Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Andzia super wozeczek! troche ciezko bedzie go podnosic przy kraweznikach przy tych raczkach. Ale Ty masz duzo sily, skoro z tym czerwonym tak smigasz :)
Jak dla mnie to byl mega ciezki :lup:

No te rączki mnie też przerażają, nie lubie tego, ale cieżko znaleć parasolkę z czymś innym ,a tu jest mega okazja. Mi tym czerwonym się super jedzi:Oczko: tylko gorzej jest z pakowaniem go do bagażnika, bo trzeba zdemontować budki i troche to trwa.

Odnośnik do komentarza

No Amelka śpi, a ja musze się wziąść za prasowanie, a tak mi się nie chce :Padnięty: kiedyś prasowałam wieczorami,a teraz nie wiem co jest ze mną, chyba się postarzałam i wieczorami to już tylko mam siły żeby cos obejrzeć w tv, albo posiedzieć na parentingu :hahaha:

Magda nie moge się doczekać tej fotki Kornelki:))
biedna Kasioleq musiała się nacierpieć, no i teraz też nie będzie łatwo...a mówiła kiedy ją wypuszczą???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia super wózeczek, no i pewnie lżejszy o wiele od tego co masz...może akurat się uda kupić...
a jak twoje aukcje na all, już ktoś licytuje??? pewnie każdy czeka na ostatni moment...

No na razie nikt nie licytuje, ale każdą obserwuje kilka osób, więc licze, że będzie ok. A właśnie dzisiaj jeden koleś napisał mi e-maila, za ile bym sprzedała jedną kurtkę w opcji kup teraz i właśnie nei wiem co zrobić, czy mu sprzedac, czy czekac do konca licytacji...

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
Andzia super wózeczek, no i pewnie lżejszy o wiele od tego co masz...może akurat się uda kupić...
a jak twoje aukcje na all, już ktoś licytuje??? pewnie każdy czeka na ostatni moment...

No na razie nikt nie licytuje, ale każdą obserwuje kilka osób, więc licze, że będzie ok. A właśnie dzisiaj jeden koleś napisał mi e-maila, za ile bym sprzedała jedną kurtkę w opcji kup teraz i właśnie nei wiem co zrobić, czy mu sprzedac, czy czekac do konca licytacji...

No w takiej sytuacji nigdy nie wiadomo co zrobić :) chyba że Cię interesuje jakaś konkretna cena z tą kurtke, która by Cię satysfakcjonowała...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

bylismy u lekarza
a glownie dlatego,ze ja mam goraczke:Padnięty:
i nie chcialam lekcewazyc,tymbardziej,ze ciezko mi sie oddycha,na szczescie wszsytko dobrze...jutro musze zrobic badanie moczu,moze mam jakas infekcje??
mlody tez ok...dostalismy pare syropow...zobaczymy
no i weszlam bez kolejki,woooow....a jak sie kobitki w rejestracji dowiedzialy,ze beda blizniaki to juz obsluga full wypas :Oczko:

i zaliczylismy prawie godzinny spacerek wiec od razu mi lepiej

Odnośnik do komentarza

andzia
andzia
cafe82

co to CRP?

Białko C-reaktywne we krwi::):
Jeśli jest podwyższone, tzn., ze jest jakiś przewlekły stan zapalny.

I nie myśl sobie, że ja taka mądra:Oczko:, ale w chorowaniu mam niestety spore doświadczenia:lol: Mam nadzieje, ze nie będę już wiedzy w tym temacie musiała poszerzać:)

HEHE
dzieki
zaraz sobie zapisze i zrobie na pewno
i tak mialam zrobic w przyszlym tyg...bo w pt ide do gina,i mial mi dac skierowanie
ale ta goraczka mnie zaniepokoila i wole wiedziec co i jak

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
andzia

Białko C-reaktywne we krwi::):
Jeśli jest podwyższone, tzn., ze jest jakiś przewlekły stan zapalny.

I nie myśl sobie, że ja taka mądra:Oczko:, ale w chorowaniu mam niestety spore doświadczenia:lol: Mam nadzieje, ze nie będę już wiedzy w tym temacie musiała poszerzać:)

HEHE
dzieki
zaraz sobie zapisze i zrobie na pewno
i tak mialam zrobic w przyszlym tyg...bo w pt ide do gina,i mial mi dac skierowanie
ale ta goraczka mnie zaniepokoila i wole wiedziec co i jak

A mówił CI coś gin o szpitalu? Mnie od samego początku straszył, ze po 25 tc to trzeba sie na kilka dni położyć, zeby mnie poobserwowali, i mnie połozył w 30 tc:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

I nie myśl sobie, że ja taka mądra:Oczko:, ale w chorowaniu mam niestety spore doświadczenia:lol: Mam nadzieje, ze nie będę już wiedzy w tym temacie musiała poszerzać:)

HEHE
dzieki
zaraz sobie zapisze i zrobie na pewno
i tak mialam zrobic w przyszlym tyg...bo w pt ide do gina,i mial mi dac skierowanie
ale ta goraczka mnie zaniepokoila i wole wiedziec co i jak

A mówił CI coś gin o szpitalu? Mnie od samego początku straszył, ze po 25 tc to trzeba sie na kilka dni położyć, zeby mnie poobserwowali, i mnie połozył w 30 tc:Kiepsko:

pytalam kilka razy,czy mam sie szykowac na jakis pobyt ale powiedzial,ze na razie nie ma takiej potrzeby...wiec nie wiem

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

HEHE
dzieki
zaraz sobie zapisze i zrobie na pewno
i tak mialam zrobic w przyszlym tyg...bo w pt ide do gina,i mial mi dac skierowanie
ale ta goraczka mnie zaniepokoila i wole wiedziec co i jak

A mówił CI coś gin o szpitalu? Mnie od samego początku straszył, ze po 25 tc to trzeba sie na kilka dni położyć, zeby mnie poobserwowali, i mnie połozył w 30 tc:Kiepsko:

pytalam kilka razy,czy mam sie szykowac na jakis pobyt ale powiedzial,ze na razie nie ma takiej potrzeby...wiec nie wiem

No i bardzo dobrze!!!
U mnie po szpitalu było tylko gorzej, nie wiem po co mnie tam w ogóle wysłał, skoro nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

A mówił CI coś gin o szpitalu? Mnie od samego początku straszył, ze po 25 tc to trzeba sie na kilka dni położyć, zeby mnie poobserwowali, i mnie połozył w 30 tc:Kiepsko:

pytalam kilka razy,czy mam sie szykowac na jakis pobyt ale powiedzial,ze na razie nie ma takiej potrzeby...wiec nie wiem

No i bardzo dobrze!!!
U mnie po szpitalu było tylko gorzej, nie wiem po co mnie tam w ogóle wysłał, skoro nic się nie działo.

no moj gin to raczej na spokojnie podchodzi
powiedzial,ze liczy na to,ze spokojnie dotrwam do grudnia a wtedy to juz umowimy sie na cc i tyle
i tego sie trzymamy:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...