Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
ja tak na szybko, bo rozmroziłam lodówe i zamrazalke, musze teraz wszystko umyc:Kiepsko:
Zosia niestety coraz mocniej kaszle, szczególnie teraz jak spi, wiec jutro musze z nia podjechac do przychodni. Załamka::(:

Tynia
super laseczka z Ciebie, nie weim czemu ale po tym zdjeciu z avatarka myślałam, ze jestes szatynka:Oczko:
Magda ja tez źre:lup: Parówki z ciescie+princessa-bilans wieczorny:lup:
Babke zrobimy jutro, dzisiaj zabrakło czasu.
Cafe nie dziwota, ze w takie zimich ludziom sie nie chce po sklepach chodzic, moze rzeczywiscie zrób sobie kilka dni wolnego. A w sklepie masz ciepło?
Anielinka śnieg???Masakra:Szok:
Gosia jak kiełbaska, smakowała?

Odnośnik do komentarza

andzia
Tynia
Dziewczynki co Wy wygadujecie?? jak laska?? lask to ja byłam po porodzie jak schudłam ponad 10 kg w stosunku do tego co było przed ciaza, a teraz niestety tyje i to w okropnym tempie buuuuuuuu ndrobiłm już 7 kg buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Chyba w uszy CI to 7 kg poszło:lol:

Popieram!!!

Ale ból powrotu do wagi to i ja znam. Po porodzie wazylam 6 kg mniej niz przed ciaza. Niesttey ostatnio to nadrobilam i waga nie chce sie zatrzymc. Buuu!

Odnośnik do komentarza

Laseczki ja jeszcze na sekunde.
Pamięta może któraś przepis, który Anouk podawała na pierogi ze szpinakiem? Chodzi mi o farsz. Nie wiem czy Anouk sie jutro pojawi, a chciałam robic wieczorkiem większa ilosc i zamrozic.
Przy okazji mam propozycje, zeby na prywatnym założyć wątek kulinaria i tam wrzucac wszystkie nasze przepisy i linki do sprawdzonych dan, bo pozniej nie mozna znalezc tego co potzrebne:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Tynia
Dziewczynki co Wy wygadujecie?? jak laska?? lask to ja byłam po porodzie jak schudłam ponad 10 kg w stosunku do tego co było przed ciaza, a teraz niestety tyje i to w okropnym tempie buuuuuuuu ndrobiłm już 7 kg buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Chyba w uszy CI to 7 kg poszło:lol:

Popieram!!!

Ale ból powrotu do wagi to i ja znam. Po porodzie wazylam 6 kg mniej niz przed ciaza. Niesttey ostatnio to nadrobilam i waga nie chce sie zatrzymc. Buuu!
No wlsnie Magda to jest najgorsze zawsze chcialam byc szczupla i udalo mis ie ale niestety na krotko i teraz nie moge sobie tego wybaczyc ze nie upilnowalam tego i jest znowu to samo

Odnośnik do komentarza

Tynia
magda_79
andzia

Chyba w uszy CI to 7 kg poszło:lol:

Popieram!!!

Ale ból powrotu do wagi to i ja znam. Po porodzie wazylam 6 kg mniej niz przed ciaza. Niesttey ostatnio to nadrobilam i waga nie chce sie zatrzymc. Buuu!
No wlsnie Magda to jest najgorsze zawsze chcialam byc szczupla i udalo mis ie ale niestety na krotko i teraz nie moge sobie tego wybaczyc ze nie upilnowalam tego i jest znowu to samo

Jak dobrze Cie rozumiem :(
Nigdy nie bylam tak szczupla jak wlasnie po ciazy. A jaka szzcesliwa :)
I teraz tez mam do siebie pretensje, ze nie potrafilam tego utzrymac.
I jak glupia siedze, jem i z obrzydzeniem patrze na swoj flakowaty brzuch i uda-cuda :lup:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda gratulacje!!!

Ja tez jestem 4 kg na plusie po swietach i nawet nie robie nic, zeby to zrzucic:lup:
ALe juz sie nie odzywam, bo zaraz niektóre ślepoty na mnie naskoczą.
Zmykam juz naprawde do tej lodówy, ale bede zaglądac:Oczko: Co półeczke:Oczko:

Hehe! Ty to sobie zadania wymyslasz :))))

ja niby ślepota??? chuda jestes i tyle! Raczki jak patyczki, brzucha niet ...

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda gratulacje!!!

Ja tez jestem 4 kg na plusie po swietach i nawet nie robie nic, zeby to zrzucic:lup:
ALe juz sie nie odzywam, bo zaraz niektóre ślepoty na mnie naskoczą.
Zmykam juz naprawde do tej lodówy, ale bede zaglądac:Oczko: Co półeczke:Oczko:

Hehe! Ty to sobie zadania wymyslasz :))))

ja niby ślepota??? chuda jestes i tyle! Raczki jak patyczki, brzucha niet ...

no właśnie, Magda ma racje!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...