Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
musi byc dobrze!
mam tylko wyrzuty,ze decyduje sie na cc juz teraz
to bedzie 36 tydzien
dzwonilam do poloznej,konsultowalam...powiedziala,ze mam sluchac lekarza i sie nie martwic ale latwo mowic
boje sie ze jakby co,to beda wyrzuty wlasnie do mnie,ze moglam sie jeszcze pokulac
ale lekarz zdecydowanie powiedzial,ze jego zdaniem nawet w tym tygodniu moge miec cc

Sluchaj lekarza a nie innych. Napewno bedzie dobrze zobaczysz. Musisz myslec pozytywnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny poczytałam wszystko c popisałyście przez te 2 dni, ale mam taką wielką banię, ze mam nadzieję, iż mi wybaczycie jak wszystkim nie poodpisuje:Całus:
Dzieciaki daja od rana w kość, w dodatku dziewczyny nie wołają już, że chcą siku, tylko idą same do łazienki, sikają i "wylewają" zawartość nocnika do kibelka, z czego oczywiście większość ląduje na podłodze. No wymiąkam z nimi, wali w całym kiblu uryną:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja idę dac dzieciakom pomidorówę i jak położę dziewczyny to tez zasiądę.
Magda jak Ty robisz Michałowi racuchy z bananami np?

Ciasto jak na nalesniki tylko gestsze. I zazwyczaj do tego wrzucam banany w plasterkach i mieszam. KAzdy maly racuszek jest potem z kawalkiem banana. Ale wczoraj mialam tylko jednego banana, zblenderowalam go z jablkiem i wrzucilam do ciasta, wymieszalam i finito. Sa proste i pyszne. Michał i P. sie nimi zajadaja.

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe 36 tc z ciążą bliźniaczą to jest rewelacyjny wynik, naprawdę:yes:
Dzieci urodzone w tym tygodniu potrafią już same oddychać, mają wykształcone wszystkie narządy, a Twoje do tego są wielkie, więc będzie im jeszcze łatwiej zaklimatyzować się poza brzuszkiem:yes:
Ja jestem strasznie ciekawa czy będą do siebie podobni.

tak tez sobie tlumacze
ale wiesz,poki co moglabym spokojnie kulac sie dalej
a nie chcialabym,zeby sie okazalo ,ze musza trafic do inkubatorkow bo za wczesnie sie urodzili:(
polozna mi mowila,ze i tak nie ma reguly,ze i w 38 tyg moga trafic itd
ze olek urodzil sie na poczatku 37 i bylo ok itd ...no ale w koncu to ja za nie odpowiadam,prawda??

Odnośnik do komentarza

andzia
Dziewczyny poczytałam wszystko c popisałyście przez te 2 dni, ale mam taką wielką banię, ze mam nadzieję, iż mi wybaczycie jak wszystkim nie poodpisuje:Całus:
Dzieciaki daja od rana w kość, w dodatku dziewczyny nie wołają już, że chcą siku, tylko idą same do łazienki, sikają i "wylewają" zawartość nocnika do kibelka, z czego oczywiście większość ląduje na podłodze. No wymiąkam z nimi, wali w całym kiblu uryną:Histeria::Histeria::Histeria:

Ale masz samodzielne dzieci :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe 36 tc z ciążą bliźniaczą to jest rewelacyjny wynik, naprawdę:yes:
Dzieci urodzone w tym tygodniu potrafią już same oddychać, mają wykształcone wszystkie narządy, a Twoje do tego są wielkie, więc będzie im jeszcze łatwiej zaklimatyzować się poza brzuszkiem:yes:
Ja jestem strasznie ciekawa czy będą do siebie podobni.

tak tez sobie tlumacze
ale wiesz,poki co moglabym spokojnie kulac sie dalej
a nie chcialabym,zeby sie okazalo ,ze musza trafic do inkubatorkow bo za wczesnie sie urodzili:(
polozna mi mowila,ze i tak nie ma reguly,ze i w 38 tyg moga trafic itd
ze olek urodzil sie na poczatku 37 i bylo ok itd ...no ale w koncu to ja za nie odpowiadam,prawda??

Cafe nie myśl w ten sposób, na pewno będzie dobrze i musisz w to wierzyć, to i chłopaki Cię posłuchają:yes: A 36 tc to jest naparwdę super wynik, ja urodziam tylko tydzień później, dziewczyny były malutkie, a nie potrzebowały w ogóle inkubatorów. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze!!!

Odnośnik do komentarza

A ja mam na drugie schabowe, których wczoraj nasmażył mój mąż:D
Ogarnełam z grubsza kibel i idę pograć ze Stasiem, bo już mi mędzi. On jakoś ostatnio w ogóle nie potrafi sam się sobą zająć, jeszcze niedawno wyganiał laski z pokoju, zeby mu nie przeszkadzały, a teraz nie chce sam się bawic, tylko wciąż z nimi, niestety póki co nikomu nie wychodzi to na dobre, bo S. wymyśla jakieś reguły, których one nie rozumieją,albo nie chcą rozumieć, no i wciąz jest wojna.
A we wtorek ma wycieczkę z przedszkolem do gospodarstwa agroturystycznego na wystawę świąteczną, ale kurna ciągle smarka jak cholera i kaszle też jeszcze sporo, chociaż mniej niż dziewczyny:Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wczoraj poszłam spać po 1, zasnełam po 2, a o 6 już się obudziłam, ale poleżałam troche i jeszcze usneła i wstaliśmy po 8, normalnie te nocki mnie dobijają :Padnięty:
A dzis pojechaliśmy po odbiór tych wyników i wychodzina to że wszystko jest prawidłowe, oprócz tego że jest płynn w kolanie...no z jednej strony się ciesze że wsio ok, ale z drugiej dalej się zastanawiam skąd ten płyn się zbiera i dlaczego ta noga boli....no zobaczymy co w poniedziałek chirurg powie...
U nas zima na całego, sniegu nawaliło, ale za to słonko świeci i byłyśmy już z Amelką na spacerze, strasznie jej się podoba chodzenie po sniegu::):

Magda a Ty czemu dziś wolne? przeoczyłam coś...
Andzia widze że już do Nas wróciłaś:Całus: kurcze strasznie współczuje akcji nocnej ...
Cafe dziewczyny mają racje, wszystko będzie dobrze, chłopcy są duzi i nie masz czego się bać...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

ANielinka dobrze, ze wyniki ok, oby chirirg rozwiał resztę Twoich wątpliwości.
AJ nockę miałam tatalnie do tyłka, przez 1,5 dnia spałam prawie non stop i wczoraj do 4-tej się wierciłam, kręciłam i sen nie przychodził, obejrzałam wszystkie powtórki w tv itp., a po 6-tej pobudka:Histeria:
A Magda w domu, bo ma porypaną teściową:wink:
Magda swoją drogą i tak podziwiam Waszą cierpliwosć, ja z moją niewyparzoną gębą już dawno bym nie wyrobiła:Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...