Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie przysnelo z Michalem. Obudzilam sie taaaka glodna. Nie mialam na nic pomyslu, wiec jem pomidora :lup:
3 dni siedzenia w domu i schudlam 0,5 kg. I wcale sie nie odchudzam, tylko jakos mniej jem niz w pracy. Tam co chwila cos jemy.

Zaraz uciekam do dechy.

Andzia super, ze namiot sie dzieciom spodobal. Michał bawil sie w nim cale 5 minut.

Cafe 3 obiady gotujesz? Wow! Ale masz wene!

Justynka fajnego masz pomocnika do sprzatania!

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia a jak stachu?boli go?
i taaaak jest meeega dzielny...zostaje chetnie sam jak idziecie na spacer?



No zostaje bez problemu, włącze mu jakąś bajkę i jest ok.
Nie boli go, ale strasznie swędzi, mam specjalny patyk i drapiemy, czasem każe sobie klaśc pod gips chusteczki pampersa, ze niby jak takie wilgotne, to tez mu pomaga. No bidok jest, ale dzielny bidok:yes:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia a jak stachu?boli go?
i taaaak jest meeega dzielny...zostaje chetnie sam jak idziecie na spacer?



No zostaje bez problemu, włącze mu jakąś bajkę i jest ok.
Nie boli go, ale strasznie swędzi, mam specjalny patyk i drapiemy, czasem każe sobie klaśc pod gips chusteczki pampersa, ze niby jak takie wilgotne, to tez mu pomaga. No bidok jest, ale dzielny bidok:yes:

suuuper
ja mialam kilka razy noge w gipsie i tez mialam specjalny drapak:)
fajnie,ze zostanie sam ,mozesz troche polazic z dziewczynami

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zadzwoniła teściowa i powiedziała że chce zabrać Amelke i ze po nią przyjadą, ale powiedziałam że my ją do nich zawieziemy, bo nie chce żeby jeżdziła z nimi samochodem, bo jej mąż jest po dwóch udarach, do tego ciągle trunkowy i jest troche niepoczytalny, co chwile mają jakieś słuczki ich auto jest całe poobijane :lup: a oni chcą mi dziecko wozić :Zły: także my ją do nich zawieziemy po Ł. pracy a my na spokojnie pojedziemy na zakupy...ciekawe jak długo Amelka u nich posiedzi...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda dobra książka, co?A zakończenia takiego w życiu bym się nie spodziewała. JA tez długo nie mogłam po niej ochłonąć.
A rybkę robię zwykłą, w folię i do piekarnika.


ANielinka mówie Ci, ze ONI nas szpiegują:hahaha:


Zmykam bo Stasiu chce pograc na kompie

No my tu sobie gadu, gadu o różnych sprawach a nas tu cała rodzinka podczytuje...albo i cała Polska :hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Magda dobra książka, co?A zakończenia takiego w życiu bym się nie spodziewała. JA tez długo nie mogłam po niej ochłonąć.
A rybkę robię zwykłą, w folię i do piekarnika.


ANielinka mówie Ci, ze ONI nas szpiegują:hahaha:


Zmykam bo Stasiu chce pograc na kompie

No my tu sobie gadu, gadu o różnych sprawach a nas tu cała rodzinka podczytuje...albo i cała Polska :hahaha:

jeszcze na wrzesniowkach ze dwie pary blizniakow i cala polska na pewno :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Cafe ja tez gralam wiele lat w kosza :) Teraz mam problem z kolanami, a moje palce u rak sa tak powybijane, ze kazdy pokazuje inny kierunek :lup:

Andzia w zyciu bym sie nie spodziewala takiego zakonczenia. Ksiazka naprawde super, ale wczoraj nie moglam zasnac. A snily mi sie same horrory z udzialem Michała.

Anielinka Amelka pierwszy raz u nich zostanie?
Fajnie, ze zaproponowali. Moze Amelka Was zaskoczy i wcale nie bedzie tam plakac!

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
andzia
Magda dobra książka, co?A zakończenia takiego w życiu bym się nie spodziewała. JA tez długo nie mogłam po niej ochłonąć.
A rybkę robię zwykłą, w folię i do piekarnika.


ANielinka mówie Ci, ze ONI nas szpiegują:hahaha:


Zmykam bo Stasiu chce pograc na kompie

No my tu sobie gadu, gadu o różnych sprawach a nas tu cała rodzinka podczytuje...albo i cała Polska :hahaha:

jeszcze na wrzesniowkach ze dwie pary blizniakow i cala polska na pewno :sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe ja tez gralam wiele lat w kosza :) Teraz mam problem z kolanami, a moje palce u rak sa tak powybijane, ze kazdy pokazuje inny kierunek :lup:

Andzia w zyciu bym sie nie spodziewala takiego zakonczenia. Ksiazka naprawde super, ale wczoraj nie moglam zasnac. A snily mi sie same horrory z udzialem Michała.

Anielinka Amelka pierwszy raz u nich zostanie?
Fajnie, ze zaproponowali. Moze Amelka Was zaskoczy i wcale nie bedzie tam plakac!

Pierwszy raz ją zostawiłam jak miała 3 miesiące, więc wtedy nie było żadnego problemu z nią- nie płakała, było ok. Drugi raz zostawiłam jak miała 9 miesięcy no to wtedy płakała i to bardzo, teściowej mówiliśmy że jak będzie płakała to ma zadzwonić to przyjedziemy, bo to wtedy było przed chrzcinami jej i pojechaliśmy coś tam załatwiać, no ale teściowka za wszelką cene chciała sobie dać z nią rade i nie zadzwoniła :Zły: a później Amelka przez dłuższy czas tak sobie teściową zraziła że wogóle nie chciała do niej na ręce iść...
no a dzis będzie trzeci raz:) Powiem szczerze że bardzo bym chciała żeby czuła się tam dobrze i żeby nie płakała, bo wtedy bym miała z kim ją częściej zostawiać:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...