi niż jak była mała, bo kiedys to tylko do spania był, a teraz non stop musi być w pobliżu:(( ehhh ostatnio jej tłumaczyłam tą histore z wróżką, że przyjdzie dobra wrózka to oddamy jej monia, a ona da śliczny prezent, a Amelka odrazu w ryk, że nie chce żadnego prezentu...masakra! :Szok:

a z tym wyjazdem do Nidzicy super macie!!!

Ehhhh no u nas było podobnie... ale ja już nerwowo nie wytrzymałam jak kolejny raz śwignął smoczkiem i zaczął ryczeć, że smoka nie ma:36_2_39: jeszcze wczoraj rozmawiałam z mamą i to samo jej mówiłam, że nie jestem gotowa na odsmoczkowanie, bo Kuba jest po prostu od niego uzależniony, no ale potem zadziałał impuls;)

Ehhh no a teraz Kubulec jeszcze nie śpi i zaczyna się kręcić i kombinować... ciekawe jaka będzie noc:/

Odnośnik do komentarza

Witam!
A co tu tak pusciutko?
U nas katarowo. Cala noc w plecy, mlody nie mogl spac, a ja z nim. Dzisiaj frida w uzyciu co pol godziny :(
P. w pracy, pomimo, ze ma ferie to i tak maja dyzury :( Potem wpadnie na chwile do domu i jedzie do Niemiec. A my sie kisimy z mlodym w domu. Zwariuje dzisiaj. Mala menda nic ni chce robic, ale chodzi ciagle i jeczy. Proponuje mu tysiac rzeczy, zabaw, ale on tylko nie i nie.
Idziemy zaraz do sklepu, zawsze to jakas atrakcja. Zimno jak cholera, wiec dluzsze spacery odpadaja.

Gosia super Wam poszlo z odsmoczkowaniem! Noce jeszcze moga byc ciezkie, ale i tak chyba najgorsze podjac deczje. Brawo!
Ale rewelacja z wyjazdem do Nidzicy!!! JEdziecie z Kuba? Kawalek jest, ale szkoda by bylo odpuscic taki wyjazd :)

Odnośnik do komentarza

Hej!
U nas nocka do du..!!! Amelke co chwile zrywał kaszel :Histeria: musiałm ją podnosić żeby usiadła bo aż się dusiła:(( dziś już bez gorączki, ale gile dalej po pas, o humorze nie wspomne, wszystko na nie...teraz mnie męczy żebym jej włączyła "Kolorowe kredki" na You Tubie :Padnięty:

Cafe moim zdaniem lepiej jest odczekać jeszcze z powrotem Olka z jeden dzień tak dla spokojności...

Magda udanych zakupów! ja mam puchy w lodówie, musze wysłać paczki, a jestem uziemiona :Szok: chyba musze zrobić liste Ł. i niech on to pozałatwia...

Gosia jak noc bez smoka???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...