Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja!

U nas juz duzo lepiej. Wieczorem jeszcze raz Michał wymiotowal, ale na razie jest spokoj. Za to dzisiaj tak marudzi, ze zaraz go udusze. Marze, zeby teraz byc w pracy :lup:
Wszystko na NIE albo srednio 10 razy na minute: mamusiu, mamuniu moja :lup:
Niczym sie nie chce bawic sam, a ja mam full roboty.

Gosia ale skusilas tym ciachem. Jej, wyglada przepysznie!!!
Zmartwilas mnie tym chodzeniem Kubusia. Mialam nadzieje, ze juz sie rozkrecil.
Maly asekurant, w koncu sie przelamie, na pewno! Trzymam mocno kciuki!!!!
Milego dnia w pracy.
Fajnie, ze mysliscie o rodzenstwie dla Kuby, nie moge sie doczekac :)

Wczoraj P. przywiozl Kebaba, ale jak go juz jadlam to stwierdzilam, ze to nie TO i zachcialo mi sie pizzy. Cale szczescie, ze juz bylam obzarta, bo moze bym sie skusila.

Odnośnik do komentarza

witam:)

ja tylko na sekundke dziewczyny:)
jeszcze nie urodzilam, ale w nocy mialam skurcze co 20-30min, dzisiejszej nocy i wczorajszej tez...w dzien jest cisza, ale cos sie pomalutku zaczyna dziac...
ja tylko na chwilke bo konczy nam sie net, a R.ma wolny weekend i stweirdzil, ze nie kupi neta, bo chce zebysmy te ostatnie wolne chwile spedzili tylko we troje zanim urodzi sie Kornelka i caly czas poswiecic bedzie trzeba jej...
jakby cos sie u mnie dzialo to dam znac Madzi lub Anielince bo do nich mam nry tel.caluje Was kochane:***

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
witam:)

ja tylko na sekundke dziewczyny:)
jeszcze nie urodzilam, ale w nocy mialam skurcze co 20-30min, dzisiejszej nocy i wczorajszej tez...w dzien jest cisza, ale cos sie pomalutku zaczyna dziac...
ja tylko na chwilke bo konczy nam sie net, a R.ma wolny weekend i stweirdzil, ze nie kupi neta, bo chce zebysmy te ostatnie wolne chwile spedzili tylko we troje zanim urodzi sie Kornelka i caly czas poswiecic bedzie trzeba jej...
jakby cos sie u mnie dzialo to dam znac Madzi lub Anielince bo do nich mam nry tel.caluje Was kochane:***

To czekamy na Ciebie po weekendzie! skurcze pewnie przepowiadajace jeszcze. Niech Kornelcia poczeka jeszcze, zebys mogla spokojnie spedzic ur Kacperka!
Ale jak cos sie bedzie dzialo to czekam na info :)
Trzymaj sie!

Aaaa, w ktorym szpitalu bedziesz rodzic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...