Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, my juz po:)
Wstawiłam pyry i rybke:)

Stasiu zdrowy, bedzie żył::):
Warto przejechać 15 km i zapłacić 60 zł aby to usłyszeć. U mnie w przychodni na bank by coś wynaleźli.
Dzisiaj przyjdzie nebulizator, wiec od razu dostałam recepty na wziewy:)
JAk powiedziałam, co mi przepisali w przychodni to lekarz sie za głowe zlapał i pochwalił, ze mu nic nie podałam:)

Zajrze po obiedzie, jak zołzy zasną:Całus:

Odnośnik do komentarza

Witam...
ja dopiero teraz bo byłyśmy na kawce u mamy...
dziś nocka ok, poza tym że Amelka obudziła się o 4 rano i chciała iśc bajki oglądać :Szok: nie chciała wogóle zasnąć, tylko siedziała i powtarzała ba...ba...ba (bajka) i pokazywała tak na ręke- tak jak się robi tu sroczka kaszke warzyła, bo jej ulubiona bajka tak się właśnie zaczyna) :D a jak wstałam z łożka żeby zrobić jej mleko to zaczeła skakać z radości i klaskać, że jednak będzie bajka :D no ale wypiła to mleko i poszłayśmy spać...

Andzia dobrze że udało się z lekarzem, daj znaka co i jak....
Magda tak mi strasznie Was szkoda że musicie tak cierpieć, bo wiadomo że jak dziecko cierpi to i wy razem z nim...ehh nie wiem co poradzić, nawet nie wiedziałam że dziecko przez zęby może tak cierpieć...kurcze oby udało się dodzwonić do tego stomatologa, a do waszego lekarza nie chcesie się wybrać? może chociaż on by coś pomóg, przecież ile takie biedactwo może cierpiec...:no::no:
Anouk, szkoda że M. ma takie podejście do tej sparawy z praca, no ale coż u mojej bratowej teraz identyczna sytuacja, ona chce małą dać do p-kola i iśc do pracy, a on twierdzi że nie będzie miał obiadów i takie tam...eff faceci :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hehe! Anielinka Micha jak Amelka jak tzlko sie budzi to mowi, ze chce baje :hahaha: Tyle, ze on potem nie idzie dalje spac :lup:

Do zwyklego lekarza nie pojde, bo traktuja mnie jak jakas nienormalna. I kazdy mowi: no zabkowanie tak wyglada nie zagladajac nawet Michalowi do buzi. Ehh, szkoda gadac!

Do tego gabinetu co chcialam nie moge sie dodzwonic - nikt nie odbiera. Probuje na jutro gdzie indziej, ale ciezko.

Gosia co za ksiazki bedziesz czytac???
Ja kocham czytac, ale jakos teraz nie mam kiedy. Kiedys pozeralalm kilka ksiazek tygodniowo :(

Andzia powiem jeszcze raz - masz super intuicje. ale najwazniejsze, ze Stas zdrowy!
Fajnie, ze macie takiego lekarza!

Odnośnik do komentarza

Zołzy poszły spac, Stasiu ogląda bajke, musze szybko ogarnąć kuchnie, bo zaraz będziemy grać:D

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, tak naprawdę, to amutne, ze nie mozna miec zaufania do lekarza::(: Ten, do którego jeżdże prywatnie jest ordynatorem neonatologii i nie ma szans i przyjmuje tylko prywatnie. Trudno. Za wizyte zapłaciłam tyle co K. za lekarstwa, których nie podałam.

Magda biedny ten Twój Michałek, mam nadzieje, ze uda Ci sie dodzwonic do stomatologa.
Anielinka ale fajne Amelka, moze zołzy jeszcze nie sa tak komunikatywne, czasem mam wrazenie, ze stworzyły jakis własny język, bo jedna powie huhubemahu, a druga wie o co jej chodzi:Padnięty:

Gosia gratki za zębolka. Osobowość ćmy bardzo fajna:yes: Kreta nic nie czytałam, ale na widok tego kolesia mnie mdli:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...