Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

os soboty coś blokuje mi się parewnting--> nerw!! i nie mogę pisać..
u mnie sobota-totalny leń a niedziela jeszcze gorzej ale nawet byliśmy z mężem nad jeziorkiem odpocząć tylko, że dla mnie taka wycieczka to już średnia przyjemność siedziałm w aucie z klimatyzacją prawie cały czas bo na słońcu aż mi słabo było ale trochę się wyrwałam z domu i pogadałam z niebrzuchatymi koleżankami o zwykłych pierdach :)
co do ciąży to mogę powiezieć, że też zaczyna mi ciążyć :( zwłaszcza te ohydne zaparcia!! wczoraj znowu mnie dopadło i leżałam na kanapie cały wieczór i do tego okropny ból brzucha aż zaczęłam panikować...

Odnośnik do komentarza

od rana zastanawiam się czy iść do lekarza żeby mi cos przypisał na te zaparcia jakieś czopki sama nie wiem ale jak mnie dopada ten tępy ból żołądka to dostaję szału!!! od piątku to w ogóle tak ciężej dołem brzucha mi się zrobiła nawet jak mały się rusza to jakoś mocniej czuję jakby bardziej przez skórę się wypychał.. ach... może ja zwyczajnie panikuje sama już nie wiem :(

Odnośnik do komentarza

Cześć baby
no Stasiu ma niby wszystkoi czyste, tylko ten ohydny kaszel, to przez tą jego alergie:(
Zapisała mi Hydrocortizon, ale wstrzymam się jeszcze ze 2 dni, bo wolałabym go tym nie faszerować. Może same syropy i inhalacje wystarczą.
Ja dziś latam jak głupia i nawet nie mam czasu myśleć o tym co mnie boli, a co nie:(
Żeby tylko ta jego choroba nie skończyła się źle dla mnie!!!!!

Cafenie jest łatwo być w ciąży, szczególnie takiej jak ja, co to niby leżeć powinnam, majhąc już jedno dziecko. ALe taka mała różnica wieku ma też dużo plusów:)

Veronicaw szpitali dawali dziewczynom na zaparecia zwykłe czopki glicerynowe, może pomoga?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...