Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki kobitki:)

ale jedyne czego teraz potrzebuje to spokoj i obecnosc ojca moich dzieci przy mnie a tego niestety nie mozecie mi dac;(
dobra bo tylko sie uzalam nad soba;(
a wy tu takie pysznosci robicie, powinnam tez sie troche ogarnac i moze faktycznie zrobie tego 3bita... tak dla poprawy nastroju...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

My wczoraj tez spedzilismy super dzien. Po pracy pojechala mpo Miska i zajechalismy do P. na boisko. No i szkoda nam bylo zostawiac go samego w pracy i zostalismy do 18 :) Pogralam w pilke reczne (zakochalam sie w tym sporcie), w tenisa. Najlepiej, b bylam prosto z pracy, wiec srednio na jeza ubrana do grania :lup: Potem podjechalismy po psa i jeszcze z Milanem na wybieg.
A dzisiaj P. na meczu, a ja z mlodym u mamy. Podjechalismy na osiedle obok polazic po sklepach, dla mlodego atrakcja, bo autobusem :) Kupilam sobie w lumpie 3 bluzeczki za .... 4,74 zł :hahaha:
Teraz mlodziez spi, a mama pichci obiadek. Juz sie nie moge doczekac. Beda filety z indyka w ziolach, maslance i platkach kukurydzianych, a do tego szpinak. mmmmm......

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq i mi bardzo smutno jak czytam Twoje posty. R. powinien byc przy Was, dupek z niego i tyle. Mam jednak nadzieje, ze zmadrzeje i wszystko sie pouklada.
Super, ze masz takie oparcie w mamie!
Tak dzisiaj o Tobie myslalam, bo przeciez masz fajny dojazd do szpitala do Polic. Nie chcialas tam rodzic? Maja super warunki, opieke i dobrych lekarzy!

Cafe ale sie smieje jak tylko piszesz o tym Olkowym ogladaniu bajek :hahaha:

Nie pozostalo mi nic innego jak tylko tez zrobic 3bita :lup:
Chociaz jak czytam ten przepis to w ogole nie wiem o co chodzi :sofunny:

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem:)

wlasnie wrocilismy z dworku:) znow bylismy na placu zabaw i w parku i u kaczuszek:)
i bylo super mlody sie wyszalal, teraz jest padniety oglada baje, a ja nie chcialabym go polozyc tak wczesnie jak wczoraj bo dzis po 6 byl juz na nogach...ja tez od kilku dni spie jednym okiem i wstaje zanim zaczyna switac, ale to nie oznacza ze chce mi sie od razu bawic... wiec musze go przemeczyc tak do 20 to moze chwile dluzej pospi:)

R.dzis zadzwonil doslownie na pol minuty, zapytac czy wszystko gra i jak Kacperek czy moze go zabarac???
ale powiedzialam ze dziekuje za pomoc i niech siedzi i mysli skoro po to tam pojechal a nie tak mocno sie martwi nami...
na tym zakonczyla sie nasza rozmowa..

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Magda no ja wiem o co chodzi z tym kochaNIE...ale ze Misiek na to wpadl...jestem pelan podziwu, normalnie geniusz zeby dwulatek tak rozumial...szok...
a do Polic mam jednak kawalek drogi,a w Wojskowym tez sa fajni lekarze, wiem wiem w Policach to klinika tam tez jest caly personel teraz z Unii Lubelskiej, ale nie chce tam bo...w Policach mieszka R.siostra jak znam zycie bylaby u mnie 7razy dziennie i zawracala gitare a wiecie jak to jest po porodzie czlowiek chce odpoczac a nie zajmowac sie goscmi..

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Bry na wieczór,
byliśmy z dziewczynami u okulisty, nawet grzecznie się zachowywały, Zoiśka troche się przestrasyła i popłakiwały, ale później ładnie współpracowały i dały się zbadać.
Obie mają ok. 2 na plusie, ale ponoć w tym wieku to normalne i prawidłowe. U Zosi jest delikatny zez, niestety na zewnątrz oka(o czym zresztą wiedziałam) i tego nie da się w żaden sposób korygować okularami. Póki co, gdy tylko zauważymy, że zezuje, to musimy ją szybko naprowadzać na właściwy tor i jeżeli nic się nie pogorszy to dopiero za rok do kontroli. Lekraz był naprawde super, bardzo dobry specjalista i ze świetnym podejściem do dzieci. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze:yes:

Odnośnik do komentarza

Magda ale ja ci zazdroszczę tego ruchu, naprawde. Ja się tak rozleniwiłam w tym temacie, ze az wstyd, siedze na dupie i podżeram różne gófna, a 3 Bita zżarłam prawie dwa rządki blachy:lup:
Kochanie-rozumiem:yes: Sprytny Michałek, dzieci często mają skojarzenia wyrazowe, które nam dorosłym nie wpadłyby w ogóle do głowy!!!

Kasioleqq
a wiesz już kiedy pójdziesz na oddział, jeżeli nic nie zacznie sie dziac?
A co teście na tą całą sytuację?

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie, rano zaliczyłyśmy z dziewczynami kawkę u mojej mamy, mama się nie mogła nadziwić jak one już gadają, a ja mam tego gadulstwa czasem serdecznie dosyć:Padnięty:Wszytsko trzeba 5 razy potwierdzić, zaprzeczyć, powtórzyć, no jest wesoło:)
K. poszedł do kościoła, a ja mykam robić obiad, poki kobiety śpią. Popołudniu m.oj brat zabiera Stasia, a my może pojedziemy na grzybki.
Miłej niedzieli wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie...

Dziękuje za życzenia :Kiss of love:

Wczoraj rano wstałam z katarem, bólem gardła i nie miałam wogóle chęci do robienia czegokolwiek :Padnięty:... mało tego jeszcze dostałam @ :Zły: no ale jakos wziełam się w garść, bo nie miałam innego wyjścia...
A imprezka bardzo udana, z prezentów dostała zabawki, m.in kuchnie , z której jest baardzo zadowolona, no i kase ...Amelka strasznie szalała, biegała, śpiewała sto lat, sto lat i tańczyła ::): tak była wczoraj zywiołowa jak nigdy:) poszła spac po 22 bo juz padała ze zmęczenia, a my siedzielismy do 1 w nocy:)

Dzis posprzataliśmy ten meksyk w chacie i posiedzielismy na dworze przy kawce, dziś pięknie słonko świeci, ale słyszałam że ten tydzień ma już być brzydki:(
Fotki wrzuce jakieś później, bo musze pozgrywać...
Wczoraj Was jeszcze poczytałam, ale dziś nic nie pamiętam :Nieśmiały:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

u nas weekend na spokojnie
chociaz ciagle gdzies jezdzimy:)
teraz jestesmy u moich rodzicow,olek dopiero co padl a wraz z nim moja mamuska:)
K z tesciem :Oczko: ogladaja formule wiec ja zasiadlam przed kompem - siorka ma tak niewygodne krzeslo,ze dlugo nie usiedze:hahaha:

anielinka super,ze impreza udana no i ze mloda zadowolona z prezentow

mei,goska a wy co tan znow na szybko,hmmm?

andzia dobrze,z oczkami zolzinek wszsytko ok

magda misiek jest niemozliwy,naprawde bystrzacha z niego,ze hej

kasioleqq :Całus: jak tam samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

K niestety ma kolejny tydzien strasznie zawalony:( i zapowiada sie,ze tak juz bedzie w najblizszym czasie
i ciesze sie,bo wiadomo ,ze to zawsze kasa....no ale szczerze.to chcialabym,zeby ktos zajal mi sie olkiem choc od czasu czasu...szczegolnie wtedy,jak mam gorsze chwile.ktorych ostatnio coraz wiecej...a lepiej nie bedzie:Histeria:
no ale damy rade:)

a z nowosci olek powtarza pare nowych slowek...miedzy innymi kinga:yipi:
a na siebie mowi olas :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Andzia super, ze u okulisty ok. Mi tez okulista powiedzial, ze plusy u dzieci to normalne.
Musisz nagrac te swoje gadulki, bo dwoch gadajacch Miskow nie znioslabym :lup:

A ze gada juz naprawde wszystko to buzia mu sie nei zamyka!

Cafe fajny dzien za Wami!
Tak z ta praca jest, super, ze jest, ale jak faceta tyle nie ma w domu to tez zle :(

Zobaczysz jak teraz szybciutko Olek bedzie sie rozkrecal z gadaniem. Gratki dla Olasia :)))

A my dzisiaj siedzimy w domu. Ja nawet na chwile nie wyszlam, a chloaki byli na placu zabaw jak robilam obiad. I tyle. Nie mamy weny na cokolwiek innego. A tyyyle planow mielismy :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...