Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei do twarzy Ci z tymi okularkami :yes: i bardzo ładne oprawki, ja co prawda okulary nosze tylko do ogladania, czytania czy siedzenia przed komputerem (ale powinnam non stop nosić :Niesmiały), ale marzą mi się własnie jakies nowe modne oprawki, bo te co mam robiłam 4 lata temu :Szok: no ale wiem, że to nie mały wydatek, więc narazie jest jak jest...
a z Filpka słodki urwis::):
współczuje chorych kotów:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia bardzo się ciesze że zakupy udane :yipi: dobrze iedzieć że w H&M już wyprzedaże...
dobrze że z tym liszajem nie jest tak źle, mam nadzieje że po tych maściach to gófffno zejdzie...
a smarujesz dziewczynom buźki tym kremem na pogode??? bo ważne żeby zimą dobrze natłuścić przed wyjściem na mróz...

a jak Twoje oczy dziś???

Oczy ok, dziękuję.
Smaruję je tym kremem na każdą pogodę, ale Zośka się jeszcze trochę ślini na te cholerne piątki, może rzeczywiście ma to jakiś wpływ na to.

A do h&m trzeba się pośpieszyc, pamiętam jak w zeszłym roku były wyprzedaże, to po kilku dniach świeciło już pustkami.

A oglądałam te białe bluzki w Reserved, bardzo mi sie podobały, ale wydaliśmy już tyle kasy, że K. by mnie chyba zastrzeliła jakbym jeszcze to dokupiła. ALe kurde tak mi wpadły w oko, ze chyba zadzwonie do Weroniki, zeby mi je jednak kupiła:)

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia ja jade w piątek do miasta i mam nadzieje że będą te bluzki w reserved, bo ja nie to się wkurze...a które Ci się spodobały? te białe tuniczki, czy te białe ze stójką?
ja juz się namysliłam i chce te ze stójką:)

Ja widziałam tylko jedne białe, w takie srebrne cieniutkie paski...chyba miały kołnierzyk

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
Andzia ja jade w piątek do miasta i mam nadzieje że będą te bluzki w reserved, bo ja nie to się wkurze...a które Ci się spodobały? te białe tuniczki, czy te białe ze stójką?
ja juz się namysliłam i chce te ze stójką:)

Ja widziałam tylko jedne białe, w takie srebrne cieniutkie paski...chyba miały kołnierzyk

Acha, czyli te tunikowate, bo one były chyba takie rozszerzane ku dołowi i półokrągłe...
a kupiłas dziewczynom jakieś kiecki???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
anielinka
Andzia ja jade w piątek do miasta i mam nadzieje że będą te bluzki w reserved, bo ja nie to się wkurze...a które Ci się spodobały? te białe tuniczki, czy te białe ze stójką?
ja juz się namysliłam i chce te ze stójką:)

Ja widziałam tylko jedne białe, w takie srebrne cieniutkie paski...chyba miały kołnierzyk

Acha, czyli te tunikowate, bo one były chyba takie rozszerzane ku dołowi i półokrągłe...
a kupiłas dziewczynom jakieś kiecki???

Kupiłam im na all te sztruksowe, które Tobie się nie podobały. Te nexta do końca do mnie nie przemówiły, fajne były te z kokardą, ale za duże. Znalazłam jeszcze kilka innych fajowych, ale cena 80-90zł, a razy dwa to sama wiesz...
Mam jeszcze do nich takie w kratkę od zeszłego roku, dwa razy miały je na sobie, a ja glupia na śmierć o nich zapomniałam:lup:

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
andzia

Ja widziałam tylko jedne białe, w takie srebrne cieniutkie paski...chyba miały kołnierzyk

Acha, czyli te tunikowate, bo one były chyba takie rozszerzane ku dołowi i półokrągłe...
a kupiłas dziewczynom jakieś kiecki???

Kupiłam im na all te sztruksowe, które Tobie się nie podobały. Te nexta do końca do mnie nie przemówiły, fajne były te z kokardą, ale za duże. Znalazłam jeszcze kilka innych fajowych, ale cena 80-90zł, a razy dwa to sama wiesz...
Mam jeszcze do nich takie w kratkę od zeszłego roku, dwa razy miały je na sobie, a ja glupia na śmierć o nich zapomniałam:lup:

Ja nie powiedziałam że mi się nie podobały :lol: tylko porównywałałam te sztruksowe i te z nexta, i te z nexta bardziej mi się podobały, ale napewno te sztruksowe są bardziej praktyczniejsze, bo mozna je zawsze ubrać, a te czerwone to tylko okazyjnie, także dobrze zrobiłaś!:)
a te w kratke z zeszłego roku to pamiętam je, sa jeszcze na nie dobre???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam pierwsza,
laski wstały o 5.30, kurde coraz wcześniejsze pobudki mamy, a co za tym idzie mój sen trwa 4-5 godzin, masakra, muszę się zorganizować, żeby szybciej dotrzeć do łóżka, bo dłużej tak nie pociągnę:Histeria:
Śnieg znowu sypie, mam nadzieje, ze sie choć trochę ociepli, żebyśmy mogły czmychnąć na jakieś sanki.

Odnośnik do komentarza

Andzia super, ze zakupy udane! Sobie cos kupilas? My wczoraj mielismy jechac, ale nie mialam sily. Troche teraz zaluje jak napisalas, ze w H&M zaczely sie przeceny. Dopiero w sobote sie wybierzemy.

Mei baaaardzo mi sie podobasz w okularach. Taka dziewczyneczka :) A Filip jak zwykle rozkoszny.

Nic wiecej nie pamietam :lup:

Co do wrzodow to odstawilam Duphaston i mam nadzieje, ze mi w koncu sie uspokoja. Najgorsze, bo nie moge brac zadnych witamin.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Napisze Wam szybko jak Michał wczoraj testowal P.
Mlody jak zwykle ukladal puzzle, P. siedzial w tym samym pokoju przy kompie. Michał specjalnie zle wlozyl klocka i wola do P: tatusiu, pasuje?
a P. szybko spojrzal i mowi: tak synku, pasuje.
Na to Michał: Mamusiu, haha, tatus nie potrafi ukladac puzzli!

Myslalam, ze padne ze smiechu.

:sofunny::sofunny::sofunny:
Ale cwaniak mały, nie mogę:hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Napisze Wam szybko jak Michał wczoraj testowal P.
Mlody jak zwykle ukladal puzzle, P. siedzial w tym samym pokoju przy kompie. Michał specjalnie zle wlozyl klocka i wola do P: tatusiu, pasuje?
a P. szybko spojrzal i mowi: tak synku, pasuje.
Na to Michał: Mamusiu, haha, tatus nie potrafi ukladac puzzli!

Myslalam, ze padne ze smiechu.

:sofunny::sofunny::sofunny:

super sa te nasze dzieciaki!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...