Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

oo czesc cafe, no ja wlasnie nadrabiam zaleglosci i doczytalam zer mialas isc z olkiem do lakarza, ja bylam z moim bo odstawilam mu juz te leki na uczulenie i ma nawrot wiec pojechalam do pediatry a ta mi mowi ze nie powinno sie takim dzieciom podawac zyrteku bo pozniej moze powodowac cukrzyce no tak sie wkur... na tamtego lekarza ze az mnie glowa rozbolala co za baba jak moga tak robic dosc ze zaplacilam za wizyte to jeszcze zle go lecza, bo tylko obiawowo a nie zeby cos wyeliminowac jak narazie to mamy nic nie smarowac i rzadnych zyrtekow tylko wyeliminowac mleko i bialko jaja kurzego no i mam recepte na nutramigen....andzia ty chyba podawalac w jakiej on jest cenie???

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

anielinka, gosia ja to podobno zaczelam bardzo szybko chodzic wogole nie chodzilam na czterech a jak cos przeskrobalam to wpadlam na pomysl ze szybciej sie ucieka na 4 i tak najpierw chodzilam a potem tylko na 4 latalam a mama byla zalamana bo myslala ze nie bedzie przetartych kolan a tutaj jednaj dziecko bylo cwane i dawaj....wiec nie ma co sie martwic moze im tak narazie lepiej....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie:)
Cafe ja własnie nie rozumiem przedszkoli, które już na długo przed zbierają zapisy... W sylwestra rozmawiałam z kuzynem P. jego córka - Roksanka urodziła się w styczniu 2009 i już jest zapisana do przedszkola:uff: Wtedy stwierdziłam, że muszę się tym zainteresować, okazało się, że nasze przedszkola zbierają zapisy w styczniu... no i do końca stycznie muszę złożyć papiery jeżeli chciałabym, żeby Kuba od września chodził... Potem jakaś komisja decyduje czy dziecko się dostanie czy nie...
Przepraszam, że jakiś tam mój post zagmatwany, ale coś nie mogę dzisiaj nic sensownego sklecić...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Witam niedzielnie:)
Cafe ja własnie nie rozumiem przedszkoli, które już na długo przed zbierają zapisy... W sylwestra rozmawiałam z kuzynem P. jego córka - Roksanka urodziła się w styczniu 2009 i już jest zapisana do przedszkola:uff: Wtedy stwierdziłam, że muszę się tym zainteresować, okazało się, że nasze przedszkola zbierają zapisy w styczniu... no i do końca stycznie muszę złożyć papiery jeżeli chciałabym, żeby Kuba od września chodził... Potem jakaś komisja decyduje czy dziecko się dostanie czy nie...
Przepraszam, że jakiś tam mój post zagmatwany, ale coś nie mogę dzisiaj nic sensownego sklecić...

no wlasnie
u nas jest podzial przedszkoli na tzw lepsze i reszte
wlasnie do lepszych jest ciezko sie dostac

Odnośnik do komentarza

Witam szybciutko:)

K. mi tak ciśnienie podnosi z rana, że nie moge:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Justynka ja tez podawałam Stasiowi zyrtec i dziweczynom tez i nie słyszałam nigdy o zadnych cukrzycach:Szok:
Stasiowi podaje go tylko w razie choroby czy mocniejszego wysypu, oprócz tego dostaje Ketotiffen, zapytaj lekarke lub w aptece, on jest typowo na alergie pokarmowa.

Gosia super ze złobkiem. Ja pierwsze słysze o zapisacg kilka lat wczesniej, w publicznych p-kolach nie ma takiej opcji, papiery sie składa do marca i gdzies w maju sa listy przyjetych.

Cafe
znowu rogaliki? Podziwiam CIe. Moje zołzy nie lordy, a do zmywary i pralki tez sie pakuja(ostatnio wrzuciły mi do pralki pendrive, na szczescie zauwazyłam)

Magda biedny ten Twój Michałek:Całus:
CO do warzyw to oczywiscie nie daje 5 razy dziennie, bo wtedy musdiały by jej jesc do kazdego posiłku. Z coraz wiekszym dystansem podchodze do tych mądrości, karmie jak karmie o jest ok.
Czytałyscie moze wypowiedzi doradcy ds. zywieniw tu na forum?
To jest dopiero jazda. Według tej pani to ja podtruwam dzieci:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam!
JA tez ostatnio czytalam watek o menu 1,5 rocznego dziecka. KAsze jaglane, amarantus, mleczka migdalowe :lup: Normalnie ja jestem wyrodna matka! O te warzywa tak tylko spytalam, bo moze ktoras z Was podaje i bylam ciekawa jak to mozna zrobic. Bo czytalam gdzies, ze np. na II sniadanie mozna dac surowke!!! :lup:

U nas zebowy szal dalej. Udalo mi sie zajrzec do buzi Michałowej i to co zobaczylam to mnie przerazilo. Po jednej stronie u gory ma zabki widoczne juz pod dziaslem: troke, czworke i piatek :lup:
Jakis koszmar! Nie wspomne jak to dziaslo wyglada. Jest tak opuchniete i ogromne, ze nie wiem jak on buzie domyka.
Cale szczescie dzisiaj ma w miare doby humow i juz od dawna nie widzialam go tak smiejacego sie.

Musze tezp ichwalic noce, bo juz od jakiegos czasu nie mamy ani jednej pobudki i wstajemy ok. 8!!! Co prawda spi z nami, dzisiaj przenosiny znowu do lozeczka.
Nie wiem jak ja jutro wstane o 5.30??!!

Odnośnik do komentarza

Andzia mnie tez dzisiaj P. wk...a od rana. Musze troche wyluzowac, bo awantura gotowa!

Gosia super ze zlobkiem!

Justynka moja przyjaciolka tez podawala synkowi z AZS Zyrtec i nic nie slyszlalam o cukrzycy!

Co do przedszkoli to chyba tylko do prywatnych takie zapisy, co? Moejj mamy kolezanka prowadzi prywatne jezykowe i pamietam jak Michał mial 3 tyg. to mowila, zeby przyjsc go zapisac, bo juz rocznik 2008 byl zapchany :lup:
Ale Michał pojdzie do panstwowego przedszkola. A tam zapisy w marcu dla dzieci, ktore maja isc od wrzesnia. Mam to szczescie, ze moge dac Michala do tego przedszkola, ktore sobie wybiore, wiec zero stresu :)

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie...szczerze mowiąc nie liczyłam tu dziś na taki ruch...:big_whoo:

u nas nocka ok.
widze że dziś u niektórych jakieś zatargi z chłopami od rana, mój co prawda wczoraj na wieczór podniosł mi ciśnienie, ale dziś jakoś tak też drętwo:(...buuu

Magda suuper że Misiek dziś w lepszym nastroju, oby tak mu zostało!!
Andzia a ja myślałam że ty wczoraj wybyłaś do kina:) my na kłuje idziemy w sobotte za tydzień:)/ dobrze że z Zosią już lepiej i że nic się nie rozwineło...a jak Staś się czuje? jutro puszczasz do p-kola czy jeszcze nie?

a do nas zaraz ma przyjechać teściowa...już się ciesze:36_2_31:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My po obiadku:)
Kuba pewnie za chwilę się obudzi, bo śpi już prawie dwie godziny - nie pamiętam kiedy ostatnio spał tak długo...
No u nas do przedszkoli są zapisy w styczniu i ja już pisałam, nie ma żadnych kolejek.. Być może ten problem dotyczy przedszkoli prywatnych... Ja nie mam kasy żeby dziecko wysłać do przedszkola prywatnego... a tam gdzie ma iść Kuba, wiem, że jest fajnie i że są fajne panie bo parę razy miałam tam praktyki :)
Magda współczuję tego koszmaru zębowego!!!!

O Kuba woła idę do niego:)

Odnośnik do komentarza

Zołzy śpią, chłopaki układają lego, a ja wstawiłam kurczaka na drugie danie i myk do Was na chwilunie:)
JA nie pisałam do tej pani od żywienia, ale czytałam jej odpowiedzi, dla mnie kosmos, właśnie same kasze i inne cuda, zero mleka i mięsa.

Gosia
fajnie, ze masz taka możliwosc ze żłobkiem. A nie mogłaby Ci ta mamy kolezanka jakiejsc pracy tam załatwic?
Anielinka Justynka ale Wam tancerze rosna:)
Anielinka
współczuje wizyty tesciowej. My mamy isc do mojej na kawe, tez mi sie nie chce:Kiepsko:
Cafe a Ty nie masz juz wolnych poniedziałków? Szkoda, ze tylko w weekend mzna cie poczytac:Całus:
Magda strasznie mi żal tego Twojego Michałka:Całus:
Super, ze chociaz w nocy mozecie sie wyspac.
CO do warzyw to moje zołzy surowych w ogóle nie lubia, ew. ogórka i pomidora, ale teraz te pomidory to pewnie w ogóle koło pomidorów nie leżały. Jedza chetnie szpinak, brokuły i kalafiora, no i zupy, w których jest zawsze sporo warzyw, bo ja całą włoszczyzne ścieram na tarce.

Co do tv to u mnie średnie zainteresowanie, Teletubisie owszem , ale tylko początej jak słoneczko wychodzi:) Lubią tez Baby Roc Radio na VH1, tam leci Puszek Okruszek, Pszczólka MAja itp. piosenki.
TV jest czesto włączone jak np. STas oglada, ale w ogóle je to nie rajcuje, raczej kombinuja jakby to cis wyłączyc:Padnięty:
Juz powiedziałam, ze jak sie zaczna w koncu skupiac na bajkach to przez miesiac nie wyłącze telewizora::):

Odnośnik do komentarza

A moje chlopaki spia juz prawie 2 h, a ja powoli szykuje obiadek. Tzn. gotuje kasze, bo sosik mamy od mojej mamy :)

Z tymi wypowiedziami Pani ekspert odnosnie zywienia dzieci to przesada. Tzn. super, jesli ktos tak karmi dziecko - na pewno jest to mega zdrowe. Ale trzeba tez samemu tak sie odzywiac, bo inaczej predzej czy pozniej i tak dziecko zacznie jesc tak jak my. Poza tym szukanie sklepow ekologicznych itp. tez nei jest latwe (i tanie). Mimo wszystko podziwiam mamy, ktore tak gotuja dzieciom!!!

Odnośnik do komentarza

Andzia ja na pewno o pracę spytam jak pójdę Kuby papiery zanieść:) Wiem, że kiedyś kogoś szukali ale to ja wtedy w ciąży byłam:/ zobaczymy:/
aaaa moja szkoła mi przysłała zawiadomienie, że otworzyli SUM z tego kierunku co ja chciałabym robić i jak zbiorą odpowiednią liczbę chętnych to ruszą od marca.... i tak się zastanawiam czy by tam nie wrócić... Chociaż jak sobie pomyślę o tej szkole i jej podejściu do studentów to mnie krew zalewa:/

Odnośnik do komentarza

magda_79
A moje chlopaki spia juz prawie 2 h, a ja powoli szykuje obiadek. Tzn. gotuje kasze, bo sosik mamy od mojej mamy :)

Z tymi wypowiedziami Pani ekspert odnosnie zywienia dzieci to przesada. Tzn. super, jesli ktos tak karmi dziecko - na pewno jest to mega zdrowe. Ale trzeba tez samemu tak sie odzywiac, bo inaczej predzej czy pozniej i tak dziecko zacznie jesc tak jak my. Poza tym szukanie sklepow ekologicznych itp. tez nei jest latwe (i tanie). Mimo wszystko podziwiam mamy, ktore tak gotuja dzieciom!!!

A ja twierdzę, że powinni wziąć innego eksperta... Ta Pani wg. mnie ma zbyt radykalne poglądy... Przydałby się ktoś kto poradziłby jak dobrze karmić dziecko, ale jak słyszę, że dziecko nie powinno pić mleka, jeść mięsa... No bez przesady:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...