Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
A my wróciłyśmy z podwórka, troche tyłki nam przemarzły, ale za to lepiej w domu się siedzi:Oczko:
wieje jak cholera...brrr

Cafe
aż tak źle z mieszkaniem?
Andzia jak tam chłopaki?

wiem,ze myslicie sobie,ze przesadzam
ale od piatku naprawde niewiele robie i sa tego skutki

a jeszcze K wyjezdza znow na caly tydzien,normalnie nie mam sily:(
i nie marudzilabym,gdybym mogla wszsytko normalnie robic
a tak to nawet olek na porzadny spacer nie moze isc :(

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
sluchajcie kobiety

poszukuje takiego przewijaka,moze ma ktoras na sprzedaz,cooo?

przewijak SINGLAR z IKEA bdb stan od 5 zl BCM! (1255295702) - Aukcje internetowe Allegro

Ja takiego nie mam, miałam taki nakładany na łóżeczko.
A ty nie masz po Olku, żadnego? czy nie używałaś?

no wlasnie nie mielismy dla olka
a przynjamniej na poczatku po cc bedzie mi ciezko przewijac na lozku ... a nie chce miec ciagle stolu zawalonego pieluchami...

a tak zmieniajac temat,do tych zup-kremow to jakiech serkow uzywacie?i jakich kostek rosolowych?

Odnośnik do komentarza

Cześć kobetki:)
Anielinka suoer filmik!
Andzia ale masz wesoło na spacerach:) i jak, smakowały słoiczki?
Magda hehehe Misiek - genialny!!!

Ja dzisiaj w pracy miałam luz bo nie miałyśmy żadnych zastępstw, ale za to jutro będzie niezły młyn:36_2_39: Po pracy byliśmy na zakupach:) o dziwo zakupy udane:) P. kupił koszulę i krawat i ja kupiłam sobie brązową prościutką i skromniutką sukienkę i jestem bardzo zadowolona bo właśnie o taką mi chodziło, będą ją mogła ze spokojem nosić na inne okazje:) Do tego super pasuje do butów jakie sobie wcześniej kupiłam i do płaszczyka którego ostatnio w lumpie dorwałam:) :36_2_25:
Zęby ne dają nam spokoju:kiepsko: Zęby małego męczyły praktycznie za każdym razem, ale teraz jest tragedia:/ Nos i poranek wyglądały tak samo jak u Magdy... ślini się cały dzień, do tego dzisiaj cały dzień był na monte i danio, na wieczór na szczęście wypił jeszcze mleko, ale też nie do końca:/ W dzień u mamy był też kiepski, pokazywał, że w buźce go boli:( chodził i jęczał:kiepsko: Katastrofa normalnie!

Odnośnik do komentarza

Stachu ok.
Zaraz po powrocie zdjęliśmy mu tą łuskę, żeby poćwiczyć i tragedia. Płącz, krzyki, jęki, zamykał oczy, żeby nie patrzeć na tą nogę, mówił, że wygląda jak noga krokodyla i chyba ten widok tak go przerażał, bo tak naprawdę nic go nie bolała tylko strasznie się bał. Prawie godzinę mu spokojnie wszystko tłumaczyliśmy i w końcu się przełamał, zaczął podnosić nogę do góry, najpierw powolutku, a później już podniósł ją prawie do czoła. Trochę wolniej szło ze zginaniem w kolanie, ale w końcu zgiął ją do 90 st. Z tym zginaniem pójdzie cięzej, bo jednak te mięśnie są bardziej zastałe, ale jestem dobrej myśli:yes: Po kąpieli noga wygląda już troszkę lepiej, ale jednak ta złuszczona skóra będzie musiała cała zejść, aż nabierze normalnego wyglądu. Będzie dobrze, musi być::):

Odnośnik do komentarza

Anielinka ale cię wzięła wena, podeślij jej trochę, bo u mnie syf, kiła i mogiła:Padnięty:
Cafe jak wyżej:D Wrzuć fote swojego syfu, to ja wrzuce mojego:Oczko: MOżesz na boczku:Oczko:
Co do przewijaka to niestety nie mam. Dla Stasia miałam taki nakłądany na łóżeczko, przy dziewczynach się nie sprawdził, bo spały obie w jednym. Czaiłam się na dokładnie taki sam jak Ty, ale w końcu nie kupiłam i przewijałam je na łóżku.
Gosia super, że zakupy udane. mam nadzieje, ze pokazesz się w sukience?
Współczuje Kubusiowego bólu. U nas latem było takie slinienie+mega płacze tak jak piszesz i właśnie kompletny brak apetytu. Przez 3 dni zganiałam to na zęby, a okazało się wtedy, ze Zosia ma zapalenie jamy ustnej, może pokaż Kubusia lekarzowi?

Odnośnik do komentarza

Andzia Staś z pewnością musie się przyzwyczaić donowej sytuacji i z biegiem czasu wierze że wszystko się ułoży i zacznie śmigać:)
a z tym zębem u Zosi to masakra! nie słyszałam nigdy o czyms takim żeby ząb siniał...kurcze jak nie urok to sr....a :Padnięty:
super z tym wózkiem!!!

Gosia
fajnie że zakupy się udały i ze jesteś zadowolona z kiecki, pokaż się koniecznie w niej!:)
współczuje Kubusiowego koszmaru:((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem!

Anielinko Twoja córeczka jest taaaaka słodziutka:Podziw: Ślicznie mówi wierszyk!!! Zdecydowanie za mało się nam tu chwalisz:Oczko: Z tym tajemniczym klientem to różne sklepy... Np Mc. Donald, albo empik, BP... Wszystkie takie sieciówki...

Andzia gratuluję wygranego wózka:) Masz wesoło na spacerach z dziewczynami:D U nas raczej spokojnie... Filipo jest nieśmiały i tylko jak czegoś chce (słodycze) to żebrze jakbym go nie karmiła:Rozgniewany: A z tym zębem to mam nadzieję, że Ci się przywidziało:Oczko: i że wszystko jest ok! Chociaż trzeba przyznać, że raczej Twoje podejrzenia często się sprawdzają::(: Ja też kiedyś myślałam że młodemu zsiniała górna jedynka ale później okazało się że miałam omamy:lup:

Magda jak Michał to robi, że tak gada!!!:Podziw: Szoook!

Cafe Ja przewijaka teżnie używałam więc nie pomogę, ale właśnie ktoś wystawił na all taki jak szukasz za 40zł na kup teraz:) Taniej niż przy tej licytacji z Twojego linka... Nie wiem czy się opłaca bo nie wiem po ile są nowe.

przewijak SINGLAR z IKEA (1262339863) - Aukcje internetowe Allegro

Gosia super że zakupy udane! Mi po takich zawsze się humor poprawia! Pokażesz się w kiecce? Biedny Kubuś z tymi zębolami... Szkoda strasznie tych naszych dzieciaczków, że się tak męczą...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Moja aukcja się dzisiaj skończyła i niby się cieszę, że w końcu mi to nie będzie w szafie zalegało, ale poszło za śmieszną kasę i kupiła to babka która wystawia takie zestawy i pewnie wystawi te ciuchy u siebie drożej:Rozgniewany: Okazuje się że nie warto wystawiać takich kompletów bo tych najmniejszych rozmiarów jest multum i prywatne osoby które sprzedają rzeczy po swoich dzieciach a nie outlety nie mają szansy się przebić bo pięć pierwszych stron jest promowanych i sprzedają to sklepy z używaną odzieżą... Już lepiej sprzedawać pojedynczo...

A to była moja aukcja

ŚLICZNY CHŁOPCZYK!!! NEXT ADIDAS H&M ZOBACZ! (1252223504) - Aukcje internetowe Allegro

Dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

K juz w drodze,mlody cos tam juz rozrabia
a ja popijam inke...nawet zaczyna mi smakowac

mei sliczne ciuszki sprzedawalas i naprawde za grosze
i dzieki za linka ale wlasnie poluje konkretnie na tamten,bo ma dodatkowo pojemniki i jest bejcowany-bardziej mi sie taki podoba

goska fajnie,ze zakupy udane

andzia no ja juz widze ten twoj syf...tak jak twoja opone i boczki :36_6_3:

Odnośnik do komentarza

I ja witam:)
Kurde wczoraj z K. to 1-wszej oglądaliśmy tv, a dzieci wstały dzisiaj przed 6-tą. Tzn. Maryśka wstała i obudziła resztę:Kiepsko:

Mei nie przejmuj się, moje ciuchy tez poszły za śmieszne pieniądze, ale lepsze to niż nic, gdybym ich nie wystawiła, to by leżały kilka lat w piwnicy, aż by ich mole nie zżarły!!!

Cafe taki wózek, pokazywałam ostatnio:)
WÓZEK MAMAS&PAPAS BEAT TWIN BLIŹNIAKI! BCM (1249164043) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Cafe no na pewno cieżko, i te rączki do trzymania też mnie troche przerażają, ale chodziło mi o coś małego głónie do samochodu. Coraz wiecej z nimi jeździmy, a ten czerwony zajmuje cały bagażnik, w dodatku trzeba demontować budki przed włożeniem itp. Na razie zostawie obydwa, zobaczymy. A ten co kupiłam nowy kosztuje prawie 800 zł, więc była okazja:Oczko:

Pokaż ten co Wy chcecie?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Noc nie byla taka koszmarna jak wczoraj, ale i tak ledwo na oczy patrze. Wczoraj juz nie dalam rady zajrzec :( Bylismy z moja mama na zakupach, pozno wrocilismy, jeszcze musialam Miskowi zupe gotowac. Do tego jakis malutki dolek mnie dopadl.

Andzia super, ze wozek kupiony. Ciazko bedzie z tymi raczkami, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Sprawdz tego zebola Zosi, bo moze da sie cos zrobic.
A Stas dojdzie szybciej do siebie niz myslisz, nie usiedzi w miejscu. Nie widzialam nigdy jak wyglada noga po zdjeciu gipsu. Faktycznie tak zle?

Mei piekne ciuszki i super aukcje zrobilas! I faktycznie szkoda, ze za taak kase to poszlo. Nastepnym razem wystawisz pojedynczo i sobie odbijesz :)

Gosia oby Kubusiowi juz te zebole powylazily. Tak sie biedak meczy :(
Fajnie, ze zakupy udane! Mam nadzieje, ze nam sie pokazesz w nowej kiecce, co? :)

Cafe i na ktorym wozku stanelo?
My tez uzywalismy przewijaka na lozeczku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...