Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
A nie masz jakiegoś wykrztuśnego? Mucosolvan właśnie, ambrohexal albo flegaminy?
Ja zrobiłam dziewczynom przy tym kaszlu tez syrop z cebuli i dawałam po 2 łyżeczki dziennie

nie mam nic
raz mial mlody kaszel...ale jakos obeszlo sie bez syropu...i nidgy nic nie kupowalam
jak zrobilas ten z cebuli?moze przejdzie ale i tak musze do apteki,jak nie przestanie to kalosze i kurtka i i tyle,mamy kawalek wiec sie nie roztopimy

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Andzia dzieciaki roznosi, bo sie nei maja jak wybiegac. Nawet mojego Miska roznosi, a on do tych zywych sreberek raczej nie nalezy.

A ja znowu mam dola, wszystkie problemy wrocily. Az mnie sciska w zoladku :(((

Magda co się dzieje????

Po prostu ciag dalszy historii tej co ostatnio :((( Ryczec mi sie chce, a w pracy przeciez nie bede sie rozklejac. Ehhh, zycie!

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79
Andzia dzieciaki roznosi, bo sie nei maja jak wybiegac. Nawet mojego Miska roznosi, a on do tych zywych sreberek raczej nie nalezy.

A ja znowu mam dola, wszystkie problemy wrocily. Az mnie sciska w zoladku :(((

Magda co się dzieje????

Po prostu ciag dalszy historii tej co ostatnio :((( Ryczec mi sie chce, a w pracy przeciez nie bede sie rozklejac. Ehhh, zycie!

Trzymaj się jakoś:Całus:

Odnośnik do komentarza

Witajcie...

A ja od wczoraj popołudnia nie miałam internetu :Wściekły: a taaaka byłam ciekawa co z Kasioleq, no i prosze już masz swoją córeczke przy sobie:)) duża dziewczynka z niej a tak sie martwiła że będzie malutka:)

U nas dziś niby ciut lepsza pogoda, nawet słońce czasem błyśnie, ale chmury sa okropne, więc pewnie bez deszczu się nie obejdzie:(
Rano pojechaliśmy na zakupy, kupiłam Amelce te puzzle drewniane, byłam w dwóch zabawkowych, ale nie było takich które chciałam (te co Magda pokazywała) Pani w sklepie powiedziaola że bardzo szybko schodzą te puzzle i powiedziała że w piatek będzie miała nową dostawe. A dziś kupiłam takie z Kubusiem na te wtyczki:)) Amelka póki co zainteresowana, chociaz juz raz poleciały wszystkie przez pokój ze złości, bo coiś jej się nie udawało :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

magda_79
Mam wiesci od Kasioleqq! Karmi malutka piersia, czuje sie juz ciut lepiej, chociaz boli ja brzuch po lyzeczkowaniu i krocze po nacieciu. Jest dzielna! Baaaardzo teskni za Kacperkiem, a zobaczy go dopiero we wtorek :(
No i przyslala mi fotke Kornelci. Od razu widac, ze to dziewczynka, jest przeslodka. Wrzuce jak przyjade do domu.

Oj się biedna nacierpiała!!! Fajnie, że udaje się karmić, a Kornelcia ma ciemną karnację i ciemne włoski po mamusi?

Odnośnik do komentarza

anielinka
Magda :Całus: trzymaj się jakoś!!!
Andzia ale się uśmiaąłm z Twoich dziewczyn, ale masz naprawdę wesoło:) i będzie jeszcze bardziej hihi
A najlepsza jest Jadźka :hahaha: Marysia siostre przechrzciła:))

Najlepsze jest to, ze jak kazesz jej powiedziec Zosia to powie, a woła Jadźka. Zoska na Marysie woła Pepisia, chociaż umie tez łądnie powiedzieć Mamysia. Na hasło kto to zrobił słysze wzajemne zganiania Jadźka, Pepisia!!!

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ja to dobrze ze kasia karmi Kornelcie to jest naprawde wygodne....

u nas pogoda masakra....caly czas pada a Olek do teo jeszcze cos zaczyna kaszlec i smarka....teraz poszedl spac i chyba ja sie z nim poloze.....bylam dzisiaj rano na szybkich zakupach bo w lodowce pustki i kupilam tylko zywnosc i stowka poszla masakra....

andzia no nie moge z jadźki i pepisi....super to musi brzmic w ich buzkach :36_1_21::36_1_21:

magda to czekamy na fotke....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...