Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka az mi trudno uwierzyc, ze u Was juz tyle sniegu. W sz-nie nic, tylko mrozno i nieprzyjemnie :(

Andzia zdrowka dla chorowitkow! Wierze, ze juz nie wiesz co robic. Dla swietego spokoju lepiej jechac do lekarza.

Cafe naprawde fajnie, ze mozesz poodpoczywac choc troche.
Mi czasem taaaak bardzo brakuje takiej samotnosci. W domu nigdy nie jestem sama, a ja raczej zawsze bylam typem samotnika. I bardzo potrzebuje oddechu. No, ale nie narzekam. Moze kiedys :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anielinka az mi trudno uwierzyc, ze u Was juz tyle sniegu. W sz-nie nic, tylko mrozno i nieprzyjemnie :(

Andzia zdrowka dla chorowitkow! Wierze, ze juz nie wiesz co robic. Dla swietego spokoju lepiej jechac do lekarza.

Cafe naprawde fajnie, ze mozesz poodpoczywac choc troche.
Mi czasem taaaak bardzo brakuje takiej samotnosci. W domu nigdy nie jestem sama, a ja raczej zawsze bylam typem samotnika. I bardzo potrzebuje oddechu. No, ale nie narzekam. Moze kiedys :)

powiem szczerze,ze nawet juz nie mam takich wyrzutow sumienia
w koncu za jakies 2 tygodnie czeka mnie maly sajgon
a poza tym dziadki lepiej zajma sie olkiem niz ja,taka jest prawda...bawia sie z nim,pojda na spacer...takze nie martwie sie

a ty bidulo musisz mamuske wykorzystac i podrzucic mlodego na weekend,co?
na pewno z checia rodzice zajma sie miskiem

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ciagle planuje mlodego podeslac do mojej mamy, bo to dla niej zaden problem. Ale zawsze mi szkoda weekendu bez niego. Bo tydzien w pracy, a potem mozemy spedzic razem cale dwa dni. Ale wiem, ze w koncu go zostawie. No, a z drugiej strony to juz raz zostal u mojej mamy na noc i nie bylo ciekawie :(

tymbardziej madzia powinniscie probowac
zeby sie przyzwyczajal

Odnośnik do komentarza

jezdem :) my po zakupach spożywczo - remotowych ( o zgrozo ! ) Jula została całe szczęscie bo ja ledwo wyrabiałam a co dopiero z małą :) kużwa jeszcze na gwałt przeglad robilismy bo sie M nadle przypomniało ..i ząs 100 nadpanowo z biegu poszła sie ebac ...
Andzia ja tez nie wiem co poradzić z tym kaszlem ... swoją droga z tego co piszesz to raczej mocno chore towarzystwo nie jest ;) sił , byle do wieczora ..
Anielinka zazdroszcze sniegu :( u nas rano mróz , potem chlapa a teraz znów mróz i gwiżdździ jak w kieleckiem ...
Cafe siłaczu , zas na zadzie nie usiedzi ..w tesco ? polatałas ? ja byłam w tesco i szok ! nie dosć ze siwta na kazdej pólce , trzeba uwazać zeby "snieżynek " nie podeptac , wyścigi rydwanów i karp po 11.99 LOL :D naprawde podziwiam Cie ... ja nie dałam rady :)
Madzia bużka dla Miska za te zębowe szaleńtwo ! jeny ile on sie musi nacierpiec ...toż to trwa i trwa u Was ... co do noclegu to moze teraz jest juz troche starszy i łetwiej to zniesie ...gorzej z tego co widze Wy :P no ale do wszystkiego trzeba dojrzec , nic na siłę :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja ostatnio nie mam czasu na nic niestety... Teraz mam akurat weekend w szkole... Od poniedziałku powiększa mi się etat. Dni pędzą nawet nie wiem kiedy i jak. Jutro z zajęć idę prędzej i tata z P. po mnie przyjeżdżają i jedziemy na zakupy świąteczne, ciekawe czy uda nam się już prezenty pokupić...
Wczoraj byliśmy na urodzinach mojego chrześniaka:) Kubie bardzo się podobało:)
Andzia, Magda wasze dzieciaki mają super teksty!
Cafe ty szalona kobieto!!! Tesco zlatać... ojoj!!! A fotki jak nie było tak nie ma! Niuniu
Anouk wypij moje zdrówko;)
Więcej grzechów nie pamiętam;)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
A my spędzamy wieczór na MT. Macie jakiegoś faworyta?
Jutro na 15-tą jedziemy do lekarza.
ALe jestem dzisiaj rozwalona, niestety negatywnie:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Co do faworyta to Sabina - bez dwóch zdań! Powaliła mnie w półfinale już:36_2_25:

A mnie się podoba Rastaman i My Myself and I:)
I Madzia też jest fajna:)
A Prokop i Hołownia są zajebiści:)

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Wczoraj moja t. troszke sie nieswiadomie zrehabilitowala. Wygrzebala gdzies z pawlacza puzzle 1000 elem. :hahaha: Jak dla mnie bajka :) Juz wieczorem zaczelam ukladac i dlatego do Was nie zajrzalam.
Misiek poszalal w krainie zabaw, P. nie poszedl na impreze, wiec wieczor byl bardzo fajny.
Mlody w krainie zabaw zapytal:
mamusiu, co to sa rodzice co maja dzieci??? :lup:

:sofunny:
I co odpowiedziałaś?

Zośka rano siedzi na nocniku i wali kupala, Marysia podchodzi i mówi:
Jadźka robiś kupę?
Z. z uśmiechem: tak kupe:)
Maryśka pogłaskała ją po głowie i mówi: kochana Jadźka, jestem dumna:)

hahahaha padlam

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

no i po mam talent ... moje typy były miedzy rastamann i lisiecki ... młoda fajowa ale za młoda jak na tego typu program... rastaman wjadomo sentymenty młodosiccccciii duzy szacu aleeeeee lisiecki i ta piosenka ..... a niby kogo nick dzierże na sobie od ponad 2 lat ANOUK ! jej piosenkę wykonywał , a ja mam doniej gig respekt i sentmentalne wspominki :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
no i po mam talent ... moje typy były miedzy rastamann i lisiecki ... młoda fajowa ale za młoda jak na tego typu program... rastaman wjadomo sentymenty młodosiccccciii duzy szacu aleeeeee lisiecki i ta piosenka ..... a niby kogo nick dzierże na sobie od ponad 2 lat ANOUK ! jej piosenkę wykonywał , a ja mam doniej gig respekt i sentmentalne wspominki :)

anouk to kto wygrał bo ja nie ogladałam

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkowo!

Młody zasnął z pół godziny temu:Histeria: A wstanie po 6 pewnie...:Szok: Głowa mi pęka... A jest taki nieznośny i złośliwy momentami że nie wyrabiam! Odwiedziłam siostrę, wypiłyśmy piwko i jakoś ten dzień zleciał...
Ospa zażegnana.. Filip ma jeszcze mnóstwo strupków na głowie... Naturalnie wszystkie sobie zdrapuje bo twierdzi że to brudki::(: Reszta ciała prawie czysta, strupki zdrapane albo odpadły. Mam nadzieję że nie zostaną mu blizny... Byłam wczoraj w aptece po contratubex ale jak usłyszałam cenę to się tylko zwiesiłam i poszłam...
Wiecie co? Pamiętacie to małe kociątko co wzięłam? Strasznie je już pokochaliśmy ale to był strasznie głupi pomysł... Młody bardzo lubi mu dokuczać... Czasem specjalnie a czasem przypadkiem... Nie wiem jużjak mam reagować! Na dziada nic ostatnio nie działa (czasem tylko kąt a i to nie na długo)... A o korzystaniu z komputera przy niem to mogę pomarzyć! Ciągle na mnie włazi i drze mi się nad głową, że chce tubisie, tomka albo inne cuda:Histeria: Ale to sama sobie tak zrobiłam - moja wina... Ech...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...