Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia trzymam kciuki za Twojego tate juz od rana :)
Daj znac jak tylko cos bedziesz wiedziec!

Justynka jak masz problemy ze skora to moze dziewczynke nosisz w brzuszku, co? :)

Niep omoge jesli chodzi o zarelko, bo my robilismy tylko na slodko.

Cafe, KAsioleqq babeczki, nic sie nie przejmujcie, ze maluchy bajki ogladaja. JEstescie zmeczone i trza odpoczac, a chlopakom nic nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza

Witam...

Cioteczki bardzo dziękujemy za życzenia :Kiss of love:

U nas leje od rana, a mi się az płakać chce z powodu tej pier**** pogody :Kiepsko: nosz ile to może padać!!??

Andzia trzymam mocno kciuki za tate!! Daj znać jak już coś będziesz wiedziała.
Kasioleq powodzenia u gina, no i żeby wkońcu coś się ruszyło:Oczko:
Justynka
ja własnie będe robiła takie jaja jak Kasioleq podała przepis, są pyszne i zawsze szybko zmykają ze stołu:) do tego robie sałatke kebaba, pałki z kurczaka, kotlety z piersi, kukurydzy, pieczarek, sera itp. i chyba to będzie na tyle...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki,
u nas nawet ciepło, także przesyłam słonko potrzebującym::):Zaliczyłyśmy spacer, pozbierałyśmy troche kasztanów i położyłam moje dziołchy. U mnie niestety dzisiaj większy katar i kaszel:Kiepsko:

Wczoraj byłam u taty, warunki i opieka milion razy lepsze, okazało się, że w poprzednim szpitalu źle mu tą nogę unieruchomili i zrobił się przez to dodatkowo krwiak::(: Wczoraj przewiercili mu drut przez okostną ponizej kolana, założyli ciężar, żeby naciągnąć mięśnie i od razu ból się zmniejszył. Gdyby od razu tam trafił, to pewnie już by był w domu.
Operacja jeszcze trwa, czekam z niecierpliwością na jakieś info.
A za kciuki dziękuję:Całus:

Odnośnik do komentarza

Cafe zdróweczka dla Ciebie!!!
Zołzy rzeczywiście rozkręciły się w gadaniu, ale przy michale to i tak pikuś. Stachu zaczął mówić jak miała 2, 3 r, więc naprawde nie ma się czym martwić.
A u Was są za to postępy w oglądaniu bajek, bo u nas żadne::(:

Kasioleqq ale się uśmiałam z Kacpra, czasem ciężko w takich sytuacjach zachować powagę.
Trzymam kciuki za wizyte, zeby jakies skurcze czy rozwarcie już było:)

Magda fajnie, że imprezka się udała, teście się zachowali?:Oczko:

Justynka ja już kiedyś podawałam pomysły na imprezkę, robicie teraz w weekend?

Gosia koniecznie zdaj relacje z nowej pracy!!!

Anielinka słonko już poisłałam:) Co kupiliście Amelce?

Odnośnik do komentarza

Andzia brak słów na te szpitale :Zły: nie dość że tata tak długo leżał, to jeszcze niepotrzebnie się nacierpiał...ehh, no ale teraz juz będzie tylko lepiej...wiadomo że jest pod dobrą opieką i napewno zrobią wszystko co w ich mocy...
a dla Ciebie zdrówka!!!
szczerze mówiąc to Amelce nic nie kupiliśmy ::(: chciałam jej kupic coś porzadnego, ale taaak się spłukaliśmy przez to kupno samochodu, że u nas bardzo krucho z kasą ::(: a jeszcze impreze trzeba wyprawić, a na to tez kasy pójdzie...więc nic na siłe, ona i tak jeszcze nic nie rozumie, więc kupimy jej coś w najbliższym czasie, a na sobotnia impreze może kupie narazie jakiś tylko symboliczny prezent...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

nie wiem co jest
chodze i rycze
jakis kuzwa cholerny glupi dzien,nooo
olek pospal godzinke
ogolnie grzeczny,nie moge narzekac
teraz rusuje sobie
dzwonil K,wyzylam sie tylko na bidnym mezu:( no ale chyba czasem trzeba na kims,nie?czy nie?
nawet na spacerze nie bylismy bo nie chce mi sie
mamuska ma przyjsc pozniej,to wyjda

wstawilam ziemniaki,zrobie sobie sadzone jaja bo mam ochote a olkowi kotlety z kurczaka(naczytalam sie ostatnio,ze niby kurczak to jedno ze zdrowszych mies???)
nie mam zadnej surowy,ani warzyw...jedynie ogory kiszone,ktorych olek nie lubi ale trudno

Odnośnik do komentarza

Cafe :Całus:
Czasem trzeba popłakać i wyżyć się na kimś.
Oby było już lepiej!!!

A tate by przenieśli wczoraj, ale do Wrześni. W Śremie jest lepsza ortopedia i my mamy tam dużo bliżej.

Anielinka żaden wstyd, czasem tak bywa. A Amelka tak jak mói\wisz mała i nic nie rozumie. My też nie zawsze kupowaliśmy, czasem tylko jakieś drobnostki.

Odnośnik do komentarza

Anielinka my tez nie kupilismy Michałowi nic konkretnego. Dostal gre za 30 zl i tyle. Na sile nie bede kupowac, bo my tez splukani. A dostal duzo prezentow od gosci :)
Co do kolckow to Misiek dostal pudlo Lego Duplo i chyba bardziej go zainteresowaly niz drewniane.
Tyle, ze Lego cholernie drogie :(

Cafe nic sie nie przejmuj, hormony wariuja, do tego na pewno strach przed nowym i tyle. Jestes i tak taka dzielna kobitka!
Ale z Olka miesozerca!

Andzia co za konowaly w tamtym szpitalu! Dobrze, ze tata jest teraz pod dobra opieka! Czekamy na wiesci pooperacyjne!

Odnośnik do komentarza

hej

cafe witaj w klubie beczacych...
u lekarza wszystko ok, rozwarcia nie ma, ale jutro chcialby zebym pojechala na ktg i prawdopodobnie bede juz musiala zostac...
chodze i becze bo tak mi zal zostawic Kacpra wiem wiem ze z moja mama i z tesciami bedzie mu dobrze ale wiem ze bedzie tesknil, a ja to w ogole, a jak bede lezec ze dwa tyg.to chyba zdechne z tesknoty...
a nie chce zeby przyjezdzali z nim do szpitala bo bedzie mi ciezko sie z nim rozstac i potem bede beczec pol nocy...
wiem ze ciagle narzekam ale jakos nie moge inaczej spotkalam sasiadke tzn.siostre bratowej mieszka pietro nizej i ma synka z grudnia 2008, i jak zapytala co i jak to zaczelam ryczec jak bobr...i tak mi zostalo co chwile becze...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
cafe nie wiem czy sama sie nakrecam czy sie zaczelo, boli co 7min., ale moze to faktycznie zmeczenie...nie wiem co jest grane...ale chyba sie boje, a jeszcze mamuska chodzi i gada ze zmieniam sie na twarzy i zeby chodze na ostatnich nogach;/

rozumiem,ze jestes spakowana??
moze to faktycznie,ze zmeczenia no ale wiesz,na ty eptapie mozna spodziewac sie wszsytkego:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...