Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

uuuuuuuuuu

no dobra,jak dyzur to dyzur:)
obiad sie robi-dzis mielone
K za jakas godzinke bedzie juz z nami
a pozniej?pewnie bedziemy sie wylegiwac,hehehehe
coprawda czekaja nas jeszcze jakies zakupy ,bo po peirwsze jak zawykle braki a po drugie w przyszlym tyg jestem sama bo mezus wyjezdza wiec musze miec wszsytko pod reka:Szok: tylko ciagle trzyma mroz a poza tym nie chce zabieraz mlodego do marketu-moze wieczorkiem rodzice sie nim zajma ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
ja dopiero zasiadam, bo jak wziełam się za sprzątanie to ,musiałam dokończyć, bo bym się rozleniwiła i du... by z tego była :D

dziś nad ranem Amelka obudziła nas płaczem, tak się zerwałam szybko z łózka że strzeliło mi coś w kręgosłupie, a do tego skurcz za noge mnie złapał :Histeria:
ja patrze a jej głowa wpadła pomiędzy szczebelki (te które są wyciągnięte), no jeszcze troche i by normalnie wypadła z tamtąd głową na podłoge :Szok: stanełam nad tym łóżeczkiem i nie mogłam się schylić do niej...normalnie szok przeżyłam...taki ból...no ale jakoś ją wyciągnełam i poszłyśmy dalej spać, rano wstałyśmy jakoś po 8 i myślałam że mi przejda te plery boleć, ale niestety nie...wziełam ketonal i troche przeszło....

Anouk miłego imprezowania!!! przebierałaś za coś Julke??? my idziemy za tydzień, ale ubieram tylko kiecke, bo jeszcze chyba za mała na przebieranie- zresztą jak ona jeszcze raczkująca, to co ja będe się wysilała z jakimiś strojami...
co do bajek to u nas też jest ich niestety dużo...ale tak jak piszesz jest to moment gdzie można coś spokojnie zrobić, bez szarpania za nogawki :D
Cafe Olek coraz to dłuższe ma te włoski, próbowałaś juz kitke zrobić? :) a poza tym ma baaardzo fajny fotel:)/ ja ostatnio wpadfłam na pomysł, że te krzesełko co mam do karmienia mozna nisko obniżyć, że moze sama na nie wchodzić, no i teraz ma "nową zabawke" bo non stop na nie wchodzi, schodzi, zapina i odpina sobie szelki:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anouk co do kubkow niekapków ta ja właśnie taki mam Aventa, ale Amelka nie za bardzo z niego pije, wydaje mi się że za słabo z niego leci...nie wiem dlaczego, wogóle co do kubków to już sama nie wiem co by jej najlepiej podpasowało, mam już z Lovi, Aventa i Disneya ostatnio kupiłam...najlepsza dla niej jest butelka ze smoczkiem :Szok: ale jak była u mnie koleżanka to jej córka piła z takiego czegoś ***NUBY*** kolorowy KUBEK niekapek __240ml __6m+ (888608568) - Aukcje internetowe Allegro tylko że tam jest jeszcze taka dziurka i miała wlożoną tam słomke, jak amelka się przyssała to wypiła cały jej soczek:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe właśnie nie wiem jak wygląda normalnie badanie u takiego maluszka (a chyba są specjaliści, którzy badają takie maluchy?), bo u nas jest okulistka od dzieci, ale badać go chciała na maszynie dla dorosłych:Szok: a wiadomo, że taki półtoraroczniak to nie usiedzi i nie popatrzy chwilę prosto w jakieś pudło::(: Nie wiem co robić, czy czekać aż Filip podrośnie i coś z tego zrozumie, czy szukać dalej, bo może przesadzam i powinnam poczekać? Chciałabym już wiedzieć na czym stoimy, i zacząć go leczyć a tak czekam a wiadomo jak to ze wzrokiem. Im szybciej się zacznie tym lepiej...
A temp. macie bajeczną:Kiepsko:

Anouk super, że mogłyście się oderwać choć na trochę. Ja kupiłam taki niekapek i jest super NOWOŚĆ KUBEK NIEKAPEK DR BROWN'S Z MIĘKKIM USTN (893600584) - Aukcje internetowe Allegro Mieliśmy też taki Dlabobaska.pl: Nuby: Kubek Pstryczek z uchwytem był ok, ale bardzo ciężko się go czyściło.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Filip też uwielbia picie prosto z butelki/kartonu/szklanki namiętnie się oblewając i zachłystując... Na bajkach też jest w stanie wysiedzieć dopiero ok 10min i tylko na niektórych a ja, wstyd się przyznać korzystam.
Cafe... Masz przystojniaka! I te błyski w oczkach!!! :36_1_21:
Anielinka jak plecy? Bolą dalej, czy przeszło?

U nas nadal zębichy w natarciu::(: Nawet nie porównuję do Michałka, bo to pewnie nic w porównaniu z nim, ale i tak mi tego mojego harpagana szkoda bardzo... Nadal (już nie pamiętam od kiedy) męczą go trójki i dopiero jedna wyszła, do tego doszły dolne czwórki a te czwórki na górze co myślałam, że już wylazły to się okazało, że owszem, ale do połowy! I teraz wychodzi druga część tych trzonowców. Właśnie mam chwilkę, bo młody zasnął (to jego DRUGA drzemka!). No i ma temperaturę :Kiepsko: Ciekawe o której na wieczór zaśnie:Histeria:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
My po szczepieniu:) Kuba waży 12,6 ::): To było nasze ostatnie szczepienie obowiązkowe, ale chcemy za jakiś czas zaszczepić na pneumokoki... Jedna dawka u nas kosztuje 220 zł, a więc nie jest źle... A czy to prawda, że Kubie wystarczyłaby już jedna dawka???? Zresztą pewnie i tak będziemy szczepić dopiero w okolicach wrześnie, a wtedy już na pewno jedna dawka wystarczy... Ehhh poza tym okazało się, że pediatra Kuby z końcem lutego odchodzi z poradni:/
Mama rozmawiała z dyrektorką naszego przedszkola i chcemy złożyć papiery, żeby Kuba od września mógł chodzić do niego... Do 30 stycznia musimy złożyć papiery... Podobno chętnych jest duuuuużo, ale może się uda:)
Cafe Oluś bossssssski!!!!:36_2_25: a jaką ma dorosłą piżamkę, u nas cały czas Kuba śpi w pajacykach:) Co do oglądania bajek to ja włączam przeważnie rano, ale Kubę raczej nie interesują.... Jak śpiewają jakieś piosenki w nich to owszem pokołysze się w takt muzyki, ale tak to woli łobuzować niż spokojnie posiedzieć przed telewizorem....
Anielinka współczuje bólu kręgosłupa :Całus:
Anouk co do kubków niekapków to u nas Kuba nie bardzo lubi z nich pić:/ ALe to jest jego zwykłe wymyślanie, bo jak byliśmy u brata i moja bratanica miała soczek w swoim niekapku to Kuba łanie się napił i nie wymyślał....
Andzia zdrówka dla Zosi!!!

My dzisiaj spędziliśmy faaaaaajny dzień:) Kubie zresztą od rana humor dopisywał:) Rano poszłam do sypialni, a Kuba szybko zszedł z łóżka poraczkował do kuchni, schował się za nogę od stołu i robił mi "kuku" :hahaha: Potem pojechaliśmy do rodziców, razem z bratem jego żoną i dziewczynkami poszliśmy do babci. Z moją babcią mieszka kuzynka z mężem i dziećmi, najmłodsza Julka ma 3 miesiące i Kubuś chyba pierwszy raz widział takie maleństwo:) Normalnie był w szoku i chciał ją cały czas dotykać :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Hej
dziękujemy za troske:Całus:
Zośka od wczoraj juz nie zagorączkowała, w nocy budziła sie kilka razy i miała straszna chrypke, w ciagu dnia kilka razy zakaszlała i przed zaśnięciem tez. Ewidentnir wyłazi jakis zab, bo taka marudna jkas, polika czerwone i łapska w buzi. Mam nadzieje, ze to tylko zab. Piździca nieludzka, -20 st, w chacie tez jakos tak nie za ciepło, a te wiecznie boso, rozbieraja sie do naga, nie mam juz sił:Histeria:
W ogóle dzien jakis taki nijaki, Stasiu miał ochote na babke, weic upiekłam z nim Zebre i zżarłam prawie połowe:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Anouk my juz do dawna pijemy właśnie z tych niekapków z Aventu, powiwm tak, przy STasiu testowałam całą mase niekapków i ten jedyny okazał sie wtedy rzeczywiście nie kapac, nie wiem czy popsuły sie teraz czy co, bo jak zołzy nim rzucą lub potzrąsną to kapie:Kiepsko:W kazdym bądź razie lepszych od tego nie znalazłam.
CO tam sie wydarzyło na kłujkowej imprezie???

Cafe superancki Oluś!!! I taki dorosły!!!Nadrobiłąś jakies zaległosci?

Mei zdrówka dla Filpka, oby to były tylko zębole-u nas czwórki wychodziły w wielkich bólach, a ponoc trójki jeszcze gorsze!!!

Anielinka a Wy nie mieliscie jechac na zabawe choinkowa?
Współczuje bólu kręgosłupa, ostatnio coś się u CIebie z tym zdroweim dzieje:Całus:

Gosia dobrze zrozumiałam, ze kuba od wrzesnia ma isc do p-kola?
U nas biora dopiero od 3 lat.
Jedna dawka pneumo to chyba po 2 rż.
Fajnie, ze dzien sie udał:)

Odnośnik do komentarza

Anouk
Andzia dziś na party , pewnie jutro sie odezwie ;)

Na dżampe i de za tydzien.
W ogóle to Wam nie mówiłam, ale w zwiazku z tym, ze jest mało chetnych, mozna zaprosic swoich znajomych i ida z nami 4 zaprzyjaznione pary. Super:)
Tylko, ze narazie to nie mam sie w co ubrac.
Mielismy dzis jechac do kina i wskoczyc na chwile do M1, ale w zwiazku z Zoska wolałam zostac.

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!

Andzia dobrze, ze z Zosieńka oki! Wiesz tak pomyslalam wczoraj, ze jakbym miala corke to tez dalabym jej na imie Zosia :)))

Cafe Olek cudny jak zawsze. Takie ma madralinskie te oczeta :))) Widze, ze lord lubi na foteliku posiedziec :)

Anielinka jak plecy?

Anouk czekamy na opowiesci poklujkowe!

Mei mam nadzieje, ze Filipka jednak nie beda meczy tak bardzo te zebole! Oby jutro bylo juz po wszystkim.

Gosia mozesz dac Kube do p-kola tak szybko???? Super! A na razie dwie dawki pneumo, jak skonczy 2 lata to jedna.

Odnośnik do komentarza

My bylismy dzisiaj u moich rodzicow. Zostawilismy tam Miska i pojechalismy na zakupy. Potem obiadek i blogie lenistwo :) W trojeczke pospalismy i nie chcialo nam sie ruszac do domu.

Dobrze, ze napisalyscie, ze Wasze dzieci tez ogladaja tv. Michał od poniedzialku stal sie prawdziwym telemaniakiem :lup:
Dzisiaj wycieralam kurze i tak bylo cicho, patrze a on na naszym lozku, pilot w rece i oglada bajki. Masakra! w poniedzialek przez ta goraczke nie mial sily wstac i wtedy tak lezelismy. Tak mu sie spodobalo, ze ciagle chce to robic. U rodzicow to samo, poszedl do mojego pokojum wlazl na lozko i tez ogladal.

Zeby dalej w jakims koszmarnym ataku :((( Przez to Michałstal sie osowialy, ciezko mu sie skoncentrowac, malo sie smieje. A ja cierpie razem z nim, bo zachowuje sie jak nie moje dziecko :(((

Odnośnik do komentarza

a myslalam ze bede pierwsza
hej justynka:36_3_15:

andzia nic nie nadrobilam,nawet na zakupach nie bylismy,hehehe ale co tam,super,ze mozecie isc ze swoim towarzystwem,w koncu nie wazne gdzie ,wazne z kim:Oczko:
magda dobrze nazwalas olka....prawdziwy lord....mowie wam,jakby mial conajmniej 3 lata:lup: we wsszsystkim chce pomoc,do zmywary laduje ze mna,pranie wrzuca ze mna itd
poza tym rozumie wszystko dziad maly
a co do zabkow to widac je chociaz???no ile czasu moga wylazic???
goska super ze zlobkiem,trzymam kciuki.....slyszalam,ze u nas w przedszkolach na za rok sa juz zapisy:lup:,tyyyyyyyle dzieciakow
anielinka jak kregoslup???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...