Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

u nas nocka ok, pogoda okropna, ciemno ponuro, deszcz pada :(( nici będą ze spaceru, a jeszcze Ł. ten tydzień pracuje do wieczora, więc już się ciesze na samą myśli :Szok:

Magda super że udało się z restauracją, to najważniejsze masz załatwione:)
a z obrączkami to może zróbcie tak jak jak dziewczyny piszą...a suknie chcesz białą?:)jaki macie termin? już się nie moge doczekać tego Waszego ślubu...naprawde! :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dzisiaj odpuscilam sobie angielski, nie chcialo mi sie isc.
Nocka znosna, mlody obudzil sie z placzem kilka minut przed budzikiem, wiec spoko. Ale gadzina juz nie mogla zasnac.
Zebiska z meeeeega ataku. Ale nie wiem czy to czworki go jeszcze mecza czy juz trojki dzialaja.

Mileog dnia kobitki!
Bede zagladac i mam nadzieje, ze bede miala co czytac :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Hej Anielinka!
Sukni chyba nie bede miala standardowej, bo sa za drogie :(
Poszukam jakiejs fajnej sukienki. Mam nadzieje, ze cos znajde.
I sama sie juz teraz nakrecilam i chce mi sie szukac, zalatwiac :)

no suknie są mega drogie, ja wypożyczałam akurat, ale i tak drogo wyszło...ale teraz to bym chyba kupiła w normalnym sklepie z sukienkami widziałam takie właśnie eleganckie białe i kremowe, więc na ślub w sam raz, a o wieeeele tańsze niż w typowym salonie ślubnym...
a mówiłyśmy że się wkręcisz:))))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
magda_79
Hej Anielinka!
Sukni chyba nie bede miala standardowej, bo sa za drogie :(
Poszukam jakiejs fajnej sukienki. Mam nadzieje, ze cos znajde.
I sama sie juz teraz nakrecilam i chce mi sie szukac, zalatwiac :)

no suknie są mega drogie, ja wypożyczałam akurat, ale i tak drogo wyszło...ale teraz to bym chyba kupiła w normalnym sklepie z sukienkami widziałam takie właśnie eleganckie białe i kremowe, więc na ślub w sam raz, a o wieeeele tańsze niż w typowym salonie ślubnym...
a mówiłyśmy że się wkręcisz:))))

Wlasnie bede szukac w "normalnych" sklepach. Bo 3 tys. za sukienke nie dam, a wypozyczenie jest niewiele tansze. A tak to przynajmniej bede miala sukienke, ktora bede mogla jeszcze zalozyc.
A wkrecilam sie z to tlko dzieki Wam :big_whoo:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)

U nas nocka zapowiadała się nie za dobrze.... o 12 wymiękłam i dałam nurofenu i potem była tylko jedna pobudka:)
Magda fajnie, że restauracja załatwiona:) Na kiedy termin??? A co do zaproszeń bardzo mnie zaskoczyłaś;) Ja nie wiem czy ja bym dała radę zrobić zaproszenia tak dla kogoś... Mam stresa;) Musiałabyś mi pokazać przykładowe wzory zaproszeń które wam się podobają... a ja bym zobaczyła czy potrafiłabym zrobić coś podobnego...

Anielinka u nas też pogoda okropna:/

Beata co tam u was??

Odnośnik do komentarza

Beata to faktycznie sympatyczna niedziela! Ale i tak dobrze, ze babcie przyjeli. Widze, ze i tak Ty sama wszysko ogarniasz. A to przeciez babcia Twojego W., tak? Dobra z Ciebie kobita :)
Fajnie, ze z Izulinkiem juz ok. To macie trzydniowke z glowy!
Szkoda tylko, ze teraz Janka rozlozylo :(((
Zdrowka dla niego!

Beata a co sie bedziesz w domu obijac! Cos z P. wybierzemy i Ci przeslemy, a Ty nam powiesz czy dasz rade czy nie, co? Dlaczego mialabym to zlecac komus obcemu?

Odnośnik do komentarza

anielinka
beata694
magda_79

Beata a co sie bedziesz w domu obijac! Cos z P. wybierzemy i Ci przeslemy, a Ty nam powiesz czy dasz rade czy nie, co? Dlaczego mialabym to zlecac komus obcemu?

hahaha:hahaha:

to chyba przedślubne roztargnienie ...:hahaha::hahaha:

SORRRRY!
Chyba naprawde roztargnienie :lup: :lup: :lup:

Oczywiscie mialo byc Gosia

Biedna Beata, taka obciazona, a ja chce ja do roboty zagonic :lup:

Ale co sie nasmialam to az glupio, bo w pokoju na mnie dziwnie patrza!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...