Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Co do kaszlu to oczywiście nie wie, mówiła, że może alergiczny i że teraz sporo dzieci przychodzi z takim niewyjaśnionym kaszlem, który ciągnie się nawet po 2-3 miesiące. I bardzo pochwaliła mnie za bańki i za rozsądne podejście do leczenia dzieci, bo ponoć niektóre matki jak już po 2 tygodniach lecenie objawowe nie przynosi skutków, to same proszą o antybiotyk.:Niespodzianka:
Mam nadzieje, ze te bańki pomogą, pamiętam, ze u Stasia tez kiedyś zadziałały.

Anielinka tak, Aerius to lek alergiczny, jak Magda kiedyś pisała nowocześniejszy od Zyrtecu. Współczuję śnieżycy.
A laski jak coś dostają to od razu proszą: daj jeśce dla Stasia:Oczko:
Kasioleq a Ty palisz? Dobrze, że wizyta udana, cekam na szcegóły
Magda u mnie Stasiu miał kiedyś taką faze na wymyślane piosenki, czasem słuchać się tego nie dało:lol:
A laski czasem kręca i z kilku piosenek tworza jedną, dzisiaj lałam jak Maryśka kilka razy pod rząd śpiewała: Chodzi lisek koło grogi, cichuteńko śpij Dorotko śpij Dorotko:D

Odnośnik do komentarza

Anielinka ale macie cudowną pogodę:Kiepsko: Bardzo fajna ta książeczka. My też na etapie czytania, ale ostatnio Filip męczy mnie ciągle żebym czytała mu o Emilu ze Smalandii:lup: Wątpię, żeby coś z tego rozumiał, ale jak słucha to mu czytam:D

Magda niby powinnam się już przyzwyczaić, ale i tak... SZOK! Michał jest świetny z tymi swoimi tekstami!

Cafe
super, że u Olka już lepiej... Apetytem się nie martw, ważne żeby pił. A Zakupy jakie by nie były to ważne że bez dzieci:Oczko:

Justynka
byłaś z Oleczkiem u fryzjera,czy sama strzygłaś? Filip też się strasznie poci i właśnie przez to ma takie sterczące druty::): Niestety niczym się tego nie da przyklepać i ciągle mu wszyscy dokuczają:Rozgniewany: A z kotem? To tak jak u Ciebie:Szok: Psychiczny ten kot jakiś... Ale i tak go lubię:Oczko: Ciągle sam przyłazi do Filipa!

Andzia brawa dla dzielnych dziewczyn! Czyli standardowo osłuchowo czysto:Szok: Więc zdrówka dla Cibie i K. żebyście szybko doszli do siebie::):
Ostatnie zdjęcie tylko wygląda tak pięknie:P Ledwo udało mi się uchwycić moment, bo zaraz zaczęło się podgryzanie Filipa i przygniatanie kota:Szok:

Kasioleqq dobrze że wizyta udana... Przynajmniej dzieci szczęśliwe. Mam nadzieję, że z tym okiem wszystko będzie dobrze,nie brzmi to ciekawie... A z fryzurki zadowolona jesteś? Pokarzesz? ::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Anielinka ale macie cudowną pogodę:Kiepsko: Bardzo fajna ta książeczka. My też na etapie czytania, ale ostatnio Filip męczy mnie ciągle żebym czytała mu o Emilu ze Smalandii:lup: Wątpię, żeby coś z tego rozumiał, ale jak słucha to mu czytam:D

Magda niby powinnam się już przyzwyczaić, ale i tak... SZOK! Michał jest świetny z tymi swoimi tekstami!

Cafe
super, że u Olka już lepiej... Apetytem się nie martw, ważne żeby pił. A Zakupy jakie by nie były to ważne że bez dzieci:Oczko:

Justynka
byłaś z Oleczkiem u fryzjera,czy sama strzygłaś? Filip też się strasznie poci i właśnie przez to ma takie sterczące druty::): Niestety niczym się tego nie da przyklepać i ciągle mu wszyscy dokuczają:Rozgniewany: A z kotem? To tak jak u Ciebie:Szok: Psychiczny ten kot jakiś... Ale i tak go lubię:Oczko: Ciągle sam przyłazi do Filipa!

Andzia brawa dla dzielnych dziewczyn! Czyli standardowo osłuchowo czysto:Szok: Więc zdrówka dla Cibie i K. żebyście szybko doszli do siebie::):
Ostatnie zdjęcie tylko wygląda tak pięknie:P Ledwo udało mi się uchwycić moment, bo zaraz zaczęło się podgryzanie Filipa i przygniatanie kota:Szok:

Kasioleqq dobrze że wizyta udana... Przynajmniej dzieci szczęśliwe. Mam nadzieję, że z tym okiem wszystko będzie dobrze,nie brzmi to ciekawie... A z fryzurki zadowolona jesteś? Pokarzesz? ::):

Sorki, ale się uśmiałam:sofunny:
Teraz naprawde zmykam

Odnośnik do komentarza

Hehe Filip jeszcze nie wymyśla piosenek i nie łączy, ale już się nie mogę doczekać kiedy zacznie:D Za to jak się go pytam: Jesteś chłopczykiem czy dziewczynką? To odpowiada:Jestem Hilipem!:D Albo pytam się go: Pójdziesz ze mną na spacer? A on na to: Oczywiście! Nawet nie wiem kiedy to oczywiście ode mnie podłapał. A jakiś czas temu na topie było KULDE BELE, ale coś mu minęło na szczęście:D No i dzisiaj mnie zaskoczył, bo kiedyś coś mu wspominałam o szukaniu wiosny i dzisiaj wyszliśmy w ten deszcz a on do mnie: Poszukamy wiosny?
Idę spać... Nie wiem dlaczego wciąż się łudzę, że może jutro Filip pośpi dłużej:Histeria: Już dawno powinnam sobie darować:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

trzymajcie mnie kobity

olek w nocy goraczka 38-39
i kuzwa luzne 3 kupole:Histeria:
K z samego ranca zabral go do moich rodzicow-boje sie o chlopakow wiec przez najblizsze dni bedziemy cholera zyc na 2 domy!!

no przez 2.5 roku w ogole nie chorowal a teraz oczywiscie sie zaczelo
a ja jestem od razu w nerwach,bo nie chce trafic do szpitala!!
moze przesadzam ale wole dmuchac na zimne!

ja pierd.....

wywietrzylam mieszkanie i mam wieeeelka nadzieje,ze nawet jesli to jakis wirus to mlodzi tego nie chwycili!!

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny

magda, mei oleczek daje sie obciać bez problemu i sama go obcinam, wychodze z zalozenia ze i tak pewnie fryzjerka go lepiej nie obetnie....

andzia i jak tam twoje prasowanie i czytanie???dziewczyny juz na wsi???

cafe mam nadzieje ze jednak chlopaki nie podlapia choroby, zdrowka dla oleczka....u nas tez w tym roku olek przeszedl pierwsza chorobe i musielismy juz antybiotych wlaczyc do leczenia.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio...
U nas dziś standardowo kaszel w nocy, ale nie jednorazowy atak suchego kaszlu, tylko pojawił się juz mokry i co chwile Amelka kaszlała::(::Histeria: teraz też kaszle już co chwila...kuzwa ...oby do poniedziałku...ehhh, najgorzej się boje że lekarz nic nie wymysli nowego na leczenie :((

Cafe o Matko! kurna jednak chyba jakiś wirus Olka dopadł, co? ja pierdziele...oby tylko chłopcy nie podłapali...a co jedziecie z nim do lekarza, czy jeszcze się wstrzymacie? biedny Olaś- zdrówka dla niego!!! nie będzie marudził u rodziców, bo biedny schorowany taki...

Andzia oby te bańki Wam pomogły...pamiętam jak kiedyś byliśmy dziećmi, to u nas też były non stop w użyciu i to bardzo pomagało, ale przychodziła taka Pani i je nam stawiała, bo się znała na tym...
na ile godzin dziewczyny idą na wieś???

Kasioleq jak oko?kurcze brzmi poważnie, oby przeszło...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Laski wywiezione, o 17-tej je odbieramy. Stachu idzie za chwile na 2,5 h do CK, as później zaprosil kolegów-musi korzystać:Oczko:

Cafe zdrówka!!! Jejciu strasznie Ci współczuje, wiem co czujesz, bo u nas Stasiu też zaczał chorować po urodzeniu dziewczyn, z tym, że miało to związek z przedszkolem!!! Może podaj mu Smecte, słyszałam też, ze na sraczkę dobre jest tez Lakcid L • Lakcid L / Lactobacillus rhamnosus • Encyklopedia leków "Dbam o Zdrowie". Trzymam kciuki, zeby szybku mu minęło i żeby chłopaki nic nie złapały:Całus:

Anielinka u nas bańki przychodzi stawiać pielęgniarka.
Bidna Amelka, kurcze masakra z tymi kaszlami, byle do wiosny!!!
Myśle, ze dobrze byłoby włączyć jej coś na alergie:yes:

Justynka
a no czytałam do 1.30:D

Odnośnik do komentarza

andzia

Anielinka u nas bańki przychodzi stawiać pielęgniarka.
Bidna Amelka, kurcze masakra z tymi kaszlami, byle do wiosny!!!
Myśle, ze dobrze byłoby włączyć jej coś na alergie:yes:

Andzia zapytam napewno o alergie, chociaz już na poprzedniej wizycie pytałam, to lekarz wykluczył...no ale teraz tak długo kaszle więc może jednak...

a dajesz laskom jakiś syrop dodatkowo przeciwkaszlowy? czy tylko ten alergiczny?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe w ogóle się nie dzwię, że spanikowałaś. MOże to był rzeczywiście jakiś wirus, ale Olek szybko go pokonał. A tempki nie ma?
A ten Lakcid L to coś innego niż zwykły Lakcid, ponoć bardzo szybko zatrzymuje biegunki.

Anielinka daje im Mucosolvan i robię inhalację z Pulmicortu. I kupiłam Tran. W zeszłytm roku braliśmy, w tym roku jakoś tak zapomniałam, no ale teraz kupiłam.

Laski musiały wczoraj znowu grzebać w zamrażalce i dzięki temu mam dzisiaj nadprogramowe rozmrażanie:glass:

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja dzisiaj taka przymulona, ze masakra! Noc kiepska, ale dzisiaj czuje sie juz lepiej. Na 16 jedziemy do znajomych, wiec musze postawic sie na nogi.

Cafe wcale Ci sie nie dziwie, ze spanikowalas. Chlopcy jeszcze pewnie oslabieni po chorobie. Mam nadzieje, ze Olas juz dobrze.

Andzia ale macie dzisiaj labe :) Co za ksiazki wypozyzylas?

U nas dzisiaj mega zimno, ale slonecznie. Szkoda mi Miska, ze nie wyjdzie na spacer, ale P. jest na meczu, a ja nie chce lazic. Podjchalismy tylko na szybko do sklepu i mlody po wyjsciu z domu:
jeju, jaki dzisiaj sloneczny dzien :)

Odnośnik do komentarza

Ale pusto.

A nam sie ***** tamten rok tak fatalnie skonczyl i nowy zaczal, ze juz myslalam, ze to koniec. A jednak nie. Tata P. w szpitalu. Karetka go zabrala, krwawienie z przewodu pokarmowego. Prawdopodobnie pekl mu jakis wrzod. Do tego ma bardzo wysokie tetno przy niskim cisnieniu. A to juz musza zbadac od czego.

A ja w ramach stresu obzarlam sie jak dzika swinia, tylko Michał skorzystal, bo nie moglam usiedziec w domu i bylismy godzine na spacerze.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ale pusto.

A nam sie ***** tamten rok tak fatalnie skonczyl i nowy zaczal, ze juz myslalam, ze to koniec. A jednak nie. Tata P. w szpitalu. Karetka go zabrala, krwawienie z przewodu pokarmowego. Prawdopodobnie pekl mu jakis wrzod. Do tego ma bardzo wysokie tetno przy niskim cisnieniu. A to juz musza zbadac od czego.

A ja w ramach stresu obzarlam sie jak dzika swinia, tylko Michał skorzystal, bo nie moglam usiedziec w domu i bylismy godzine na spacerze.

O ja pierdziele co za masakra!!! a chorował na coś?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie:)
Co tu taka cisza?

Anielinka laski na wsi ok, ponoć grzeczne były:wink:
Przydałby się taki tydzień bez nich...:lol:
Jak Amelka?
A do kina jeszcze nie wiem na co, ko9leżanka ma rezerwować bilety, ja bym chciała na "Czarnego łabędzia", ale jak znam życie, to oni wybiorą mniej ambitne kino:Oczko:

Magda teraz czytam "W imię miłości", bardzo wciągające, a w kolejce mam "Dziesiąty krąg" i "Jak z obrazka"

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie...

U nas do du.. wczoraj wieczorem jak tylko Amelka zasneła to była co 10 min. pobudka bo kaszel ją zrywał, chyba z milion razy chodziłam do niej :Histeria: płakała, rwało ją na wymioty raz nawet zwymiotowała flegmą :(( i po tym jak zwymiotowała zrobiło się juz lepiej, jak usneła to była 1, bałam się że pewnie nie raz takie coś będzie się działo, ale odziwo spała spokojnie aż do 8 rano bez pobudki i kaszlu:)
no ale wstała z gorączką 38,5 i zawalonym nosem do tego kaszel znowu się nasił, aż bulgotało jej w środku, więc nawet się nie zastanwailiśmy i pojechalismy na pogotowie...
Tam trafilismy na bardzo fajnego lekarza, długo badał, ogladał, pytał itd. w każdym badz razie dostaliśmy po raz pierwszy antybiotyk ::(: ale w tej sytuacji nie zawahałam się go użyć, bo tak bidulke rozłozyło jak nigdy, do tego jeszcze gardło zaczerwienione i migdałki powiększone ::(: teraz spi ale już dwa razy zbudził ją kaszel, podlozyłam jej wyżej poduszke żeby tak nie dusiło...ehhh aż ryczeć mi się chce, sama nie wiem gdzie ona się tak załatwiła :Kiepsko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...