Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ja o 12 poszłam do miasta...Jutro mamy gości no i musiałam dokupić rzeczy, które brakowały mi żeby coś upichcić... Wracałam taka obładowana.... Ehhh szłam i przeklinałam... No ale co zrobić... dopóki nie ma pracy nie będzie auta ::(:
A teraz latam, sprzątam, piekę... Nawet w czasie śnieżycy okna myłam :lup::lup:

Kuba popołudniu był bardzo grzeczny:) widać, że dzisiaj zębole mu nie dokuczały:)

Odnośnik do komentarza

Gosia no to miły dzionek Ci się jutro szykuje, my jutro mamy w planach wyjście do pizzeri, bo daaawno już nie jedlismy pizzy i Ł. chciał dziś zamówić, ale że o tej porze już nie chce się opychać to zaproponowałam juto wyjście- hehe ale atrakcja mi się szykuje :Oczko::hahaha:

Cafe kochaną masz mame!!!
a my niedawno co wróciliśmy od moich rodziców, Ł. właśnie wrócił z pracy...ide zaraz kąpać moje dziecko i małżowi jakąś kolacje zapodać :Oczko: ... bede zaglądać...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka fajnie, że rodziców masz blisko:) Zawsze masz do kogo na kawkę skoczyć;) Super, że jutro wam się wyjście szykuje:) Do nas przyjeżdża kuzyn P. z dziewczyną i córeczką... już od jakiegoś czasu się do nas wybierali ale ciągle coś... albo ich mała była chora, albo impreza imieninowa mojego brata... no ale jutro mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy i przyjadą:)

Cafe no mamę masz super:)))

Odnośnik do komentarza

Anielinka tak jade jutro::):Troche mam problem w co sie ubrac, na zakupach ostatnio byłam w grudniu:Histeria:, a do tego spasłam się jak świnia. Jest nas 9 bab, miałyśmy jechac do kina, a potem na drinka, ale dzisiaj kolezanka dzwoniła i przez te śnieżyce jedziemy tylko do knajpy.
A w ogóle to zaraz Wam cos napisze na boczku.

Odnośnik do komentarza

Hej! Ale Wam sie towarzyski weekend szykuje! Zazdroszcze!! My w niedziele moze gdzies skoczymy, bo moja mama przyjdzie popilnowac Julke, a my jedziemy w "sprawach biznesowych", ale potem moze cos wymyslimy... Ostatnio jakies 2 tyg temu moja mama polozyla Julke spac, a my poszlismy do kina i musze Wam powiedziec, ze to chyba pierwszy raz odkad jest Julka, postanowilismy, ze trzeba czesciej...
Mialam prasowac, ale "utknelam" w kuchni, zrobilam na jutro zupe szpinakowa, i juz mi sie nic wiecej nie chce. Julka cos zaczela kaszlec, wlaczylam nawilzacz i przestala, znowu cos sie przypaletalo, o katarze nie wspomne, to juz u nas standard. wk:Real mad:, no ale to sa zle strony p-kola

Odnośnik do komentarza

Andzia-ja robie wywar z kurczaka, jak do kazdej innej zupy, scieram na tarce wloszczyzne, dodaje, czekam zeby sie zagotowalo, na koncu dodaje szpinak mrozony bo taki najlepiej dostac i jest najpraktyczniejszy-taki mocno rozdrobniony- dodaje przyprawy-sol ziolowa, troche pieprzu, zgniecione 2 zabki czosnku. osobno gotuje ziemniaki- dodaje do nich troche masla. osobno jajka na twardo, pozniej wszystko na talerz, dodaje smietanke i voila! Julka zajada az jej sie uszy trzesa, a samego szpinaku o dziwo nie chce.
Lece pod prysznic i do sypialni..(obowiazki malzenskie, ze tak powiem:Oczko:) Wpadne rano z kawka, bo znowu mam samotna sobote. Pa:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Stawiam kawkę na dzień dobry:kawa::kawa::kawa: Dzisiaj pewnie cichutko tu będzie::):

Wczoraj przeżyłam chwilę grozy... Filip ostatnio biega po łóżkach i nie patrzy, że łóżko się kończy, tylko biegnie dalej:Histeria::Histeria::Histeria: No i wczoraj pobiegł a ja nie zdążyłam go złapać i zleciał na głowę::(:::(:::(: Normalnie miałam stresa, że hej! Już nie wiedziałam, czy lecieć z nim na pogotowie, ale wyglądało na to, że nic mu nie jest. Ani nie był senny, nawet guz mu zbyt wielki nie urósł. Niewiele brakowało do nieszczęścia, bo poleciał centralnie na główkę:Płacz: Dobrze, że mamy miękkie podłogi to go trochę zamortyzowało... Ufff...

Gosia życzę udanego spotkania! Fajny dzień, wy będziecie mieli towarzystwo i Kubuś też, oby mu tylko ząbki też dzisiaj dały spokój.

Anielinka dobrze, że teściowa posłuchała i kupiła pieluchy, zawsze to parę złotych w kieszeni::): Ja też próbowałam Filipa zacząć kłaść spać później, żeby rano dłużej spać ale kompletnie mi nie wyszło::): Mam nadzieję, że u was się uda. Powodzenia::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej mamuśki
witam się sobotnio...
wczoraj w ogóle nie mogłam wejść na parenting i na n-k, wyobraźcie sobie że na każdą inną stronę mogłam a na te nie...;(

ja dziś znów wolne, wczoraj się okropnie pokłóciłam z Rafałem i wyprowadził się do swojego przyjaciela...aż mi głupio bo ja zwykle poszło o moją złość do jego rodziny i o to że nasze dziecko jest niechciane przez jego rodziców i takie pierdoły...;( wiem że to chwilowe, bo nasze kłotnie o jego pieprzniętą rodzinkę zawsze się kończą tym, że on się "wyprowadza" do przyjaciela....oczywiście do momentu, aż wytrzeźwieje...;) czyli pewnie do obiadu już wróci...ale mimo wszystko głupio mi ze mam taką nie wyparzoną gębę i mówię to co ślina na język mi przyniesie...nie spałąm dzis do 4 teraz wróciłąm z zakupów, póki małego nie ma, bo za godzinę go przywiozą...
ehhh od razu mi lżej jak Wam o tym po łebku opowiedziałam...;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

witam sobotnio:big_whoo: Dzieki za kawke Mei, faktycznie chwile grozy mialas, Julka tez ostatnio po kanapie i po lozku wygibasy robi i biega tak ze wiem chybajak to jest, na sekunde z pokoju wyjsc nie mozna:Padnięty:
Andzia-co do szpinakowej to ja nie miksuje bo to i tak wszystko jest takie papkowate jak wrzucisz ten drobniutki szpinak, zreszta sama ocenisz. zycze Wszystkim milego weekendu, mam nadzieje, ze zajrzycie pa:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...