Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jem wlasnie pyszne ciacho z malinami i zaraz lece do pracy.

O synku kolezanki napsze Wam z pracy.

Beata super, ze z interesem powolutku do przodu. Trzymam kciuki, zeby PR szybko sie zdecydowali!

KAsioleqq ale masz super koncowke ciazy! Niech juz tak zostanie.
Fajnie, ze wozek macie zalatwiony, problem z glowy.
Czekam na wiesci o T.

Andzia robia tacie jakies badania czy poza noga wsio ok?? Czy tez tylko czekaja i obserwuja?
Zdrowka dla tatki!!!

Dobra lece, bo urwanie chmury i pewnie bede wolniej jechac. Za pare mint do Was wracam :)

Odnośnik do komentarza

i ja witam

olek po sniadanku oglada bajki ale musze przy nim siedziec
na szczescie pozwala pisac do was:)

magda u nas JESZCZE nie pada ale szaro buro,feee

beata i ja trzymam kciuki za interesy:Całus:

andzia rafaello po prostu PYYYYCHaaaaaa ...JESZCze raz dziekuje za przepis,na pewno bede czesto robic,no jak ktos lubi kokos to rewelacja...dalam mniej cukru na szczescie ale i tak mega slodkie-to dobrze,bo na raz nie wszamam pol blachy :Oczko:

Odnośnik do komentarza

tesciowa mnie wczoraj zaskoczyla...zrobila K ta fasolke,na 2 dni spokojnnie
poza tym dala nam rolady i kluchy tez na dobre 2 dni....wooow
wiec do jutra mam z glowy i obiady i kolacje,i szczerze powiem fajny rodzaj odciazenia
i tak doszlam do wniosku,ze przed porodem zrobie zapasy...poprosze zeby porobila to co K lubi,zamroze i bedzie jak znalazl,przynajmniej na poczatek

Odnośnik do komentarza

A maly Mati po przeszczepie musi przejsc kolejne operacje nog, bo przez 3 lata byl odwapniony i kosci udowe rosly mu na bok. a raczej pod ciezarem jego ciala rozeszly sie na boki. Chodzi, ale dziwnie. Bedzie je mial lamane i skladane na nowo.
A na przeszczep czekal krotko. Co prawda od urodzenia byl dializowany po 11 h dziennie, ale do przeszczepu musial miec 13 kg, a u chorego dziecka to bardzo duzo.
Juz po 9 kg zaczely sie wszystkie procedury, badania. Troche to trwalo. Rodzice nie mogli byc dawcami, babcia chciala oddac mu nerke. Ale w koncu jak go zakwalifikowali to chyba po 3 czy 4 m-cach znalazl sie dawca.

Odnośnik do komentarza

a dziekuje czuje sie dobrze
nie moge juz coprawda smigac jak dotychczas i to mnie ogranicza
brzuchol mam juz taki jak z olkiem w 9 mies:Histeria: a malego nie mialam
no ale jeszcze tylko 3 miesiace...damy rade
chlopaki wariuja ale to akurat uwielbiam
plan minimum to dotrwac do poczatku grudnia..

i nawet ciesze sie,ze tak stopniowo przechodze z maksymalnej aktywnosci to domowego trybu ...nie ma wielkiego szoku chociaz cholernie mnie meczy nicnierobienie

Odnośnik do komentarza

magda_79
A maly Mati po przeszczepie musi przejsc kolejne operacje nog, bo przez 3 lata byl odwapniony i kosci udowe rosly mu na bok. a raczej pod ciezarem jego ciala rozeszly sie na boki. Chodzi, ale dziwnie. Bedzie je mial lamane i skladane na nowo.
A na przeszczep czekal krotko. Co prawda od urodzenia byl dializowany po 11 h dziennie, ale do przeszczepu musial miec 13 kg, a u chorego dziecka to bardzo duzo.
Juz po 9 kg zaczely sie wszystkie procedury, badania. Troche to trwalo. Rodzice nie mogli byc dawcami, babcia chciala oddac mu nerke. Ale w koncu jak go zakwalifikowali to chyba po 3 czy 4 m-cach znalazl sie dawca.

jakie to musi byc trudne,dla calej rodziny
wazne,ze ruszylo i teraz miejmy nadzieje bedzie juz z gorki

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny....my zaraz zmykammy na małe zakupy bo byli u nas wczoraj znajomi i zostali na kolacji i jakos mi wszytsko z lodówki wymiotło ale to dobrze :)przynajmniej mam pretekst zeby gdzies sie wyrwac....a poza tym jade z oleczkiem na kontrole do lekarza juz nie ma goraczki ale za to cos zaczyna kaszlec....a za to ja mam mega bol gardła no masakra cala noc sie meczylam musze sobie kupic tantum verde bo oszaleje......

oleczek wlasnie wcina sniadanie czyli platki z mlekiem a ja zajadam sie pieguskami i pije kawke inke.....a koty lataja jak wariaty bo maja taka mala zabawke i jak jedno ja dorwie to jest mega warczenie na drugiego zeby sie nie zblizal i sie leja i tak na zmiane....dom wariatów.....

a S naprawil mi moj samochód wiec dzisiaj on pojechal do pracy moim go przetestowac a mnie zostawil swoje jak dla mnie to rzadna roznica bo mamy takie same tylko moje jest mlodsze i ma skrzynie automatyczna a przy tej mojej rwie to bardzo pomocna.....

dobra ale sie rozpisalam hohoho....

beatka dobrze ze interes sie kreci my z kolezanka tez musimy pomyslec nad czyms bo ciezko cos ostatnio sie przedzie....

cafe jak dluzej posiedzisz w domu to ci sie spodoba ten tryb domowy zobaczysz....

gosia super z nowa praca czyli prace nad fasolka odwolane chwilowo???

andzia dobrze ze tate uda sie przenies do tego szpitala co chcecie....ja podojerzewam ze chca go trzymac tak dlugo poniewaz po pewnym czesie zaczynaja wychodzic inne dolegliwosci powypadkowe, pamietam jak mnie znajomy uczyl ze jak bede miala wypadek to zawsze mam sie kazac zabierac do szpitala bo po dwoch czy trzech dniach moze zaczac sie cos dziac.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

hejka;)

widze ze cos tu sie dzieje od rana:) wiadomo cafe w domu:)

u nas ok, w nocy musialam wstawac na siku no i Kacprowi cos zlego sie chyba snilo, bo krzyczal przez sen "do mami, do mami" wkoncu wstal i na spiocha sie wcisnal do naszego lozka i wtulicl sie we mnie... no i tak spalismy do rana...
ogolnie czuje sie dobrze ale pogoda jest obrzydliwa, do porodu dostane deprechy jesiennej;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Magda biedni ludzie, co oni musieli przezyc... nie wspomne o tym maluszku...
na szczescie wszystko juz ok, teraz wszystko bedzie dobrze;) trzymam kciuki:***

cafe babo jedna musisz mi robic ochote na to rafaello??? tak bym zjadla tylko nie mam skladnikow a deszczysko pada, nie mam jak wyjsc cholera... moze pozniej pojdziemy tylko boje sie ze znow mnie zlapie jakies przeziebienie...;/

beata dobrze ze interesik sie kreci:) trzymam kciuki zeby ta agencja szybciej sie odezwala...

justynka daj znac jak tam po kontroli czy wszystko ok z Oleczkiem:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu ruch:)

Ja się kiepsko czuje, tzn. jakoś mi słabo i w głowie mi się kręci, nie mam pojęcia co mi jest...a na dworze leje i normalnie listopdad:Kiepsko:

Cafe cieszę się, ze rafaello smakuje:) Teściówka super pomysłowa, takie odciążenie od gotowania to super sprawa!!!
Beata ja uwielbiam zbierać grzyby, ale później to obieranie:Kiepsko:
Powodzenia z firmą!!!
Justynka zdrówka dla Was!!!
Magda jejciu jaki biedny ten Mati:Całus: Ile on ma lat?
Kasioleqq ide na bok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...