Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei
magda_79
Mei nie pamietam jak dlugo ten Mucosolvan mozna podawac. A na ulotce nic nie ma?
Zdrowka dla Filipka!

U nas nie pada i nie wieje, ale tez na spacer sie nie wybieram, jest jakos nieprzyjemnie :(

Nie mam ulotki a na necie nie znalazłam:/ Muszę jeszcze raz poszukać...

Cafe też jestem ciekawa jak z karmieniem, wiadomo już coś?

Jak dotre do domu to sprawdze, powinnam jeszcze miec.

Odnośnik do komentarza

witam kobietki ja tylko na moment, musze isc posprzatac w kuchni po obiedzie;/
i w ogole musze troszke chate ogarnac...
dzis na noc z dziecmi zostaje R.a ja ide do brata, bo Kacper bardzo chcialby spac z tatusiem, a ze ja nie chce byc na noc w jednym domu z "tym osobnikiem" to sie ulatniam:) a przy okazji odsapne od maluszkow:)
u nas wszystko ok, tylko mam @ i czuje sie niekomfortowo...to pierwsza @ od Kornelki urodzenia takze strasznie mnie drazni wsztsrko...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ale nas porobiłaś:sofunny:
Właśnie miałam pytać, czy nie widzisz różnicy w wielkości, u mnie było to tylko 100 g, ale i tak było widać, że Marysia większa. I powiem Ci, ze moje dziewczyny na początku w ogóle nie wydawały się podobne, a ja i tak je wciaż myliłam.
Super pomysł z osobnym folderem dla chłopaków, ja mam mnóstwo zdjęć, których na bieżąco nie podpisywałam i do dzisiaj niestety nie wiem która jest gdzie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Mei ja na zaleceniu od lekarza mam napisane podawać do 10 dni. Poeweim Ci, że ja teraz podawałam te 10 dni, kaszel trwał nadal i nagle dwa dni temu ustąpił prawie całkowice. Dla was niezmiennie zdróweczka!!!

Kasioleqq co tam u Was słychać? Podziwiam za takie poświęcenie, ale tak jak mówisz, przynajmniej trochę odpoczniesz.

Odnośnik do komentarza

olkowi wytlumaczylam,ze ide do doktora
ze bede tam spac
i przyniose dzidzie
julka i czarka
i teraz chodzi i co mu sie przypomnie to to powtarza
a czasem mowi,ze jestem w pracy

zajmuja sie nim moi rodzice,siostra i K
chociaz K juz jutro i w przyszlym tyg ma troche pracy,w weekend zreszta tez
wiec jutro mlody jedzie do tesciow

szkoda mi go baardzo ale musimy to jakos wszsytko wszsyscy zniesc

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero położyłam zołzy, K. jeszcze nie ma, jutro też wróci bardzo późno, a w sobotę jedzie na strzelanie. Chyba nie muszę mówić jaka jestem happy:Kiepsko:
Kurde ja po całym dniu z dzieciakami nie mam już sił na nic, a do świąt jeszcze nic nie przygotowane. Nic nie posprzatane, muszę jeszcze zrobić pierniki, jakieś ozdoby, choinkę trzeba jakąś skombinować, nie wiem kiedy to wszystko ogarnąć:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Zośka dzisiaj zrobiła qpe w majtki, zresztą tylko tak robi, nie przełamała się jeszcze, żeby nakupkać do nocnika. No i ja te majty płuczę zawsze w ubikacji, spuszczam wodę i w tej wodzie opłukuje je z tego gufna:Padnięty:No i je dzisiaj płucze, podleciała Maryśka, spuściła wode i majty poleciały, musiałam ręką je wyciągać z rury, a poleciały już dosć głęboko. Myślałam, że ją uduszę:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Andzia ja też nie mam nic na święta przygotowane... Ciasto na pierniki jeszcze w....proszku...syf w chacie taki, że głowa mała... A do tego zgubiły mi się wszytkie ozdoby świąteczne:lup: w tamtym roku spakowałam wszystko do jednego kartonu i ten karton najprawdopodobniej dałam tacie, żeby przechowali u siebie...i tutaj ślad się urywa:/

Odnośnik do komentarza

goska oby kubuli kupska byly zebowe

andzia dziewczyny sa niemozliwe:hahaha:

o swietach sie nie wypowiadam ale w tym roku to wiadomo,moja glowa zawladneli julek i czarek

dla olka oczywiscie jakas choinka i gwiazdor
ale to juz na spokojnie
wszsytko zalezy kiedy stgad wyleziemy

a jakbym miala byc tutaj do swiat to K jakos bedzie to musial ogarnac

Odnośnik do komentarza

Cafe Ty się swiętami w ogóle nie przejmuj, na pewno obie mamuśki zadbają, żebyś nic nie musiała robić.
Powiedz mi w szpitalu się nie plują, że siedzisz na lapku? Jak ja leżałam z laskami na zapalenie płuc to zabronili mi mieć własnego laptopa, ze niby promieniuje:lup:
Mówiła już lekarka kiedy możecie ewentualnie wyjść?

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe Ty się swiętami w ogóle nie przejmuj, na pewno obie mamuśki zadbają, żebyś nic nie musiała robić.
Powiedz mi w szpitalu się nie plują, że siedzisz na lapku? Jak ja leżałam z laskami na zapalenie płuc to zabronili mi mieć własnego laptopa, ze niby promieniuje:lup:
Mówiła już lekarka kiedy możecie ewentualnie wyjść?

nic a nic
w ogole wszystkie polozne super,naprawde
a moj gin z nasza polozna zalatwili,ze leze sobie w vipowskim pokoju,kanapa te sprawy:hahaha:
nie narzekam
chociaz jakbym tu miala zostac na dluzej,mto poprosze zeby przeniesli mnie do ludzi

no i kazdy moze mnie odwiedzac i posiedziec na spokojnie

lekarka mowila,zeby byc ciepliwym
takze nawet nie wypytuje
wole byc milo zaskoczona
ale nie nastawiam sie na szybkie wyjscie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...