Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

eehhh kobitki

samopoczucie nie ciekawie, ale to opisze wam na boku.. nie ma sie czym chwalic na publicznym

Mei zdrowka kochana, oby to uczulenie wreszcie sobie poszlo:) pizze tez bym zjadla, ale jakas dietetyczna;)

Magda bidula jestes z tymi wrzodami:( baaardzo Ci wspolczuje

Andzia no to gratki dla dziewczynek:) moj Kacper bawi sie tylko klockami i autami, puzzlami tez ale nie potrafi ich ukladac... zawsze ja musze ukladac je obok siebie a on je tylko wciska paluszkiem... nie wiem czy cos z nim nie tak, zaczynam sie martwic, Wasze dzieciaki ladnie ukladaja puzzle a moj Kacper tylko takie drewniane gdzie sie wklada w odpowiednie miejsca...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleq gratki za kolejne zrzucone kilogramy! zazdrosze zapału:)
a tym że Kapiś nie układa puzzli to się nie przjmuj, bo nie jesteś sama, Amelka też nie potrafi układać, wogóle nie wie że to trzeba coś do czegoś dopasować, jedyne co potrafi to je układać jeden na drugi:Szok:
zaraz poczytam na boczku:)

Mei narobiłaś smaka mi ta pizzą, mniam:) dawno nie jadłam...

Andzia no to suuuper że dziewczyny tak ładnie koncentrują się na puzzlach!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia pizza leci! Ja też niestety przytyłam:Płacz: i na dodatek apetyt mi dopisuje...
Fajnie że dziewczyny interesują się tymi puzzlami i klockami,muszą być super rozwinięte manualnie! Filip ostatnio niczym sam się nie zajmie... Do wszystkiego mnie woła... No chyba że psoci to wtedy jest wyjątkowo cichutko::):

Kasioleqq :brawo: brawa za wagę!!! Jak wiele dają ćwiczenia i ograniczenia jedzenia! Szkoda, że nie potrafię się zmobilizować sama z siebie... Nie lubię się za to okropnie:Kiepsko:
A co do puzzli i innych to Filip też z tych niekumatych. Też przez chwilę miałam obiekcje czy z nim wszystko ok;) Mam nadzieję, że rozruszają się te nasze dzieciaki:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie musialam za duzo nadrabiac :( Zaraz skocze na bok, moze tam jest wiecej.
Ja wczoraj wrocilam do domu o 18, czulam sie masakrycznie. Posoedzialam troche z mlodym, polozylam go po 19, a ja do lozka. Ruszac soe nie moglam. Niep rzypominam sobie, zebym z Michalem była taka wykonczona.
Moze tate dzisiaj wypuszcza, czekam na info po obchodzie.

Kasioleqq jeju, gratki za kolejne stracone kg!!! Jak Ty to robisz? Zglosze sie do Ciebie po porodzie :)
Fotki, super. Kacpaer taaaki facet. A Kornela to juz w ogole mega duza. A Ty wygladasz rewelacyjnie!

Odnośnik do komentarza

czesc kobity

juz wczoraj poczytalam ale weny brak,sorki

kaska brawo...powiedz masz jakas konkretna diete?

mei ale cie kuzwa obsypalo,szoook
i co zeszlo samo czy jak?

andzia suuuper,ze dziewczyny coraz dluzej potrafia sie skupic na puzzlach,jakies swiatelko w tunelu:Oczko:

anielinka i jak po zabiegach?jak nocka?
boli cie?

magda cholerne wrzodziska:Całus: bidna jestes:Całus:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Dziewczyny, potrzebuje pomocy!!! W piatek idziemy na impreze do znajomych. Temat: wiocha party :)
Co ja mam zalozyc? Licze na Wasze pomysly :hahaha:

jaki super pomysl!
zazdroszcze!

no to musisz sie wystroic:Oczko:
jakas stylowa spodnica w kwaity,do tego sweterek ala turek,koniecznie w kratke,albo w paski itd...na to jakis fartuch...hehe
o to chodzi,tak?
a P spodnie w kancik:Oczko: najlepiej zielone,flanelowa koszula...hehe
albo jakis gang i biale skarpetki
albo spodnie od dresu i buty od gangu:hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Dziewczyny, potrzebuje pomocy!!! W piatek idziemy na impreze do znajomych. Temat: wiocha party :)
Co ja mam zalozyc? Licze na Wasze pomysly :hahaha:

jaki super pomysl!
zazdroszcze!

no to musisz sie wystroic:Oczko:
jakas stylowa spodnica w kwaity,do tego sweterek ala turek,koniecznie w kratke,albo w paski itd...na to jakis fartuch...hehe
o to chodzi,tak?
a P spodnie w kancik:Oczko: najlepiej zielone,flanelowa koszula...hehe
albo jakis gang i biale skarpetki
albo spodnie od dresu i buty od gangu:hahaha:

hehe! Dzieki! wlasnie tez tak myslalam. tylko cholera skad to wziac. Musielibysmy miec czas, zeby skoczyc do lumpa. U P. o tyle latwo, ze wlasnie pomyslalam o dresie i wlasnie butach od gangu, koniecznie z bialymi skarpetami :lup:
Gorzej z czyms dla mnie. Moze jutro skoczymy do tesciow, u nich na pewno bym cos znalazla :sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79
Dziewczyny, potrzebuje pomocy!!! W piatek idziemy na impreze do znajomych. Temat: wiocha party :)
Co ja mam zalozyc? Licze na Wasze pomysly :hahaha:

jaki super pomysl!
zazdroszcze!

no to musisz sie wystroic:Oczko:
jakas stylowa spodnica w kwaity,do tego sweterek ala turek,koniecznie w kratke,albo w paski itd...na to jakis fartuch...hehe
o to chodzi,tak?
a P spodnie w kancik:Oczko: najlepiej zielone,flanelowa koszula...hehe
albo jakis gang i biale skarpetki
albo spodnie od dresu i buty od gangu:hahaha:

hehe! Dzieki! wlasnie tez tak myslalam. tylko cholera skad to wziac. Musielibysmy miec czas, zeby skoczyc do lumpa. U P. o tyle latwo, ze wlasnie pomyslalam o dresie i wlasnie butach od gangu, koniecznie z bialymi skarpetami :lup:
Gorzej z czyms dla mnie. Moze jutro skoczymy do tesciow, u nich na pewno bym cos znalazla :sofunny:

nie moge:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
zarobilam ciasto na rogaliki
wlasnie sie chlodzi
za godzinke nakarmie mlodziez i wezme sie za pieczenie

a jutro K tez jedzie do pracy!
ekstra!

Kobieto, skad Ty na to sily bierzesz??? Jak zwykle :o_master:

oj tam oj tam :Oczko:

polubilam grzebanie w kuchni
poza tym mlody teraz na etapie aut....jezdzi traktorami,cos tam laduje na przyczepy...takze coraz ladniej zajmuje sie soba

to co mam robic?:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
zarobilam ciasto na rogaliki
wlasnie sie chlodzi
za godzinke nakarmie mlodziez i wezme sie za pieczenie

a jutro K tez jedzie do pracy!
ekstra!

Kobieto, skad Ty na to sily bierzesz??? Jak zwykle :o_master:

oj tam oj tam :Oczko:

polubilam grzebanie w kuchni
poza tym mlody teraz na etapie aut....jezdzi traktorami,cos tam laduje na przyczepy...takze coraz ladniej zajmuje sie soba

to co mam robic?:Oczko:

Odpoczywac!!!
Jestes niesamowita! Naprawde!

A fajnie, ze i Olek "pomaga" :) U nas ostatnio tylko mama lub tata. Sam malo sie bawi.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Witam!
Nie musialam za duzo nadrabiac :( Zaraz skocze na bok, moze tam jest wiecej.
Ja wczoraj wrocilam do domu o 18, czulam sie masakrycznie. Posoedzialam troche z mlodym, polozylam go po 19, a ja do lozka. Ruszac soe nie moglam. Niep rzypominam sobie, zebym z Michalem była taka wykonczona.
Moze tate dzisiaj wypuszcza, czekam na info po obchodzie.

Kasioleqq jeju, gratki za kolejne stracone kg!!! Jak Ty to robisz? Zglosze sie do Ciebie po porodzie :)
Fotki, super. Kacpaer taaaki facet. A Kornela to juz w ogole mega duza. A Ty wygladasz rewelacyjnie!

Madzia nie zycze Ci kochanie takiej diety bo tak jak pisalam na boku to nie jest dieta tylko wrecz prawie nie jedzenie!!! a to zdrowe nie jest...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski!

Dziś już w nocy o niebo lepiej, rano też o wieeeele lepiej wstawało mi się z łózka, więc jest jakies światełko w tunelu :Oczko: może akurat się uda i bedzie dobrze...
Dziś siedze z dwójką dzieci:Oczko: bratowa zawsze jak Amelke pilnuje, to później musi się "zrewanżować" i podrzucić Julke :Szok:

Magda ale suuuper pomysł z tym wiocha party, w sumie to chyba ja powinnam ci pomóc najbardziej :hahaha: tylko kurcze nie znam się za bardzo na tej modzie :Oczko: ale Cafe ma super pomysł z tym ubiorem.
no i koniecznie jedż do t. może faktycznie coś tam wynajdziesz "na czasie" :sofunny:

Andzia
o Matko, ale Ci się rok zaczął :Szok:!!! zdrówka dla Zosi!:Całus:

Cafe Ty szalona kobieto! Rogaliki? Wow! naprawde bardzo się ciesze że tak wszystko to ogarniasz, no i super że Olaś się tak potrafi czymś zająć...
A chłopcy baaardzo szybko rosna, super :yes:

Dziś Julka przyniosła ciastoline, więc troche się pobawiłam z dziewczynkami :Nieśmiały: musze koniecznie kupic ją Amelce, te ciasto jest baaardzo fajne, bo nie jest takie jak plastelina, fajnie ze wszystkiego schodzi. Amelka dostała taki mały drewniany zestaw deske, wałek itp. i wykrajała na tym ciasteczka, super zabawa :Podziw: tylko przy tym żywiole, nie może się dłużej skupić, bo J. co chwile co innego wymyśla :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...