Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu ruch z rana:) Nawt Anielinka o tej porze:)

Dziewczyny od 6-tej roznosza mi chatę, mam serdecznie dosyć, mam powyrzucane wszystkie buty i wszystkie klamerki, normalnie zaraz sie wkurze i powywalam im wszystklie zabawki do kosza, bo i tak się niczym nie bawią:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Cafe
:Całus: Oby udało si e podjąć słuszną decyzję, może kogoś na umowe zlecenie dałoby rade?
Mei fajnie, ze sie troche oderwiesz! Ciekawa jestem co Twój eks znowu nawywijał.
Gosia fajnie, że zęby odpuściły, Kubuś na pewno w końcu się odnajdzie u rodziców.
Anielinka super, że ból puścił!!!
Vercia niech wena trwa!!!

Odnośnik do komentarza

Cafe cuuudne fasolinki! Co prawda nie rozrozniam gdzie co jest, ale to taki cud!
Poryczalam sie przy biurku w pracy :)

Super, ze K. tak przyjal wiadomosc o blizniakach. Jak wroci to na spokojnie pogadacie co dalej ze sklepem.

Mowilas juz rodzicom?

Anielinka super, ze nie boli! I niech juz nie bedzie!

Mei ale musialas miec przezycia! Wypoczywaj u kolezanki i wracaj do nas :)

Gosia Kubusiowi na pewno bedzie ciezko na poczatku. Ale mysle, ze i tak takie roztsanie z mama zrobi mu dobrze. Troszke odetniecie pepowine.
A i Ty bedziesz sie lepiej czula wychodzac z domu :)
Zazdroszcze tych Waszych nocek. Niech juz takie zostana!

Andzia Twoje dziewczyny sa pomyslowe i tworcze, same sobie atrakcje wymyslaja :)

Odnośnik do komentarza

czesc , czesc Dziewczynki:))
Ja dalej w szoku heheh az musialam sie podzielic z moim mezem ta wiadomoscia:))
ciekawe ktora nastepna :))??u mnie w rodzinie i u mojego meza byly bliznieta takze nigdy nic nie wiadomo heheh
U mnie wreszcie piekna pogoda!!!!! upal jak nie wiem!! az mi sie ryczec chce ze musze siedziec w tej cholernej robocie a nie spacerowac sobie na polku.
Dziewcny powiedzcie mi czy u Was tez jest taka plaga komarow?? u mnie jest tragedia nie mozna sie od nich odgonic:(

Odnośnik do komentarza

cafe na pewno uda wam sie podjac sluszna decyzje trzymam kciuki:)

tynia u nas tez kupa komarow, a jakie up[ierdliwe jak zadnego roku poki dziada nie zabijesz to nie odpusci...:Oczko:

mei udanego wyjazdu:) no i koniecznie napisz co sie u ciebie wydarzylo bidulo....

gosia trzymam kciuki, zeby Kubus szybciutko sie odnalazl u Twoich rodzicow...

Anielinka super ze bol ustal:) oby tak zostalo:)

Andzia no to duzo sil na to marudzenie zycze;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka no powodzie daly ludzia niezle w kosc, u nas w okolicznych wioskach jest tragedia, miejmy nadzieje ze to juz koniec. A co do komarow to wlasnie przez te powodzie tak ich jest, mowie Wam nie da sie wytrzymac ja nie wiem jak to bedzie. Strach gdzies wyjsc normalnie...
Kurcza zabieram sie do pisania tego postu juz z 4 raz co chciwlke ktos wchodzi z jakas sprawa i mi przerywa:)) ale chociaz czas mi leci:))tak wiec jak najwiecej klientów poprosze:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...