Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

My byliśmy poszaleć godzinkę na śniegu, laski teraz zasypiają, Stasiu standardowo dłubie w lego, a ja musiałabym na mopie polatać:Padnięty:

Kasioleqq sorki, ale ten Twój R. to naprawdę jakiś zafajdany dupek:Wściekły:Absolutnie nie pozwalaj zostawac mu na noc, co on sobie w ogóle myśli:Wściekły:

Magda szkoda, że jednak musi zostać w szpitalu, ale tak jak poszesz, najważniejsze, żeby wyrównac ciśnienie i porobić wszystkie badania. przykre tylko, ze sylwester w szpitalu, a mama sama::(:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Kasioleqq to w takim razie czekamy na wiesci. Daj jelopowi popalic :)

Moj tata jednak zostaje w szpitalu. cisnienie mu skacze, wiec lepiej zeby jeszcze z 2-3 dni polezal. Powiedziali, ze jak badzo chce to go wypisza, ale lepiej, zeby zostal. Dzis zaloza mu holtera. Ogolnie wszystkie wyniki ma super, tylko to cisnienie nie jest stabilne. Zmieniaja mu leki i zobacza jak bedzie reagowal po innych. Tak czulam, ale ciesze sie, ze zostal i jak juz wyjdzie to bedzie mial dobrane leki i wszystko poukladane,

uuuu a bylam pewna,ze jednak wyjdzie
ale tak jak mowisz,jak juz wyjdzie to wszsytko bedzie poukladane:Całus:

Odnośnik do komentarza

no widze że sie szykujecie bo ruch mały....

ja juz po drzemce a oleczek jeszcze spi wiec moze posiedzi z nami dluzej i zalapie sie na jakies petardy.....

ja juz mam prawie wszystko przygotowane to znaczy jako taki wystruj a reszte jak siostra przyjedzie.....musze wstac i zrobic S cos na obiad bo zaraz prace konczy dzisiaj kazali mu przyjsc na 8 do 16 bo normalnie to do 22 by musiał siedziec.....

andzia coś to twoje postanowienie nie ten tego jest lepiej wymysl sobie inne....

magda szkoda z jednej strony ze twoj tata został w szpitalu ale z drugiej zrobia mu tego holtera i wogole, tylko ze to taka noc pewnie beda do niego wydzwaniac znajomi i rodzinka a tutaj z tego co pamietam to nie powinno sie gadac przez tel i nawet tel i radia ogladac i sluchac, bynajmniej tak mi mowili jak ja mialam robionego holtera, ale moze cos sie pozmieniało.....

anielinka widze ze przygotowuje sie na calego bo nawet jej dzisiaj nie bylo.....

ciekawe jak gosia napewno dala rade dziewczyna.....

cafe zdaj nam relacje jak chlopaki zniesli pierwsze wyjscie i jak wy daliscie sobie rade.....

kasiolegg to czekamy na wiadomosci...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Nas puscili juz o 12, pojezdzilam po sklepach pokupowac rzeczy na nasza skromna kolacje :) Masakra co sie dzialo, gorzej niz przed Swietami.

Pewnie, ze kicha, ze w Sylwka tata bedzie w szpitalu, a mama w domu, ale bez przesady - to nie koniec swiata. Tym bardziej, ze nie mieli nic zaplanowanego. Tyle, ze do mojej mamy to nie dociera. Myslala, ze tata dzisiaj wyjdzie i jest zalamana. W ogole jak poszedl do tego szpitala to w jakas depresje wpadla. Tlumaczenie, ze dobrze, ze tak sie stalo nic nie pomaga. Jakbym z obca osoba rozmawiala. Naet nie wiem jak jej pomoc :((( Bardziej sie o nia martwie niz o tate.

Odnośnik do komentarza

Magda szkoda że jednak tata musiał dziś zostać w szpitalu:(( no ale to dla jego dobra, porobia badania do końca, ureguluja ciśnienie, dobiorą leki i będzie dobrze!:Całus:...a to że mama ma depresje to się nie dziwie, ciągle razem a tu dziś taki wyjatkowy dzień o ona sama :(( przykre ::(:

Cafe no i jak tam pierwszy spacer, wyjazd? chłopcom podobała się jazda autem?:)

Andzia pewnie się teraz robisz na bóstwo, co? życzę szampańskiej zabawy, bo chyba tylko Ty jako jedyna gdzieś wychodzisz :Oczko:

Justynka udanej imprezy!

A ja zrobiłam jedzonko i siedzimy w domku:) Amelka dziś spała tylko pół godz. w samochodzie, później już nie chciała:( teraz się już pokłada, chyba ja położe niech sie zdrzemie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

no nie moge sie dzisiaj ogarnac
bylismy z chlopcami u rodzicow-prawdziwa wyprawa:Padnięty:
tymbardziej,ze mieszkamy na 2p w kamienicy
ale trzeba sie przyzwyczajac,niedlugo bede sama targac cala trojke

poza tym nawet odpowiedniej torby nie mamy-musze poszukac czegos,zeby wrzucic wszsytko i juz

jutro jak pogoda pozwoli pojdziemy na pol godzinki na spacer:yipi:

a w niedz mamy gosci
chrzestna K przyjezdza,i kuzyn z zona i coreczka
jakiegos 3 bita trzeba zrobic :Oczko:

Odnośnik do komentarza

u nas imprezka udana, poszlismy spac o 6 rano a na nogach jestem od 8.45 bo tak sie moje dziecie obudziło, teraz jest u dziadków a mnie sie spac nie chce ale pwenie najdzie mnie taki kryzys ze ledwo bede siedziała, poczekam az oleczek sie zmeczy i pojdziemy razem spac na te 2 godzinki....

a oleczek wczoraj tak wymiatal na parkiecie ze poszedl spac o 23,30 no normalnie szok za dwa lata na jakis kurs tanca go puscimy....moze jakies you can dance wygra albo cóś....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam w Nowym Roku!:)

U nas na spokojnie w trójeczke siedzielismyw domu, do 22 troche poszalelismy z Amelką przy telewizyjnych koncertach:) później ją położyłam bo już była padnięta, a mnie po dwóch lampkach wina strasznie głowa rozbolała:Padnięty: zrobiłam się śpiaca i ledwo co na oczy patrzałam, do tego strasznie mnie wczoraj w kościach łupało, na zmianę pogody :Histeria: no ale dałam rade, Amelka obudziła się o 23.50 pooglądaliśmy fajerwerki za oknem i poszliśmy spać jakoś po 1.
W nocy zerwał się okropny wiatr, aż spać nie mogłam, zrobiła się odwilż i dziś jest beznadziejna pogoda, nic tylko siedzieć w domu.

Cafe chłopaki słodziaki :Podziw: jak Cz. albo J. pięknie się uśmiecha- cudo!
Justynka ale Olek szalal, szok!mały artysta ci rośnie:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...