Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia i dla Ciebie zdrówka! Ty też ostatnio pisałaś że coś Cię wzięło::(: Wieczór nastał i mam nadzieję, że czujesz się lepiej:Całus:

Andzia jak Stasiu przeżył tą pierwszą wizytę? Dla mnie wizyta w gabinecie dentystycznym to niezła trauma i to nawet jak idę jako osoba towarzysząca:Histeria:

Anielinka ty to wypatrzysz wszystko na tych fotach:36_1_21: Nawet ciuchy podobne::):

Kasioleqq ja też nie wiem już czemu my tak chorujemy... Zwłaszcza Filip... Momentami mam wrażenie że coś jest ze mną nie tak,że moje dziecko ciągle chore:Płacz:

A @ coś mi się opóźnia ale nie wiem dlaczego... Przez to hormony szaleją i nerwowa jestem jak nie wiem:Kiepsko: A święta... Minęły mi tak że nawet nie zauważyłam:Płacz: Zero atmosfery... Prawie same nerwy... Filip dawał czadu, ciągle odstawiał histerie i nawet nie wiem dlaczego (wydaje mi się że odreagowywał żłobek) i chociaż nie wiem jak się starałam to co chwilę wył. Aż mi go szkoda było... Ech... W sobotę i niedzielę było już o niebo lepiej. Doszedł chłopak do siebie:)
Zmykam zaraz spać! Czekam jeszcze tylko aż siostra wpadnie po karpia i lulu::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei glupolu co z Toba moze byc nie tak ze Filip choruje poprostu przez zlobek pewnie tak choruje... niezmiennie zdrowka dla was:**

Gosia mialas troszke odpoczac a Ty ciagle w biegu...

Andzia jak Stasiu sie zachowywal podczas wizyty??? nie byl przerazony??? ja tez slyszalam ze po zlamaniach zeby czesto sie psuja... mam nadzieje ze ze Stasiem tak nie bedzie...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
a ja wzielam dlllluuuuuuugasna kapiel musialam porzadki w ogrodku zrobic bo jutro ide do gina dopiero po pologu...jutro akurat Kornela konczy 3miesiące...

Ależ ten czas zleciał! Niby wiem,że tojuż 3 mc-e ale jak to napisałaś i dotarło to do moich zwojów... to SZOK! Kornela to już duża dziewczynka!
Ale najlepsze (albo najgorsze) jest to, że ze zmęczenia przez dłuższą chwilę docierało do mnie dlaczego Ty zimą robisz porządki w ogródku:lup: Proszę nie komentujcie biednej chorej koleszanki:sofunny:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
ja spadam sie polozyc bo jutro wczesnie musze wstac jeszcze z dziecmi zostaje moja 13letnia bratanica, bo nie mam z kim ich zostawic, troche sie martwie choc wiem ze da sobie rade ale wiecie jak to jest...

do jutra dobranoc

Jak by nie było to trochę stresujące... A długo z nią zostaną? Na pewno świetnie da sobie radę:yes: To już nie jest mała dziewczynka:)

Dobranoc:*

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
kasioleqq
a ja wzielam dlllluuuuuuugasna kapiel musialam porzadki w ogrodku zrobic bo jutro ide do gina dopiero po pologu...jutro akurat Kornela konczy 3miesiące...

Ależ ten czas zleciał! Niby wiem,że tojuż 3 mc-e ale jak to napisałaś i dotarło to do moich zwojów... to SZOK! Kornela to już duża dziewczynka!
Ale najlepsze (albo najgorsze) jest to, że ze zmęczenia przez dłuższą chwilę docierało do mnie dlaczego Ty zimą robisz porządki w ogródku:lup: Proszę nie komentujcie biednej chorej koleszanki:sofunny:

Ja też zastanawiałam się nad tym ogródkiem :smile_move::smile_move::smile_move:

Odnośnik do komentarza

Mei
kasioleqq
a ja wzielam dlllluuuuuuugasna kapiel musialam porzadki w ogrodku zrobic bo jutro ide do gina dopiero po pologu...jutro akurat Kornela konczy 3miesiące...

Ależ ten czas zleciał! Niby wiem,że tojuż 3 mc-e ale jak to napisałaś i dotarło to do moich zwojów... to SZOK! Kornela to już duża dziewczynka!
Ale najlepsze (albo najgorsze) jest to, że ze zmęczenia przez dłuższą chwilę docierało do mnie dlaczego Ty zimą robisz porządki w ogródku:lup: Proszę nie komentujcie biednej chorej koleszanki:sofunny:

Mei nie komentuje...:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

I ja witam!
Prawie cala noc nie spalam, wczoraj moj tata trafil do szpitala. Mial cisnienie 240/140! Cale szczescie, ze akurat w przychodni byly jakies badania facetow pod katem problemow sercowych i moja mama zapisala tate. On nie byl z 20 lat u lekarza. Od razu dostal skierowanie do szpitala i biedak lezy.
Mielismy dzisiaj zaproszenie na urodziny synka kolezanki, ale musze odmowic, bo chce jechc do taty.
Mam nadzieje, ze szybko mu ustabilizuja to cisnienie i dobiora leki.

Odnośnik do komentarza

Cafe lez, odpoczywaj ile sie da. Fajnie, ze tescie pomagaja, nawet te 2-3 godz. to super sprawa.

Mei zdrowka! Musisz sie w koncu wykurowac!!! a o chorobka Filipa to sie nie obwiniaj, chodzi do zlobka, a to skupisko wszelkich paskudztw.
Fotki sa sliczne. Filipowi tez pasuja takie dluzsze wloski i nawet jak placze to jest przeslodki. A jaki pomyslowy, schowal auta pod "sniegiem" :)))

Kasioleqq ale ten czas leci, niesamowite, ze Kornelia juz ma 3 m-ce! Buziak od ciotki dla niej :)
A bratanica da rade. Dlugo Cie nie bedzie?

Andzia ogromne gratki dla Stasia! Dzieci w jego wieku nie daja sobie do buzi zajrzec, a on dal sobie zeba zaplombowac! WOW!

Anielinka super fotki! Najfajniejsze to z tymi wszystkimi rozowymi zabawkami :hahaha:
A Amelka jak zwykle jak ksiezniczka!

Odnośnik do komentarza

magda_79
I ja witam!
Prawie cala noc nie spalam, wczoraj moj tata trafil do szpitala. Mial cisnienie 240/140! Cale szczescie, ze akurat w przychodni byly jakies badania facetow pod katem problemow sercowych i moja mama zapisala tate. On nie byl z 20 lat u lekarza. Od razu dostal skierowanie do szpitala i biedak lezy.
Mielismy dzisiaj zaproszenie na urodziny synka kolezanki, ale musze odmowic, bo chce jechc do taty.
Mam nadzieje, ze szybko mu ustabilizuja to cisnienie i dobiora leki.

uuuu dobrze,ze jest w szpitalu
wiemwiem jak to brzmi ale z cisnieniem nie maq zartow!
tak jak mowisz,dobiora leki i bedzie dobrze
tylko bedzie musial kontrolowac
wiem,bo moj tata tez jest nadcisnieniowcem

bedzie dobrze :Całus:

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
a ja wzielam dlllluuuuuuugasna kapiel musialam porzadki w ogrodku zrobic bo jutro ide do gina dopiero po pologu...jutro akurat Kornela konczy 3miesiące...

Mei
kasioleqq
a ja wzielam dlllluuuuuuugasna kapiel musialam porzadki w ogrodku zrobic bo jutro ide do gina dopiero po pologu...jutro akurat Kornela konczy 3miesiące...

:sofunny:Padłam:sofunny:

Ależ ten czas zleciał! Niby wiem,że tojuż 3 mc-e ale jak to napisałaś i dotarło to do moich zwojów... to SZOK! Kornela to już duża dziewczynka!
Ale najlepsze (albo najgorsze) jest to, że ze zmęczenia przez dłuższą chwilę docierało do mnie dlaczego Ty zimą robisz porządki w ogródku:lup: Proszę nie komentujcie biednej chorej koleszanki:sofunny:

Padłam po raz drugi :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...