Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...wkońcu dotarłam do Was:)

No więc zaczne od poczatku...wczoraj Amelka od 20 do 24 nie zrobiła żadnej pobudki, więc szczesliwi połozyliśmy się spać z nadzieją że wszystko wróci do normy z jej spaniem itd. i słuchajcie! nie zdązyłam się rozgrzać pod kołderka, a ona juz wstała i przyszła do nas do łózka, wyspana i gotowa do zabawy!!!:Padnięty: tak więc od 24 do 2 w nocy nie spałam razem z nią :Histeria: myślałam że oszaleje...rano wstałysmy o 8.30... za oknem śnieg sypie jak cholera, z Ł. się pożarłam przy śniadaniu, a o 10 wyłączyli nam prąd :Histeria: myślałam że zaraz włączą że to tylko jakaś krótka awaria, ale po godzinie dzwonie do mamy czy coś wie na ten temat, a ona na to że tak do godz 13 maja jakies prace konserwujace i nie bedzie prądu :Histeria: nosz ku*** mysle sobie co za dzień!!! Amelka oczywiście strasznie marudziła że chce bajki, latała z tym pilotem i nie mogła właczyć tv, histerie odstawiała, no normalnie szał hu**:Histeria: no ale wkońcu o 12 połozyłam Amelke spać i ja razem z nia, chwilke się przespałam, a jak wstałysmy to juz był prąd, więc odrazu za lapka żeby go odpalić i co??? internetu brak!:Padnięty: myslałam że szału dostane dziś...ale później poszłam do bratowej i wkońcu zainstalowalismy sobie neostrade, więc póki co mam neta:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe suuuper że juz w domku! mam nadzieje że wkońcu odeśpisz...
ja nie jestem w ciązy ale od jakiś 2 tyg. mam okropne problemy z zasypiniem, a jak już zasne to budze się co godzine...no koszmar normalnie...więc wiem jakie to strasznie męczące :Padnięty:

Andzia dobrze że już dziś troszke lepiej ze zdrowiem! a K. to takie gospodarowanie napewno się przyda :Oczko:

Justynka ja chyba jutro bede w Biedronce to się rozejrze za tymi klockami...

Magda ale ta Twoja t. to nie poważna baba...to chyba ona powinnna się leczyć, a nie dziecko wysyłać do lekarza :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!
Dzisiaj z domu. Ale jak patrze za okno i pomysle, ze caly dzien sami to plakac sie chce. Sniegu nie ma, ale jets mega zimno, wszystko oszronione.
Niestety obiecalam Michałowi spacer i zaraz sie wybieramy. Od razu skoczymy do sklepu.

Anielinka ale mialas wczoraj dzien i noc! MAm nadzieje, ze dzisiaj juz bedzie ok!

Andzia jak sie czuje nasz chorowitek?

Cafe w domku lepiej? jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

agulcia83
cafe82
hej agulcia

a reszta ???

u nas zima,brrrrr
bialo i mrozno,bleee

No hejka wreszcie ktos wszedl P:)
Jak sie czujesz? Wyspalas sie?
U Nas co prawda 2 st na pusie, ale sloneczko swieci, wiec na dworek sie wybierzemy. Potem Zuzie do babci zawieziemy i dalej kupowac prezenty ytrzeba.

a dziekuje
czuje sie dobrze
ale nie pospalam:Padnięty:

kurcze my ciagle bez prezentow
moze jutro?

Odnośnik do komentarza

Hej,
postaram sie popisać na drzemce dziewczyn. K. już dzisiaj w pracy, po dwóch dniach jego rządów mieszkanie wygląda jakby tajfun przeszedł, do tego dzieciaki roznosi. Wzięłabym ich na spacer, ale wole nie ryzykować, bo nie czuję sie jeszcze do końca dobrze.
W dodatku dzieci zamiast zdrowieć, to kaszlą jeszcze bardziej, dzisiaj o 3 w nocy wystawiałam Zośkę na mróz, bo tak się dusiła::(:

Buziolki, zajrzę później:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

magda_79
hej Cafe
my tez bez prezentow i raczej jak na razie bez szans na ich zakup :( Nie cierpie tego!
Musimy chociaz Michałowi cos na mikolaja kupic.

ehh wiesz co,gadam o swietach od miesiaca i co,i duuupa:hahaha:
my musimy dzieciakom pokupic
to juz K kupi,bo ja nigdzie sie juz nie ruszam
chyba,ze uda sie szczesliwie szybko wyjsc z chlopakami ze szpitala to jeszcze bedzie troche czasu i polatam po sklepach

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej,
postaram sie popisać na drzemce dziewczyn. K. już dzisiaj w pracy, po dwóch dniach jego rządów mieszkanie wygląda jakby tajfun przeszedł, do tego dzieciaki roznosi. Wzięłabym ich na spacer, ale wole nie ryzykować, bo nie czuję sie jeszcze do końca dobrze.
W dodatku dzieci zamiast zdrowieć, to kaszlą jeszcze bardziej, dzisiaj o 3 w nocy wystawiałam Zośkę na mróz, bo tak się dusiła::(:

Buziolki, zajrzę później:Kiss of love:

bidulo
zdrowka :Całus:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia nic leki dzieciakom nie pomagaja? JAkas masakra! Teraz pewnie tak bedzie az do wiosny. Misiek juz tez z katarem i pokasluje :(
Zdrowka dla Was!

Cafe no juz widze jak po wyjsciu ze szpitala z chlopakami latasz po sklepach. Chyba nie bedziesz miala do tego glowy!LEpoiej niech K. sam wszystko pokupuje.

a moze wlasnie bede chciala wyjsc sobie chociaz na godzinke??
nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Andzia nic leki dzieciakom nie pomagaja? JAkas masakra! Teraz pewnie tak bedzie az do wiosny. Misiek juz tez z katarem i pokasluje :(
Zdrowka dla Was!

Cafe no juz widze jak po wyjsciu ze szpitala z chlopakami latasz po sklepach. Chyba nie bedziesz miala do tego glowy!LEpoiej niech K. sam wszystko pokupuje.

a moze wlasnie bede chciala wyjsc sobie chociaz na godzinke??
nie mam pojecia

No masz racje. Taka odskocznia. Wtedy kazde wyjscie, nawet do sklepu to atrakcja :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
My po spacerze i malych zakupach. Michał teraz wcina racuchy, potem troche sie pobawi i spac. A ja w koncu zrobie sobie kawke i usiade :)

moja siorka wziela mlodego na spacer
jak wroca to tez spanko a ja z nim,mam nadzieje

teraz luzik ale nic mi sie nie chce
a miala robic jakies zarelko zo zamrazary,moze pozniej

wiecie,ze prawdopodobnie za tydzien chlopaki beda juz z nami??:36_27_2:
a ja w proszku

Odnośnik do komentarza

musi byc dobrze!
mam tylko wyrzuty,ze decyduje sie na cc juz teraz
to bedzie 36 tydzien
dzwonilam do poloznej,konsultowalam...powiedziala,ze mam sluchac lekarza i sie nie martwic ale latwo mowic
boje sie ze jakby co,to beda wyrzuty wlasnie do mnie,ze moglam sie jeszcze pokulac
ale lekarz zdecydowanie powiedzial,ze jego zdaniem nawet w tym tygodniu moge miec cc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...