Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
anielinka
Witam
U nas dziś też ładna pogoda, ale nie na tyle żeby chodzić w krótkich rękawkach tak jak u Andzi:)
Nocka kiepska, przez ten katar Amelka się budziła, rzucała i cięzko jej się oddychało...rano jeszcze miała gile po pachy, a teraz już jest lepiej...

Magda, Kasioleq
i co doszło do spotkania??? ::):
Magda super że tak fajnie Misiek się zajął nową zabawką:)
Andzia ja myślałam że literki na klawaiturze Ci się pomyliły, siedziałam nad tym słowem "cicik" przez 5 min. i się zastanawiałam, no i nic mi z tego nie wychodziło :hahaha:

:sofunny::sofunny:
No patrz, a fiku miku od razu wiedziała:Oczko:
Już doszłaś do tego co to cicik?

Dobrze, że z Amelka lepiej!!!

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Właśnie rozmawiałam z mamą, wraca od taty. Zaczął już dziś rehabilitację i sam przeszedł przez cały korytarz z balkonikiem. Bardzo się cieszę!!!

Ale suuuper wiadomość!!!!

Właśnie do niego dzwoniłam i mówie, ze super, ze tak szybko itd., a on do mnie, taaa, dwa miesiace temu przejechałem pół Francji rowerem a teraz na balkoniku śmigam...no przykre to wszystko...ale jestem dobrej myśli, ze będzie dobrze, że odzyska w pełni sprawność. A przy takich złamaniach jako rehabilitacje często zaleca się właśnie jazde na rowerze

Odnośnik do komentarza

Cafe mega szybko czas leci! Jej, az sie wierzyc nie chce, ze chwila moment i bedziecie juz w piatke. WOW!
Zdroooowka!!! I udanej drugiej polowy dnia :)

Andzia dobre wiadomosci od taty! Na pewno mu ciezko, taki aktywny czlowiek ... Ale dzieki temu szybciej dojdzie do zdrowia!

U nas tez taka piekna pogoda, mlody wstanie to pojedziemy do P. na boisko.

Anielinka reklamuj pralke poki jest na gwarancji. My zwlekalismy i okazalo sie, ze akurat nam minal termin :lup:

Odnośnik do komentarza

magda super chlopaki...kacperek jest jeszcze wyzszy od miska??
dobrze,ze na bilansie ok....i my sie musimy wybrac

bylam w tym wplatomacie,normalnie lato
ledwo sie doczlapalam
olek zaczal coraz wiecej powtarzac:) dzisiaj chodzi i mowi...czytac,czytac :yipi: ale sie ciesze
K juz w drodze do domu,bedzie kolo 20 ... zrobil mi wieeeeelka niespodziane,bo mial byc jutro
namawialam,zeby zostal z nami ale ma jaks tam fuche ... i musi jechac...i ciagle mnie przekonuje,ze zbiera na wozek i inne pierdy :Oczko:
a zalezy mi,zeby troche odsapnal,tymbardziej,ze tez zakatarzony bidak:(

Odnośnik do komentarza

hej:)

widze ze Madzia wrzucila fotki, ja ma takie same wiec nie bede wrzucac;)
na ktg, wszystko ok, ale jest juz rozwarcie na 1,5cm, szyjka miekka ale dluga, wiec mam sie stawic na ktg w poniedzilek:) ale sie ciesze ze mnie nie zostawili:)
a poza tym, to u nas bardzo zle od kilku dni bardzo nie uklada mi sie z R.,i myslimy o rozstaniu, jest na prawde kiepsko, nie potrafimy do siebie dotrzec...nie pisalam wam o tym bo nie bylo sie czym chwalic ale juz jestem na skraju wytrzymania i musiala napisac, nie bede sie poki co wdawac w szczegoly, bo tylko nie potrzebnie placze, a nie chce bo Kacper bardzo przezywa jak widzi mnie w zlym nastroju...
dlatego jak bedzie u tesciow to wtedy bede mogla wam spokojnie napisac i wybeczec sie przed kompem;( a teraz na razie - krotko jest mega zle...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

aaa na bilansie wszytsko super mamy troszeczke schudnac, maly wazy 16,2kg, ma 92cm...
ogolnie wszytsko rozwija sie prawidlowo:)
Misiek faktycznie spokojniutki, taki grzeczny i cichy...:) super moj Kacper chwili spokojnie nie usiedzi tak jak Michalek:)

acha mialam tez usg, i wiecie co??? dwa tyg.temu w srode mala wazyla 2800g, a dzis wazy juz 3900g, gadalam z ta gin, w szpitalu i mowi ze na bank albo ona albo moj gin sie myli, mowi ze watpi ze ona bo kosc udowa jest na prawde dluga ja sie na tym nie znam ale pokazywala mi na tym monitorze i rzeczywiscie jest dosc dluga, wiec chyba zapowiada sie kolejny ciezki porod...;/
mi to zawsze wiatr w oczy...;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Heloł!!!

Kasioleqq może nie będzie tak ciężko, co? Drugi poród powinien być łatwiejszy... Poza tym trzeba się pocieszać, że te pomiary nie do końca są miarodajne, bo wahania są do 500g w górę i w dół! Smutne to co piszesz o rozstaniu... Mam nadzieję, że wszystko się między wami jednak poukłada za jakiś czas, bo teraz to pewnie oboje podminowani jesteście... Sytuacja stresująca ale może ten kryzys minie,co? Ja przeszłam przez rozstanie i mam szczerą nadzieję, że u Was się poukłada... Buziaki kochana dla Ciebie:Całus:

Cafe brawa dla Olka za nowe słówka:D A Ty już o logopedzie myślałaś... Niu niu:)

Andzia szkoda Stasinka i Ciebie:( Nie spodziewałam się, że go jeszcze zostawią... Ale dobrze, że u taty lepiej:) Na pewno wszystko będzie dobrze... Z tego co pisałaś to bardzo aktywny człowiek, więc na bank szybko wróci do pełni sił... A co do cicików, nic dziwnego że nie każda z nas wie co to:P Niby wszystkie z Polski jesteśmy ale gwara swoje robi! A wpisując w google ciciki wyszukuje same cycki, pupy i trochę kotów w obrazkach:sofunny: Domyślam się jednak,że chodzi albo o kożuszek/futerko albo o frędzelki jakieś... Sama nie wiem:36_1_21: U nas na przykład przyjęło się że na małą foliową torebkę mówi się zrywka a w innych częściach Polski nie wiedzą o co kaman:lol:

Magda co się przejmujesz tą czekoladą! I tak z Ciebie super laska więc jedna tabliczka w tą czy w tą stronę pewnie nie zrobi różnicy:D

Anielinka mam nadzieję, że jeszcze masz gwarancję na tą pralkę... Ja mam takie szczęście zazwyczaj,że jak już coś się zrąbie to niedługo po gwarancji i dupa:( Zdrówka dla Amelki!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki:)
Wiem, wiem... i sama się nastawie :Oczko: :ass:
Kasioleqq wchodzę na forum, a tutaj takie smutne wieści od Ciebie:( Mam nadzieję, że wszystko wam się poukłada:Całus:
Andzia fajnie, że tata zaczął już rehabilitację, szkoda tylko, że Stasiu jeszcze ma gips:( Fajnie, że zakupy w Poznaniu udane i są dwie równe kurtki z cicikami :Oczko:
Magda nie przejmuj się połową czekolady ja w ramach nic nie robienia zjadłam całą:36_11_1: a w przeciwieństwie do Ciebie posiadam sporą oponę:Oczko:
Cafe ale ten czas leci.... już 7 miesiąc... niedługo chłopcy będą z wami:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

U nas intensywnie:) Od poniedziałku jak wiecie pracuję w świetlicy:) Pracę mam na cały etat, jestem zatrudniona na zastępstwo... kobitka zaszła w ciążę, no i najfajniejsze jest to, że najprawdopodobniej nie wróci, bo przeprowadziła się do Leszna i miałaby ciężko z dojazdami, no ale to się jeszcze okaże... a najgorsze jest to, że nasza świetlica to taka typowa przechowalnia... dzieci od pierwszej klasy podst. do ostatniej klasy gimnazjum, a więc tak naprawdę nie ma jak wszystkich zająć:36_2_39: Ale i tak jestem baaardzo zadowolona:)
Najfajniej to mnie wszyscy moi byli nauczyciele przywitali... hehehe chyba dobrze mnie wspominają:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...