Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia :Całus:
FAjnie, ze Kuba dał pospac

Magda witam w klubie niewyspanych, ja to raczej z własnej głupoty, nachlałam cie coli i do 2-giej nie mogłam zasnać, o 5 mleko, jak juz wypiły to było przed 6-ta i trzeba było wstawac.

Sylwia u nas -5, ale cały czas sypie i wieje, wiec raczej dupa ze spaceru

Odnośnik do komentarza

Sylwia75
gosiammm
Cześć Magda :) współczuje nocki :Całus:
A co do diety to po prostu mniej jem:)

Sylwia ja też widziałam zdjęcia:) Super fotki:) A psiaki na straży tak jak Yoko:)

Tak, a Julka ma zabawe, najlepsza jak im rzuca jedzenie:Oczko:

Jakos podejrzanie moj pies tez na strazy jak Michał je :hahaha:
A mlody na nas sie patrzy, a raczka w bok i wpycha wszytko Milanowi do pyska :lup:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry...u nas nocka ok, tylko stanowczo za krótka, bo pobudka już o 6.10 była :Padnięty: dziś chyba położe ją troszke później spać, to może się przestawi...

u nas zima na całego w nocy -10 i cały czas sypie śnieg, normalnie ryczeć mi się chce przez tą cholerną pogode :Zły: na spacer raczej nie pójdziemy, tylko do mamy wybywamy na jakiś czas, a co bedziemy same siedzieć :))
dziś rano nawiedziął nas teściowa (bez uprzedzenie) przywiozła mi bombonierke (nie wiem z jakiej okazji) a Amelce paczke pampersów, bo ostatnio była u Ł. w pracy i mówiła że Amelce musi kupić jakąś zabaweczke, a Ł. jej powiedział żeby dała sobie spokój z tymi zabawkami, że jak chce jej coś kupić to niech pampersy kupi, szczerze mówiąc jesteśmy bardziej zadowoleni, bo zabawk iw jej wykonainiu są beznadziejne, a pieluchy napewno się przydadzą :Oczko:

Gosia super że nocka u was ok...
Magda ja się wogóle dziwie jak ty funkcjonujesz z tak małą ilością snu i tyloma pobudkami :):o_master2:
Andzia i ja się ciesze jak Cię czytam od rana :Kiss of love:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeju, moje marudy dopiero zasnęły:glass:
Zaraz siostra przyprowadzi mi Stasia i tyle wolnego, a miałam posprzatac łazienke:Rozgniewany:
Marysia zrobiła dzisiaj 5 kup, z czego tylko ostatnia byłą rzadka, reszta normalna, nie wiem co sie dzieje?

Anielinka:Całus:
Ja tez wole prezenty typu pampersy niz kolejna badziewna zabawke, niestety mało kto myśli tak praktycznie.
U nas tez pogoda do kitu, pospacerowałyśmy całe 20 minut, bo zaczeło wiac i snieżyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...