Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam wam dziewczyny święta mijają??? Bo u nas niesety chorobowo i zębowo:( Wczoraj cały dzień w biegu, ledwo zdążyliśmy wyrobić się na 16 na wigilię do rodziców... Kube wczoraj zaczął się brzydki kaszel znów:( A do tego jak dołączyło się marudzenie to po 2 godzinach uciekaliśmy do domu... W samochodzie Kuba się zdrzemnął i w domu już miał kompletnie inny humor.. Ale jak woeczorem zasnął to się zaczęło:/ Te piątki nas dobiją:( No przechodzi strasznie... Płacze, mówi, że boli... trzyma się za buźkę... Jakoś do drugiej w nocy walczyliśmy... w końcu po nurofenie zasnął i spał do rana... Ehhh no i resztę świąt chyba spędzimy w domu. Mieliśmy odwiedzić moją babcię no ale z chorym Kubą nie pojadę, a zresztą ja też mam taki kaszel, że prawie płuca sobie wypluwam:/ No kicha poprostu::( A tak poza tym to wigilia super:) Nawet był u nas gwaizdor:) Mój kuzyn tym razem się przebrał, bo był na wigilii u mojej babci to do nas podjechał, a był rewelacyjny w swojej roli, no ale pewnie ma to we krwii bo jak byliśmy mali to jego tata się przebierał zawsze za gwiazdora:)

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny, u nas świeta mijaja leniwie, ja caly dzien przelezałam nawet mi sie przysneło w pewnym momencie, oleczek prawie caly czas u dziadków....ale powim wam ze potrzebowalam takie dnia lenistwa, w wigilie tak sie narobilam ze ledwo sie ruszałam popoludniu, a kolacja sie udała posiedzielismy do 19 i moi rodzice pojechali bo tata miał na noc do pracy.....

u was pewnie tez liniwie mijaja swieta i dobrze trzeba sobie odpczac po całym roku zapierniczania.....

a na reszte świąt życze wam nadal odpoczynku i spedzenia go w gronie najbliższych.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ale słodziaki te Twoje chłopaki!
Justynka fajnie, że sobie odpoczęłaś:)

U nas cały czas leniwie:) Ale w sumie lubie takie lenistwo zwłaszcza teraz, jak wiem, że za tydzień znów trzeba iść do pracy... A ja pod choinkę dostałam puzzle z Kubulą:) hehe w wolnych chwilach układam:) Wczoraj siedziałam do północy :Padnięty: Na szczęście moje dziecko czuje, że są święta i śpi do 8 albo i dłużej:) Wczoraj Kubula był taki padnięty, że pojechaliśmy do lekarza... Dzisiaj już trochę lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza

Witam!
U nas dziś święta mijają leniwie, ale to dlatego że wczoraj Ł. przegiął z drinkowaniem i dziś choruje :Wściekły: jestem na niego zła, bo kurde dopadł sie do tego alkocholu z moim bratem, jakby nigdy nie pili..wrrr, teraz czuje sie juz lepiej, ale co z tego jak juz ciemno się zrobiło...ehh a myslałam że chociaż na jakiś spacerek pójdziemy na sanki, dzis śniegu dosypało, więc niema juz tej lodawicy...

Wigilia i pierwszy dzień świat bardzo udany, prezenty też suuuper ::): nawet do mnie Mikołaj zawitał :Oczko:

Cafe chłopcy są cudowni!:Podziw: nie moge się na nich napatrzeć, aż chce mi się takie maleństwa przytulić:)
Gosia zdrówka dla Kuby! co lekarz powiedział?
Justynka leń się leń! bo przed świętami zapierniczałas ostro, więc Ci się należy:)
Beata zaglądaj do nas częściej! co tam u WAs???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam:)

u nas nie najgorzej dzieciaki szczesliwe bo duzo ludzi i ciagle cos sie dzieje:) w sumie zabawki Kacper dostal od R.rodzicow i mojej mamy a tak to kazdy dal pieniazki bo nikt nie wie co kupic...
ogolnie tez leniwie dopiero teraz brat nas przywiozl do domciu...
R.w wigilie zadzwonil powiedziec ze sam spedza wigilie...a tak to zero odzewu...
postanowilam ze ja sie pierwsza nie odezwe w jego interesie jest dowiedziec sie co u dzieci a jak nie ma potrzeby wiedziec to jego problem:) i Swieta minely mi wesolo bo w zasadzie nie mialam czasu zeby o tym wszystkim myslec, ludzi duzo wesolo wiec bylo super:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć:)
Święta, święta i 5 kg więcej:Histeria:

U nas ok, przed wigilią siostry K. miały wypadek, więc kupę nerwow i stresu, na szczęście im się nic nie stało, ale samochód nieźle skasowany. Laski w piątek odmówiły drzemki, do kolacji zasiedliśmy z opóźnieniem, strasznie były marudne i niegrzeczne. Gwiazdora się bały okrutnie, ku naszej wielkiej radości, postraszył je trochę, obiecały być grzeczne i nie bić się, ale już dzień później o tej obietnicy zapomniały.
Ogólnie było fajnie, oczywiście nic nie odpoczęliśmy, a dzieciaki dawały czadu jak nigdy, nawet Stasiu...
A teraz cały tydzień siedze z nimi sama, bo p-kole zamknięte i jestem przerażona, bo nie potrafię sobie ostatnio z nimi poradzić.

Cafe cuuuudne te Twoje chłopaki, Oluś dorosły starszy brat, a Czarek i Julek rewelacja. A Wspólna fotka piękna, nasza pierwsza wspólna jest identyczna jak Wasza:)
Gosia zdrówka dla Was!!!

Odnośnik do komentarza

A moich rąbie po całości:Padnięty:

Cafe a położna jeszcze przychodzi? Może pokaż jej tą skórkę i zapytaj. Pamiętam, że laski tez miały taką suchawą, nam mówili, że taki urok wcześniaków.

A co do obiadów to ja już też nie mam pomysłów, a ochoty na stanie przy garach tym bardziej. Dzisiaj chyba pozjadamy resztki i tyle, są jeszcze sledzie, ryba po grecku i takie tam

Odnośnik do komentarza

andzia
A moich rąbie po całości:Padnięty:

Cafe a położna jeszcze przychodzi? Może pokaż jej tą skórkę i zapytaj. Pamiętam, że laski tez miały taką suchawą, nam mówili, że taki urok wcześniaków.

A co do obiadów to ja już też nie mam pomysłów, a ochoty na stanie przy garach tym bardziej. Dzisiaj chyba pozjadamy resztki i tyle, są jeszcze sledzie, ryba po grecku i takie tam

przychodzi przychodzi
tez mi mowila,ze wczesniaki tak maja
no zobaczymy

radzila tylko zeby za czesto nie kapac
i tak kapiemy co drugi dzien

my juz resztek nie mamy
wczoraj wszsytko co mialam bylo na obiad i kolacje
i dobrze,przynajmniej nie ma problemu

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny a u mnie kolejny dzien lenistwa. zrobie tylko schabowe na obiad i dalej nic nie robie....musze sie pochwalic moje dziecko zaczelo dluzej sypiac bo wstajemy codziennie po 8 no normalnie jestem az zaskoczona ale za to chodzi spac po 21 i to mnie boli bo jak s bedzie chodzil do pracy na noc to ja sobie nawet nie odpoczne wieczorami....

cafe dzieciaczki superowe no normalnie nie moge sie napatrzec, a co do suchej skóry to u nas u olka tez byla nawet mial taka tarke na skórce w szpitalu mial 4 razy dziennie kapiele w roznych specyfikach, napewno robili mu w nadmanganianie, balneum i czyms tam jeszcze....i smarowany tez jakimis kremami.....

andzia no aniołeczki na zdjęciach niesamowite....u nas oleczek tez za bardzo nie zajal sie zabawkami....dostal ciag dalszy klockow drewnianych i taki telefon z fischer price....a tak to ubrania wlasnie sie piorą....

kurcze powiem wam ze przez te swieta ze tak lezalam caly czas i nic nie robilam to jestem strasznie zmeczona...no normalnie w wigilie nie bylam tak padnieta jak wczoraj, a jadlam jak opetana chociaz mi sie nie chcialo tak z nudow musialam buzia ruszac....:lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...