Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Szybka jetseś:)

Cafe ja ze Stasiem tak nie miałam, jeszcze kilka dni przed porodem zdawałąm egzaminy i po prostu o tym wszystkim nie myślałam, za to teraz tak mam!!!
ZE STasiem w ogóle nie zaprzątałam sobie głowy jakimiś tygodniami, terminami, wagami, lekarz mówił, że jest ok, a ja się w to nie wgłębiałam!!! ALe też wtedy do samego końca świetnie się czułąm i mogłam wszystko robić!!!
No a teraz liczę, czekam, sprawdzam, widzę u siebie wszystkie symptomy wszystkiego co tylko możliwe...pajanora-jak to mówi Staś:)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozmawiałam ze swoją znajomą położną i mówiłam jej właśnie, że Ty masz ten problem z terminem, że lekarz Ci mówi, że sam nie wie...i powiedział mi, że zdarzają się rozbieżności-inna data wg ostatniej miesiączki, inna wg USG, ale to są max. 2 tygodnie!!!
Kurcze nie wiem Kochana co Ci doradzić, ale biorąc pod uwagę, że Ty masz 33 tc, to wydaje mi się, że dka Olka jest lepiej, żeby jeszcze trochę posiedział u mamusi???

Odnośnik do komentarza

No ale przecież rodzą się nawet 5 kg dzieci i to w 40 tc, a nie w 60:)
Arozwarcie niektóre kobitki mają od połowi ciąży...

Nie chce się wymądrzać, ale wydaje mi się, że na podstawie rozwarcia nie określa się wieku ciąży...
Amoże warto spróbowac do innego lekarza? Nie wiem...sorki, że Ci tak gadam i poewnie w głowie mące, obiecuję, że już nie będę...

Odnośnik do komentarza

Cafe sorki za te moje gadanie...mam nadzieję, że Cie nie zdenerwowałam jeszcze bardziej...

Poprosiłam brata, żeby mnie zawiózł do sklepu na zakupy, bo lodówa pusta.
Nie chciał się zgodzić, tweirdząc, że kupi wszystko co potzrebne...przekonałam go obiecując, że zrobię pyszne spagetti na obiadek:) I tym sposobem pierwszy raz od prawie miesiąca byłam na zakupach:) Spotkałam troszkę znajomych, pogadałam, w sklepie byłam godzinę:):):). Fajnie tak wyjść do ludzi, nawet do jednego głupiego marketu:)

Odnośnik do komentarza

Andzia, widzę że mocno trzymają Cię na wodzy w tym domciu:)

Wczoraj właśnie dowiedziałam się że moja koleżanka urodziła w poniedziałek (przez cesarkę), termin miała na 14 sierp. - także to nie wcześniak a nie waży nawet 2 kg i leży bidulek w inkubatorze, także Cafe - też wydaje mi się że na podstawie wagi dziecka i rozwarcia nie można jednoznacznie stwierdzić co i jak, najważniejsze żebyś sama obserwowała siebie i zaufała swoim przeczuciom - będzie jak Ty zechcesz a nie jak Ci powie lekarz.

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ja tez Cie nie chce stresować ale mnie też od początku wydawało się dziwne,bo przeciez ostatnio w szczecinie w 38tc urodzil sie 7kilowy bobas,tak wiec ja nie wiem czy waga dziecka to taki argument, ze porod juz blisko, nie chce Cie denerwować kochana, ale moze pojdz do innego lekarza sie poradzic, a tym bardziej dziwne jest ze masz rozwarcie niby 1/3 porodu za soba a on nie polozyl Cie na oddzial, nie znam sie na tym wszystki za bardzo, ale jak rozmawialam o Tobie z mama albo tesciowa to mówią, ze to dziwne...;/
Andzia na lody zapraszam codzinnie bo mam ich pod odstatkiem a jesc nie bardzo mam ochote, z arbuzem bedzie pewnie gorzej, bo codzien duuuuuzo go zjadam:Padnięty:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Ja czuję się teraz lepiej niż ostatnio, jak przeszły upały to nawet jestem do życia:)
Bobiśka trochę bardziej daje popalić mojemu pęcherzowi - także w nocy sobie dreptam ale poza tym śpię dobrze. Mój brzucholek też się trochę obniżył, czasem coś mnie zakłuje ale myślę że to normalne i już jestem nastawiona na ten dzień.
Zobaczymy jak zniosę dzisiejszy upał.

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza

czesć kobitki :)
ja dzisiaj wstałam niewyspana bo od rana remonty wczoraj trochę spanikowałam z tym bólem brzucha ale po tym urosepcie jakoś lepiej może faktycznie znowu mam zapalenie pęchcerza mam nadzieję, że to tylko to... z tych nerwów posprzątałam prawie cały dom, żeby czas szybciej do wizyty zleciał .. brzuch też póki co normalny ...
wczoraj sob ie trochę poryczałam z tego wszystkiego bo już nie daję rady wszytskiego ogarniać dobrze, zę większośc z was ma kogoś w domu kto pomoże itp. bo ja jak męża nie ma to jestem zupełnie sama :( ... i jeszce nie zaczeliśmy tego pokoiku a wy już torby pakujecie ehh...:(
a co do tych lekarzy to co jeden to inaczej... moja kumpela z wrocławia ma termin na 1.09 a lekarka mówi jej ża jest na dniach as na dodatek robiła jej tylko 3 razy usg i ona nie ma pojęcia czy ma córkę czy chłopca a tak chciała wiedzieć.. paranoja!!

Odnośnik do komentarza

cqfe z tym rozwarciem to też dziwnie u Ciebie... moja mam mówiła, że ona od 7 miesiąca miała 2 cm rozwarcie ale urodziła tylko tydzieńm przed terminem i dostawała leki w razie czego na rozwój płuc do końca 8 miesiąca...a i w 8 jakiś krążek jej założeyli, żeby nie było rozwarcia... u mnie to w ogóle ten doktorek ze szpitala wcale się nie su\geruje wymiarami z usg jak zawsze pytam kiedy termin wg usg to oln mówi, że to nie istotne bo liczy się ten wyznaczony na początku ciąży a jak pytam o wagę wymiary itp to mówi tylko książkowe, książkowe ehh... a prowadzący patrzy na termin z usg i bądź tu mądra????? i to jest zabawne bo w jednej karcie mam wpisany np 31 tydzień a w drugiej 34 tydzień ????

Odnośnik do komentarza

vercia wiec 3 tyg roznicy-to tez duzo......jesli licza od miesiaczki to powinno sie pokrywac....
ja juz slabne od tego wszsytkiego....a im wiecej mysle tym mniej wiem,no ale skoro lekarz mowi,to trzeba sluchac....przynajmniej powinno sie- w koncu to on prowadzi mnie od poczatku
na szczescie teraz czesto bede u niego wiec bedzie mnie mial na oku...

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki:)
Nie wiem co się dzieje... po nocy mam zawsze takie zmęczone nogi jakbym całą noc przemaszerowała wkoło łóżka...
Dzisiaj sobie byłam troche u brata na wsi - odpoczywałam pod orzechem:) a tak poza tym dzień jak codzień w poniedziałek wybieram się do poradni i jestem ciekawa co mi powiedzą...kiedy będą mnie chcieli położyć do szpitala...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...