Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
andzia
Powiem Wam, ze to jest niesamowite, że na jednym wątku dwie osoby będa miały bliźniaki::):
Napisałabym, że coś czułam w kościach, ale Cafe mnie chyba zabije:Nieśmiały:

Mój P. wam kazał napisać jak dowiedział się o Cafe, że my też będziemy mieć bliźnieki ale w późniejszym terminie:Oczko:

Super:lol:
Ja do K. od razu dzwoniłam, żeby mu powiedzieć::):

Odnośnik do komentarza

andzia
kasioleqq
andzia
Powiem Wam, ze to jest niesamowite, że na jednym wątku dwie osoby będa miały bliźniaki::):
Napisałabym, że coś czułam w kościach, ale Cafe mnie chyba zabije:Nieśmiały:

Andzia ja na Twoim miejscu dla wlasnego bezpieczenstwa bym sie nie wypowiadala nt.Blizniat:sofunny::sofunny:

Już mówiłam, co złego to nie ja::):
ALe widzę, że koleżance Anielince jest bardzo wesoło:Psoty::Psoty::Psoty:

Cafe trzymaj się cieplutko i uwierz mi, że doskonale wiem co teraz czujesz i wiem też, że pewnie wielka radosć to nie jest:Całus: Jakoś się wszystko ułozy, przywykniesz do tej myśli i w końcu zaczniesz się nią cieszyć:yes:

Andzia tak okazuje moją radość ::):...a z drugiej strony to chce mi się śmiać z tego względu, że my wszystkie tu na forum zawsze się broniłysmy od bliźniąt...no i masz babo placek...są następne bliźnięta...super, nie moge w to uwierzyc:Śmiech:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Powiem Wam, ze to jest niesamowite, że na jednym wątku dwie osoby będa miały bliźniaki::):
Napisałabym, że coś czułam w kościach, ale Cafe mnie chyba zabije:Nieśmiały:

Mój P. wam kazał napisać jak dowiedział się o Cafe, że my też będziemy mieć bliźnieki ale w późniejszym terminie:Oczko:

Dziewczyny chyba się stąd wypisuje ...:lol: :lol:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ja równiez czekam na fotki:yipi::yipi::yipi:
Anielinka dobrze, że już lepiej. Ja mialam przed porodem rwę, wiem co to za cholera. Ja nie mogłam wstac z łózka.
Muszę wam skromnie powiedziec, że zaczęłam pisać pracę dyplomową. W końcu ruszyłam z miejsca i mam 1 rozdział. Do piątku muszę:sofunny: stworzyć jeszcze dwa, a więc niech wena trwa!!
Makijaż był bezbolesny w gabinecie. Teraz co prawda boli jak tatuaż, są strupki, które odpadną. Za dwa tyg. mam korektę, czyli ten właściwy makijaż. I chyba pójdę po 2 ibupromach do kosmetyczki.
Za przespaną nockę i fasolinki cafe!!!!

Odnośnik do komentarza

anielinka dobrze,ze udalo sie dostac do lekarza,oby juz nie bolalo
vercia trzymam kciuki za prace,za jej szybkie napisanie :Oczko:
goska no ciekawa praca,gratuluje

nocka srednia,troche pospalam ale szalu nie ma....zostaje w domu ,bo nie moge sie ogarnac
K juz dzwonil po 6,tez nie moze spac-ale szczerze sie ucieszyl,bedzie dobrze
najgorsze jest ,ze pewnie niedlugo zrezygnuje z pracy- a K budny bedzie musial zapieprzac - nie wiem jak damy rady,zawsze dobra pensje mialam:(chyba zamkne sklep bo jak przeliczylam pensje pracownika i inne oplaty to nie jest warte swieczki
ale to takie przemyslenia na szybko

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :)
U nas nocki ostatnio są takie fajne, że nie wiem jak ja przeżyje jak zęby znów zaczną atakować:/ No ale trzeba cieszyć się tym co jest i korzystać:)
Kuba dzisiaj jedzie do moich rodziców:) Mam nadzieję, że dobrze to zniesie, zawsze lubił tam jeździć, ale zawsze ja z nim byłam, a ostatnio jak był sam nie mógł coś się odnaleźć:/ Wszystkiego się bał:/ No ale musi się przemóc:)
Cafe kochana z czasem wszystko wam się ułoży!!! Mam nadzieję, że podejmiecie słuszne decyzje:) Trzymam kochana za WAS bardzo mocno kciuki!!!!:36_3_15:
Anielinka heheh mówisz, że do spania bez bólu nie możesz sie przyzwyczaić:) mam nadzieję, że następna noc już będzie lepsza!

Odnośnik do komentarza

Melduję się na szybko!

Cafe
jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję! To chyba od tych naszych kciuków wyszły dwie Baśki! Dobrze, że nie więcej:Oczko: Mam nadzieję, że jednak obejdzie się bez zamykania sklepu::(: To takie okropne! To jest właśnie szara polska rzeczywistość... Pracownicy drodzy, więc pracodawcy zatrudniają na pół lub 1/4 etatu, po tym pracownikom prawie nic się nie należy, ani zasiłek do emerytury grosze... A co z tą stażystką? Nie ma szans? A może znajdzie się ktoś bliski, komu ufasz i kto chce parę groszy dorobić i na czarno popracuje? Naprawdę, życzę Ci wszystkiego co dobre i mam nadzieję, że razem z K. znajdziecie jakieś rozwiązanie:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka super, że w końcu nie boli:) Ale jak czytałam o tym ściąganiu wody to mi się słabo zrobiło:Histeria: Dzielna kobito Ty to się masz:Całus: Słonka życzę:Oczko:

Gosia Kubuś na pewno się rozkręci u rodziców:) Cieszę się, że masz tą dodatkową pracę zdalną, zawsze to parę złotych wpadnie a i Wy pewnie trochę odżyliście jak wam jedeno zmartwienie spadło z pleców...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że więcej nie odpisuję... Dzisiaj jadę z małym do koleżanki do Wrocka:) Cieszę się bardzo, wracamy w czwartek lub piątek. Tydzień był ciężki. Za długo by mi zajęło opisywanie, ale mam niezłego nerwa (wzywałam policję, ale opiszę wam obok jak wrócę) i chyba dlatego m.in. nie pisałam. Filip był świetny:) Tresura naturalnie mi nie wyszła. Bidny się struł pewnego dnia i pół nocy rzygał:Kiepsko: Ale ogólnie to byłam b. szczęśliwa:) Dzisiaj wraca mama i już nie mogę się doczekać opowieści i zdjęć, choć będziemy się widziały tylko przez kilka godzin bo już o15 wyjeżdżam:) Trzymajcie się kochane:Całus: Odezwę się jak wrócę!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...