Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorkiem!

Za mną ciężki weekend...

Magda
ja wiem, że się martwisz, ale naprawdę uważam że to nie koniec świata:yes: Warzywa i owoce są ważne ale bez nich też da się żyć:) A jestem pewna, że za jakiś czas mu minie. Michał dobrze wygląda i dobrze się czuje a to najważniejsze! Może spróbuj pokazać że Ci nie zależy i gotuj mu tylko to co lubi aż do znudzenia bez prób dawania mu warzyw i owoców z Twojej strony? W tym czasie jedz je ze smakiem i nic mu nie proponuj ale niech to trwa trochę czasu, nie dzień czy tydzień:Oczko: Może sam się przełamie i poprosi o to co Wy jecie? I nawet jak Ci się będzie wydawało że tak jest źle, to zrób mu wyniki żeby się uspokoić. Zobaczysz że w końcu mu to minie!
Wiem co mówię, bo mam takiego niejadka w domu i naprawdę muszę się nagimnastykować żeby zjadł choćby to co lubi a P. i jego rodzinka wcale mi nie pomagają;(

Cafe wyglądasz rewelacyjnie! Ja w ogóle nie powiedziałabym że Ty w ciąży chodziłaś! No i bracia w komplecie - miodzio! Twój najstarszy przystojniak jest bardzo wysoki! Ile ma wzrostu?

Anielinka lubię czasem takie leniwe dni::): Bez planów, bez pośpiechu...
A tak poza tym to bardzo ładny suwaczek! ::): Jeszcze zdjęcia królewny brakuje:yes:

Kasioleqq dobrze Cafe napisała... To nie jest ciąganie po sądach, zazwyczaj wszystko odbywa się na jednej rozprawie, bez żadnych adwokatów. Rozmawiają tylko zainteresowani. Nic strasznego. Resztę zaraz napiszę Ci na boczku:Całus:

Andzia
trzymaj się kobito jakoś z tym zębem! Ja też mam chirurgicznie do wyrwania dwie ósemy, ale nie mam kasy i póki siedzą dziąsłach i mnie nie bolą to udaję że nie pamiętam:Kiepsko:
Mam nadzieję, że zakupy się Wam udały!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

A ja jutro na 9 ide do fryzjera :yipi: musze wkońcu zrobić cos z tymi moimi żółtymi odrostami:Szok: juz mówiłam Ł. że jak będe kiedyś chciała sobie sama farbować włosy, to żeby mnie siłą powstrzymywał:Oczko:
musze sobie budzik nastawić:D najgorzej będzie Amelke dobudzić, bo musimy przed 8 wstać, a dla mojego śpiocha to środek nocy:D...ale się zrelaksuje...mmm ::):

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki:)
Ja na sekund 5! Odliczam czas do soboty - może w końcu się wyśpię!!! Ogólnie postanowiłam sobie dwa tygodnie nie wchodzić na parenting, w ogóle najlepiej kompa nie włączać - dopóki nie zaliczę wszystkic egzaminów, ale pewnie nie dam rady wytrwać z tym postanowieniem :Oczko:
Moje mdłości były jednorazowe i nie były spowodowane niczym szczególnym;) wczoraj już było mi lepiej:)
Cafe wyglądasz ślicznie!!! W życiu nie powiedziałabym, że ta trójka jest Twoja! Prędzej, że się opiekujesz dziećmi starszej siostry! Naprawdę! Tak młodziutko wyglądasz.
JUstynka jedź jedź do lekarza - trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!
Magda a wiesz ta Mei propozycja co do warzyw jest bardzo fajna - spróbuj! Może tak przekonasz swojego upartego Miśka:) i nie zadręczaj się tak! Prędzej czy później na pewno zacznie jeść.
Andzia jak tam zakupy? Mój brat z bratową pojechali wczoraj na zakupy do Poznania...bez portfela:36_11_1: dobrze, że miałam zajęcia w Poznaniu to pożyczyłam im swoją kartę:)
Anielinka pewnie dzisiaj niewyspana... no kto widział do fryzjera umawiać się na taką wczesną porę :smile_move: :Oczko:
Niestety na więcej nie mam czasu:/ miłego dnia kobietki:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

dobry z rana :* widze , ze tu kuna jakas posucha nastała :D weekend fajny , w sobite znajomi , posiedzielismy do 2 , w niedziele tez cały dzień z nami spędzili , Julka nie chciała wypuścić ich córki Zosi , wiec siedziec musieli :)) ale było naprawde sympatycznie :) tylko zanim wczoraj ogarnelam ten jubel ( Andzia :P) to juz 22 ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Cafe wygladasz naparwde super :) akby mi ktos powiedział , nieznajac Cię , ze miesiac temu urodziłąs bliźniaki to bym mu kazała sie w czoło puknąc :) fajny ten Wasz wózek :)) a potem mozna go przerobić na spacerówkę ?
Andzia jak ząb ?
Justynka i jak po lekarzu ?
Anielinka tez sie usmiałam z tego budzika :)) mam nadziję ,ze bedziesz zadowolona pofryzjerowo :)
Mei co tam sie porobiło , ze tak ciężko ?
Kasioleq jak dzis samopoczucie ?
Gosia Ty jak zwykle biedaku zalatana :(
Madzia :* ehg z tym misikowym uporem i niejadztwem.. naprawde nie wiem co poradzić .. moze miksowac owoce z jogurtem naturalnym ? pisałas , ze Misiek lubi jogurty ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

czesc anouk

udany weekend za wami,suuuper

mozna zrobic spacerowe....teraz na krotkie spacery jezdzimy w fotelikach ale sa jeszcze takie siedziska spacerowo-gondolowe

olek wariuje dzisiaj tak,ze za chwile chyba nie wytrzymam:Zły:
nic nie moge zrobic
ledwo chlopcow nakarmilam,bo co chwile podchodzil i wymyslal

a po tych nockach mam coraz mniej cierpliwosci!

Odnośnik do komentarza

Anouk
ale powie Ci cafe , ze chłopcy rozna w oczach , widąc lubią podjesc , jak na moje oko to sporo sie zmienili od urodzenia :D niestety niejestem w stanie odróżnić który jest który :D

no wala co 2.5-3h cala butle...i nie ma mocnych,zegary w tylkach maja chyba
ale niech jedza i rosna
a co

i sa coraz bardziej podobni do siebie
julek ma wieksza glowke i po tym ich rozpoznaje:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anouk
a siedz Cafe , jak masz nerwa szarpac to lepiej niech robota poczeka na lepszy moment :)
chopaki boskie , ale naprawde identyczni :D pamietam jak mama sie kiedys rypła i 2 -a razy nakarmiła tego samego i nie wiedziała czego ten drugi wrzeszczy :)ja siedze tez z kawa i czekam na wene zeby cokolwiek zrobic ...

i ciagle sa identyczni?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...