Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Kasioleq ale romantyk z twojego R. nieźle się namachał w kuchnie przy tej kolacji :Oczko: :hahaha:/ dobrze że już jest u WAs ok:)
Mei dobrze że tylko na siniku się skończyło...

a my dziś byliśmy na obiedzie u teściowej...później zakupy, Amelka tak szalała po markecie, wrzucała nam wszystko co popadło do koszyka- ale miała frajde:)) ale na koniec podjechalismy jeszcze do Biedronki, a Amelka oczywiście za rączke nie chce chodzić tylko sama i taaak się wyłozyła, prosto buzią o podłoge :Histeria: (oczywiście Ł. ją pilnował) normalnie myślałam że się rozrycze razem z nią, zakrwawiła się cała, w tym mnie też- szczęście w nieszczęściu tylko warge rozcięła sobie zębami...Boże wpadłam w taką panike że szok jak zobaczyłam krew...taaak mi jej szkoda było...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! fajnie naprawde, ze jestescie! zaraz pisze na boku!:big_whoo:
Mei-dobrze, ze to "tylko guziol" moja Julka tez ostatnio z limem pod okiem chodzila, ale czemu te dzieciaczki nie zapamietuja, ze cos zlego sie stalo, ona robi to samo w kolko!!!:Real mad:
Anielinka-wspolczuje upadku Amelki, pamietam jak Julka dopiero zaczela chodzic i opowiedzialam w p-kolu, a te glupie od razu na ogrodku Ja puscily, jak Julke odbieralam to przezylam szok-miala rozwalona warge-a mowilam, ze nie umie chodzic jeszcze w butach!! :Real mad:
Cafe!-ja podziwiam Ciebie i wszystkie Mamy, ktore pracuja i opiekuja sie dzieckiem!!!
Kasioleq-ale masz Romantyka w domu, ale dobrze, ze checi byly.

Odnośnik do komentarza

Witam!
My po superowym dniu! 3 h drzemki z Miskiem :), potem spacer, kulki, lody + malenkie zakupy i po 19 bylismy w domu. Dopiero wstalam, bo zasnelam z Michalem. Mlody przeszczesliwy! Tylko szkoda, ze juz jutro do pracy :(

Mei, Anielinka dobrze, ze nic sie maluchom powaznego nie stalo!
Michał walnal wczoraj glowa w moich rodzicow w parapet i krew mu poleciala, na szczecsie poza tym tez nic sie nie stalo.

Cafe Wy to faktycznie nie mozecie usiedziec :) Jutro tata bedzie? To chyba i sprzatanie bylo, co? ;)

Kasioleqq no Twoj R. to niezly romantyk :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Za nami całkiem udany weekend, w sobotę Dzień Kobiet-3 h snu, ale co tam:Oczko:
A wczoraj mama zaproponowała, ze zabierze dziewczyny, wiec pojecahliśmy do kina, na kulki i pyszny obiad. Połaziłam troche po sklepach, ale bida, chciałam popatrzec na kurtki wiosenne, jakies bluzki, spodnie dla dzieciaków, pierwszy raz nie podobało mi sie nic, w h&m to w ogóle dramat, ani jednej bluzeczki, kurtki, czapki, bieda::(:

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq romantyczny R, nie ma co:Oczko:
Mamie współczuje, wiem, ze wysłuchiwanie takich użalań potrafi bardziej wykończyć niż sama opieka nad ta osobą. Sił!!!

Cafe jak pizza? Fajnie, ze troche odreagowaliście w weekend.
Aż mi ciary przeszły jak przeczytałam o chrzesniaku, u nas tez wciąż jakies wypadki-w dodatku chodzą parami::):
Anielinka
domyślam sie, ze sie wystraszyłas, ale cafe dobrze radzi, przyzwyczaj sie powoli, u nas nie ma dnia, zeby któras czegoas nie zmajstrowała.
Magda fajnie, ze weekend taki udany, moze jakies fotki wrzucisz?
Mei dobrze, ze na strachu sie skonczyło:yes:
Sylwia
kawke rassssss poprosze:)

Odnośnik do komentarza

kasioleq widzialam zdjecia na naszejklasie, synus to chyba podobny do ciebie co??? moj to sie robi podobny do babci bynajmniej tak twierdzi S. ale wracajac do twojego synusia to przystojniak z niego :36_1_21:

gosia a twoj kubus to bardzo ladnie sie bawi z kolezanka ( chyba kuzyneczka ale niejestem pewna) i jakie ma fajne loczki mojemu tez sie czasem zrobia to nie moge sie na nie napatrzec

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

I ja sie melduje!
Mialam angielski i musze sie pochwalic, bo z testu dostalam 81 pkt. na 90 :) najlepiej z calej grupy :)

Mnie tez pogoda dobija, rano taaaaki mroz - nie moglam drzwi od samochodu otworzyc :lup:

Zaraz P. podrzuci mi Michała, bo musi zlozyc papiery do innej szkoly, wiec godzinke mlody u mnie posiedzi. Juz nie moge sie doczekac.

Noc fatalna, mialam mega rewolucje zoladkowe - do 2 nie spalam, a Michał pobudke urzadzil juz o 5. Masakra!

Andzia pisz, pisz jak babski wieczor!

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki:)

Magda gratulacje kujonku:Oczko:

Babski wieczór jak zwykle fajny, wypiłam 6 Sexy on the beach, ostatniego brałyśmy z koleżanką pod kurtką do auta-przyjechał po nas mąż jednej z koleżanek z bratem, było nas dużo, wiec musiałyśmy wracac dwoma autami. I po drodze przystanki co pare metrów, bo ta co wypiła 11 Sexy miała lekką niesttawność::):
Ogólnie super, tylko w domu byłam prze 4-ta, a przed 7-mą pobudka:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

no to nadrobilam ale takl z doskoku bo moje dziecie coraz lepsze pomysly ma, latali z kotem po calym mieszkaniu i wsyztskie ksiazki mi posciagali mowie wam masakra to moje dziecko coraz wiecej rozrabia....teraz przyniusl mi swojego laptopa i musze mu trzymac a on sie bawi....

cafe to problem z opieka sie juz wyjasnil???

andzia a to poszalalas w weekend..nalezy ci sie kobieto...

anielinka, mei dobrze ze to tylko tak sie skonczylo, a o strachu to nawet mi nie mowcie ja to az sie trzese cala jak olek sie przewroci czy cos podobnego....

magda to ty w pracy masz dzisiaj miska?? pewnie furore robi co??

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...