Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
andzia
magda_79
Ale jedziecie prywatnie czy do przychodni?

Prywatnie:yes:

Normalnie koszmar z tymi lekarzami, wszędzie teraz trzeba prywatnie :Histeria:

No niestety::(:
Ja po ostatnich doświadczeniach w mojej przychodni, wole naparwde jechac prywatnie. A ten lekazr jest na tyle w porzadku, ze jak jade z jednym dzieckiem to bierze 60 zł, a jak z bliźniaczkami to 70zł. Spotkałam sie juz z takim, gdzie liczyli stawke podwójnie, mimo, iż u nich praktycznie zawsz to samo, te same leki itd.

Odnośnik do komentarza

anielinka
gosiammm
andzia

:sofunny::sofunny::sofunny:

To Amelka nie raczkowała do różnych miejsc??? Bo Kuba nie chodzi, tylko raczkuje, ale i tak wszedzie dojdzie, na wszystko wejdzie... myslę, ze dużej zmiany nie bedzie jak w końcu zacznie chodzić... Jeżeli zacznie:36_2_39:

Gosia Amelka jak raczkowała to raczej tak nie właziła wszędzie, miała mniejsze pole do popisu, a teraz jest o wiele szybsza, jest w łazience, a za chwile w kuchni, czasami chodze i jej szukam...no bo wkońcu chodząc szybcieje się przemieszcza niż raczkując :)

o matko mam nadzieję, że Kuba nie będzie jeszcze szybszy jak opanuje chodzenie:36_2_39: On tak zapiernicza po czterech, że czasami zastanawiam się czy go kolana nie bolą:36_19_1:

Odnośnik do komentarza

JA tak szybko.
Dziewczyny osłuchowo ok, wszystko czyste, w ogóel znowu zrobiły taką demolkę, ze masakra:glass:
Dostaliśmy skierowanie na badania, morf. z rozmazem, CRP. OB i coś tam jeszcze, od razu poszliśmy pobrac krew(lekarz nas przyjął dzisiaj w szpitalu, bo ma dyżur nocny), ok. 21 mam do nie go dzwonic, to juz bedzie znał wyniki.
Podejrzewam, ze beda dobre, a ten kaszel podobnie jak u Stasia jest wynikiem jakiegos alergenu, tylko kurna jakiego????

Zajrze pozniej, kurujcie sie kobietki.
Aha, u nas było + 11, a teraz leje deszcz:Szok:

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłam, wyniki tak jak myślałam, ok, jedynie OB lekko podwyzszone, ale przy 3 trzytygodniowym kaszlu to norma. NIe było jeszcze rozmazu, wiec mam dzwonic jutro. Zostajemy przy tym leczeniu, które było do tej pory, jeżlei w ciągu 3-4 dni nie będzie poprawy, to będziemy myśleć dalej.
Jakbym pojechała do przychodni, to na bank dostałabym antybiotyk.
Jaki z tego morał?
Po cholere płacić skłądki:lup:

Magda dawaj filmy, juz sie nie moge doczekac::):

Odnośnik do komentarza

Andzia super, ze wyniki ok! Moze zołzunie maja to samo co Stasiu? Jakas alergie czy cos?
Cholera, nie wiem!
A co do placenia za wizyty to bez komentarza. My tez zazwyczaj konczymy u prywatnego lekarza - bez sensu!!!

A filmiki bez szalu. Tak na zawolanie mlody nie chce gadac i nagralam tylko najprostsze wyrazy :(
Musze chyba zalozyc sobie gdzies konto, ze wrzucic tu filmiki, co?

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem...
jak mi dzis szybko minał dzień...najpierw wpadła do mnie moja koleżanka z córeczką, później jak pojechały to już Ł. wrócił z pracy, a jak on pojechał na montaż to poszłyśmy sobie do may i posiedziałyśmy do 19, jak wróciłyśmy to kąpiel, kaszka i Amelka zasnęła o 20:))

Andzia to bardzo dobrze że z "zołzuniami":) wszystko ok...
Magda ja załozyłam konto na Picassie i tam można wrzucać filmiki.../ już się nie moge doczekać:)
Gosia a może ten ból głowy to przez ten spacer, może coś cię rozkłada :36_19_1:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie laseczki;)
u mnie wczoraj szybki i zalatany dzień. Byłam z babcią znów na wizycie u ortopedy -oczywiście też prywatnie- niestety okazało się że już raczej nic oprócz operacji jej nie pomoże:( dostac się do szpitala tez jest nie najprościej i nie wiem jak to wszystko ustawić... Poza tym mnie się nie podoba perspektywa operacji kręgosłupa u osoby w wieku 86 lat...

Andzia mam nadzieję, że Zołzuniom;) przejdzie wreszcie ten kaszel i nie będzie to żadna alergia;) Dzieci ładnie pospały - u mnie masakra ....
Magda nieustannie zdrowia życzę;)

Mi połamało kręgosłup i chyba w końcu odżałuję na masażystę ...

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Beata rzeczywiście operacja w tym wieku, to coś nie bardzo. Jest duże ryzyko nie wybudzenia sie itp. A co z Twoim kręgosłupem?

Gosia ale pospałaś!!! Jak Twój humor? Lepiej?
Ja to chyba sie przed północa nigdy nie położe:lup:

Kurde zrobiłam wczoraj wieczorem zupę kalafiorową, tak. ok. 22-giej ja wyłączyła, czekałam, za ostygnie, zeby schowac do lodówki i zapomniałam. Całą noc stała na kuchence. Myślicie, ze można ja jesc? Próbowałam i wydaje sie ok, ale sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...