Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia brak pracy mnie dobija, u P. nic się nie pogorszyło, ale on niestety dużo nie zarabia i z jego wypłaty nie jesteśmy w stanie się utrzymać... gdyby nie pomoc rodziców to nie wiem jak to by było :( P. nawet jakby chciał to na razie nie moze zmienić pracy, bo wiadomo jak to jest może sobie pogorszyć, a nie polepszyć.... Jego praca przynajmniej jest pewna no i zwracaja mu chociaż za leki...

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u mnie nocka okropna, nie mogłam coś zasnąć tak mi strasznie zimno było, że już myślałam że znów coś mnie bierze...do tego Amelka już koło 24 obudziła się z płaczem i przyszła do nas , a koło 5 się obudziła zwarta i gotowa do zabawy :Padnięty: :Padnięty: żadne usypianie nie pomagało, musiałam zrobić mleko i całe szczęście usnęła, myślałam że chociaż rano dłużej pośpi, żebym mogła odespać ta cholerną noc, a ona 7.20 i na nogach :Padnięty:
dziś ratuje się kawą, bo oczy mi się same zamykają...

Andzia zawsze to jakaś poprawa u was w nocy...może będzie coraz to lepiej...
Gosia oby się wszystko u Was poukładało i żebyś znalazła tą prace :Całus:...
ja tez się nie żale, ale u nas też dołek finansowy i to straszny, w sobote bylismy na zakupach i juz wyczerpalismy limit karty kredytowej :Kiepsko:
teraz Ł. bierze wszystkie roboty jakie są, żeby jakoś przeżyć, ale w porównaiu z tym co zarobi a z wydatkami to kropla w morzu:((
Beata współczuje bólu kręgosłupa, wiem jakie to męczące, bo ja mam takie bóle co jakiś czas...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam kochane!
Ale tu smutno od rana!

Beata chyba bym nie zdecydowala sie na operacje u osoby, ktora ma juz 86 lat :(
A babcia jest w stanie chodzic?
Mi tez kregoslup padl. Ciezko mi sie podniesc, a momentami bol jest taki, ze wyje :((( Ani siedziec ani chodzic. Tylko kasy nie ma, zeby cos z tym robic. P. czasem mi robi masaz, bo ma kurs zrobiony, ale to pomaga na chwile.

Andzia jak zołzunie?
Zupa na pewno dobra. Mi sie czesto przytrafia zostawiac wlasnie na kuchnece na noc i zawsze jest ok!
Inaczej jakby w dzien stala latem, ale teraz w nocy to luuuuzik!

Gosia baaaardzo mocno tulam!!! Pisz nam o kazdym swoim dolku, zawsze jak sie czlowiek wygada to jakos lepiej na serduchu.
Wspolczuje tego braku pracy - czlowiek jest taki bezsilny. Ale moze z wiosna przyjda jakies propozycje.

Anielinka i da Ciebie buziaczki! To jest chore, zeby sie tak zapracowywac na biezace potrzeby :(((

U nas tez sie nie przelewa. Nic nie jestesmy w stanie odlozyc, wszystko na biezaco. I jak tu myslec o przyszlosci :(

Odnośnik do komentarza

Myślalam, ze nie dam rady dzisiaj, nooo takie marudy, kompletnie nic od rana nie zrobiłam. Teraz zjadły zupe(dobrą:Oczko:) i mam nadzieje, ze szybko zasną, normalnie chodziły spac ok. 13.30:Szok:

Gosia wszystko sie w końcu ułoży, zobaczysz!!!Trzymam mocno za to kciuki!!!I musisz w to wierzyć!!!

Anielinka, Magda
i u nad od do, bez szans na odłożenie. Jak jeszcze nie było zołzów i ja pracowałam, to mogliśmy duużo odłożyc i jeszcze pozwolic sobie na wiecej rzeczy.

Odnośnik do komentarza

O Magda, zapraszam!!!Ja tez uwielbiam, ale pierwszy raz robiłam sama:)
Zasiadła sobie właśnie z kawka, ale słysze jakies szuranie w łózeczkach...i znowu nic nie odetchnełam.

U ciebie śnieg, a u mnie od wczoraj deszcz, nie weim co lepsze? Jest taka chlapa, wszedzie woda, nie dośc, ze roztopy od kilku dni, to jeszcze teraz leje jak z cebra:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

andzia

Gosia wszystko sie w końcu ułoży, zobaczysz!!!Trzymam mocno za to kciuki!!!I musisz w to wierzyć!!!

No właśnie ja już powoli przestaję w to wierzyć:( Ja wiem, że ten kryzys na rynku pracy minie.... wszędzie trąbią w radiu, że jest wysokie bezrobocie... wiem, że kiedyś będą jakieś oferty... ale nie wierzę, że akurat znajdzie się coś dla mnie... bo zdaję sobie sprawę z tego, że ja nawet nie mam jakiegoś szczególnego doświadczenia... jak patrzę na swoje cv to mi się ryczeć chce... bo kogo to obchodzi, że będąc na urlopie dziekańskim pomagałam rodzicom w sklepie jak nie byłam u nich zatrudniona i nie mam żadnego świadectwa pracy ani nic... Mogłam w tym czasie robić coś innego i mogłabym to ująć w cv, a tak dupa...

Odnośnik do komentarza

Kuba zasnął:)
Popołudniu, chociaż pogoda nie była najciekawsza udało nam się wyjść na spacerek:) Kuba troszkę pochodził na nóżkach:) ehhh... ciekawe kiedy w końcu zacznie się puszczać sam...
A jutro jedziemy do moich rodziców bo u mojego chrześniaka w zerówce wyprawiany jest dopiero dzień babci i dziadka... Ja troszkę będę musiała w sklepie posiedzieć...

Odnośnik do komentarza

Strasznie smutno tutaj dzisiaj... Mam dla was jedną radosną wiadomość::): Kolejny mały człowiek jest z nami na świecie! Dzisiaj moja siostra urodziła synka::): Mikołaj waży 3450g i mierzy 52cm. Wygląda jak skóra zdjęta ze swojego starszego brata.

I to na tyle.. Sama wiem jak ciężko teraz z pracą::(: Z kasą też niestety jeszcze nigdy tak krucho u mnie nie było... Staram się nie dołować, ale nie zawsze wychodzi...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia

Gosia wszystko sie w końcu ułoży, zobaczysz!!!Trzymam mocno za to kciuki!!!I musisz w to wierzyć!!!

No właśnie ja już powoli przestaję w to wierzyć:( Ja wiem, że ten kryzys na rynku pracy minie.... wszędzie trąbią w radiu, że jest wysokie bezrobocie... wiem, że kiedyś będą jakieś oferty... ale nie wierzę, że akurat znajdzie się coś dla mnie... bo zdaję sobie sprawę z tego, że ja nawet nie mam jakiegoś szczególnego doświadczenia... jak patrzę na swoje cv to mi się ryczeć chce... bo kogo to obchodzi, że będąc na urlopie dziekańskim pomagałam rodzicom w sklepie jak nie byłam u nich zatrudniona i nie mam żadnego świadectwa pracy ani nic... Mogłam w tym czasie robić coś innego i mogłabym to ująć w cv, a tak dupa...

Gosiu kochana naprawdę rozumiem, że możesz się dołować, szukanie pracy na pewno nie jest łatwe, tym bardziej, że potrzebujesz jej pilnie ze zrozumiałych powodów. Nie możesz się jednak poddawać, musisz wierzyć, że się uda, musisz chodzić uśmiechnięta na wszystkie rozmowy, składac CV gdzie się da, a jak ci zamkną drzwi, to wchodź oknami. I nie Ty pierwsza i ostatnia nie masz doświadczenia, od czegoś przecież trezba zacząc.W końcu coś znajdziesz i z człego serca życze CI zeby to było jak najszybciej!!!

Dla pocieszenia powiem CI, ze moja kolezanka, która skończyłą fizjoterapie przez 2 lata pracowała w solarium, zanim dostała prace w swoim zawodzie, inny kolega, po chemii przez 3,5 r. pracował jako kasjer w kinie, ale tez w koncu znalazł coś w swoim zawodzie.
Nie wiem, czy próbowałaś juz we wszystkich przedszkolach w okolicy, ale moze warto by było sie do nich przejsc, zostawic swoje CV, zaznaczyc na nim, ze chcesz kontynuowac nauke na SUM, oprócz wykfalifikowanych przedszkolanek potrzebują tez tzw. woźnych, które pomagają przy dzieciach, przy ubieraniu, obiadach itd. Może chociaz na poczatek coś takiego? I ważne, aby osobiście zanieść swoje papiery, nie ważne, ze nigdzie sie nie ogłaszali, ze kogoś szukaja. Połąź gdzie sie da, a na pewno w końcu ktoś do CIebie oddzwoni!!!:Całus:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda masz po lewej stronie talie okienko ostatnio zaktualizowane?

Mam!

Fajny ten program, wlasnie bawie sie fotkami. Ale czekam na instruckje co dalej :)

No wiec wchodzisz w ostatnio zaktualizowane, klikasz na fotkę bądź film i na dole masz taką zieloną strzałkę "przekaż online". Jak przekażesz, kopiujesz adres i wklejasz nam:)

Mam nadzieje, ze w miare jasno, ale jeszcze ze scierą latam, wiec myślenie tez mopowate jakieś:D

Odnośnik do komentarza

Magda jak Filipowi wybijały się te drugie połówki to dużo lżej to przechodził.

Gosia pamiętaj - wróżka Andzia prawdę ci powie::): Tak jak pisze Magda można wziąć cokolwiek i szukać w międzyczasie, ale wydaje mi się, że jest to trudniejsze bo mając pracę musisz się z niej najpierw zwolnić trwa to trochę czasu a jak dostaniesz ofertę to zazwyczaj potrzebują pracownika jak najszybciej i nie chcą czekać... Jestem właśnie w takiej sytuacji i wydaje mi się że łatwiej dostać pracę kiedy się nie pracuje, albo pracuje "na czarno" bo nie ma wtedy zobowiązań wobec obecnego pracodawcy.

Teraz już naprawdę dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...