Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Andzia foty sa bossskie! Ogladam i ogladam i nie moge sie nacieszyc! Ta pierwsza jak sie zolzy tula to normalnie zwariowalam :hahaha:
JAkie odjechane skarpety!
A jakie z nich pyzy sie zrobily :)
Obcinls im wloski?
Nie wspomne, ze z podlogi u Was to chyba mozna jesc, co? :)

Chyba okruchy kochana:hahaha:
Jezeli chodzi Ci o ten błysk, to słońce odbija:Oczko:
A dziewczynom podcinałam grzywki:)

Odnośnik do komentarza

Heloooo...
jestem dziś taka zarkęcona przez tą wczorajszą nocke że szok, normalnie poszłam spać przed 3 :Szok: nie wiem co znowu się ze mną dzieje, że nie moge spać:((

Magda u mnie z zabawkami jest tak jak u Ciebie, interesują ją tylko wtedy kiedy siedzi się z nią na dywanie i bawi, a sama to tylko przez chwile się bawi...najlepszą zabawką jest laptop, normalnie nie mozna przy niej usiąśc, bo odrazu ciągnie za nogawki i jest pisk, że ona tez chce...buuu
Andzia dziewczyny suuuper słodkie, a te pierwsze zdjęcie jest poprostu przesłodkie:))...o i chyba widać nawet odwróconą kanape :hahaha:
Amelka nie ściąga kapci, wrecz przeciwnie jak jej zciągne to zaraz przychodzi z kapciem podaje mi go żeby ubrać i mówi buu (but) :)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia ale słodkie fotki!!!! A ta pierwsza to rewelacyjna!!! Mi też się skarpety podobają:) A co do rozpoznania dziewczyn, to ja nie jestem tak dobra jak Magda i nie potrafię ich rozróżnić... Magda po czym ty je rozpoznajesz?
Anielinka mówisz, że o 3 poszłaś spać????? Ja na Twoim miejscu nie widziałabym na oczy.... Kuba dzisiaj obudził się o 7 i jak szłam do niego to myślałam, że to środek nocy... dobrze, że po drodze mijałam zegarek bo bym pewnie chciała go uśpić dalej:)
A mi się śniły dzisiaj takie głupoty, że głowa mała:hahaha: M.in. śniło mi się, że proboszcz z parafii z której pochodzę stwierdził, że ślub mój i P. powinien odbyć się u niego w parafii i że jak się na to nie zgodzimy to nasz ślub będzie nieważny... No to ja na szybkiego założyłam brudną suknię po tamtym weselichu, pod nią miałam czarne majtki, a zamiast pończoch podkolanówki :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Andzia ale słodkie fotki!!!! A ta pierwsza to rewelacyjna!!! Mi też się skarpety podobają:) A co do rozpoznania dziewczyn, to ja nie jestem tak dobra jak Magda i nie potrafię ich rozróżnić... Magda po czym ty je rozpoznajesz?
Anielinka mówisz, że o 3 poszłaś spać????? Ja na Twoim miejscu nie widziałabym na oczy.... Kuba dzisiaj obudził się o 7 i jak szłam do niego to myślałam, że to środek nocy... dobrze, że po drodze mijałam zegarek bo bym pewnie chciała go uśpić dalej:)
A mi się śniły dzisiaj takie głupoty, że głowa mała:hahaha: M.in. śniło mi się, że proboszcz z parafii z której pochodzę stwierdził, że ślub mój i P. powinien odbyć się u niego w parafii i że jak się na to nie zgodzimy to nasz ślub będzie nieważny... No to ja na szybkiego założyłam brudną suknię po tamtym weselichu, pod nią miałam czarne majtki, a zamiast pończoch podkolanówki :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nie wiem jak poznaje dziewczyny, one po prostu sie roznia i tyle. ale coraz trudniej mi to przychodzi :)

A sen mialas niezly :sofunny: Sptaj Andzi to moze Ci skarpety Stasiowe pozyczy :hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
Andzia ale słodkie fotki!!!! A ta pierwsza to rewelacyjna!!! Mi też się skarpety podobają:) A co do rozpoznania dziewczyn, to ja nie jestem tak dobra jak Magda i nie potrafię ich rozróżnić... Magda po czym ty je rozpoznajesz?
Anielinka mówisz, że o 3 poszłaś spać????? Ja na Twoim miejscu nie widziałabym na oczy.... Kuba dzisiaj obudził się o 7 i jak szłam do niego to myślałam, że to środek nocy... dobrze, że po drodze mijałam zegarek bo bym pewnie chciała go uśpić dalej:)
A mi się śniły dzisiaj takie głupoty, że głowa mała:hahaha: M.in. śniło mi się, że proboszcz z parafii z której pochodzę stwierdził, że ślub mój i P. powinien odbyć się u niego w parafii i że jak się na to nie zgodzimy to nasz ślub będzie nieważny... No to ja na szybkiego założyłam brudną suknię po tamtym weselichu, pod nią miałam czarne majtki, a zamiast pończoch podkolanówki :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nie wiem jak poznaje dziewczyny, one po prostu sie roznia i tyle. ale coraz trudniej mi to przychodzi :)

A sen mialas niezly :sofunny: Sptaj Andzi to moze Ci skarpety Stasiowe pozyczy :hahaha:

:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
gosiammm
Andzia ale słodkie fotki!!!! A ta pierwsza to rewelacyjna!!! Mi też się skarpety podobają:) A co do rozpoznania dziewczyn, to ja nie jestem tak dobra jak Magda i nie potrafię ich rozróżnić... Magda po czym ty je rozpoznajesz?
Anielinka mówisz, że o 3 poszłaś spać????? Ja na Twoim miejscu nie widziałabym na oczy.... Kuba dzisiaj obudził się o 7 i jak szłam do niego to myślałam, że to środek nocy... dobrze, że po drodze mijałam zegarek bo bym pewnie chciała go uśpić dalej:)
A mi się śniły dzisiaj takie głupoty, że głowa mała:hahaha: M.in. śniło mi się, że proboszcz z parafii z której pochodzę stwierdził, że ślub mój i P. powinien odbyć się u niego w parafii i że jak się na to nie zgodzimy to nasz ślub będzie nieważny... No to ja na szybkiego założyłam brudną suknię po tamtym weselichu, pod nią miałam czarne majtki, a zamiast pończoch podkolanówki :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nie wiem jak poznaje dziewczyny, one po prostu sie roznia i tyle. ale coraz trudniej mi to przychodzi :)

A sen mialas niezly :sofunny: Sptaj Andzi to moze Ci skarpety Stasiowe pozyczy :hahaha:

:hahaha::hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny:
Chętnie:Oczko:
Czarne majtki też chcesz?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
anielinka

Amelka nie ściąga kapci, wrecz przeciwnie jak jej zciągne to zaraz przychodzi z kapciem podaje mi go żeby ubrać i mówi buu (but) :)

Anielinko jak się robi takie grzeczne dzieci?

:hahaha::hahaha:

Lepiej niech Anielinka nie pisze, bo jeszcze Ci się zachce przepis wypróbować:hahaha:

Andzia i ja moge Ci podpowiedziec jak to zrobic. Michał pol dnia sprzata :hahaha:
Powiem Ci pod warunkiem, ze wyprobujesz :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo:)
Mati nadal chory. Do dzis rana było tragicznie, ciagłe biegunki( nie musze Wam mówic jaka ma dupulke:() nie je kompletnie nic, ale naszczescie pije. Boi sie wszystkiego co mu tylko dajemy do jedzenia, boi sie butelki, łyżeczki itp. Jak tylko to widzi to jest płacz i buzia na kłódkę zamknieta. Naszczęście dzis jest jakas poprawa zjadł aż 6 biszkoptów - mówie Wam jak nas to cieszy taki jeden zjedzony biszkopt cieszy nas jakbysmy ze 100 tyś wygrali. Jak narazie nie było jeszcze dzis kupsztala wieć trzymajcie kciuki. W nocy miał jakiś atak bo sie obudził o 4 i tak strasznie płakał, nigdy jeszcze tak nie wył, nie dał się nawet dotknąć itp. Trwalo to godzine. Wystaszylismy się bo czytaliśmy że jak dziecko płacze i nie ma łez to jest to oznaka odwodnienia (a tak u nas było) i byliśmy dzis u lekarza. Dr powiedział ze jest oki, ale mamy dzis sprawdzć czy sika, jak do wieczora nie będzie mokra pieluszka to mamy jechac do szpitala na kroplówki.
Żeby tak wszystko pięknie nie było to ja wczoraj tez miałam jakis kryzys i zwolniłam się z pracy, tak mnie mdliło, goraczka, dreszcze - normalnie objawy grypowe - dzis juz jest nawet ok. Chyba to gowno i mnie dopadlo tylko jakies takie łaskawcze... A po za tym to jestem na opiece do końca tygodnia. Troche mi to nie pasuje bo dopiero od tygodnia pracuje no ale cóz ...tak musi być!.
Andzia dziewczyny sa superowe, jak dla mnie sa identyczne:)
Cafe jak tylko przeczytałam o tym Twoim spaniu to odrazu pomyslalam jest fasolka:)) trzymam kciukasy!!
Magda jak ogladam Cie na zdjeciach to nie wiem co Ty masz na mysli mówiąc grubas????? przeciez z Ciebie taka dżdżowniczka:))
Gosia miłej wizytu u fryzjera, zrób sie kochana na bustwo, a co!! ja tez mam odrost na pół łeba że aż się wstydze wychodzic do ludzi no ale neistety nie mam kiedy iśc.
Anielinka ta twoja Amelka to złote dziecko:)

Odnośnik do komentarza

Tynia biedny Mateuszek:Całus:
MAm nadzieje, ze obędzie sie bez szpitala i kroplówek, moje zołzy tez miały kroplówki, jak lezałyśmy na zap. płuc to złapały jakiegos wirusa, na szczescie wywalczyłąm wtedy, zeby podłączyli je na noc, bo to chyba 10 h leciało.
A opieka sie nie przejmuj, mus to mus. I oby Ciebie nic nie dopadło.

A gardło go nie boli, nie ma czerwonego, skoro tak reaguje na widok jedzenia?

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
gosiammm

:hahaha::hahaha:

Lepiej niech Anielinka nie pisze, bo jeszcze Ci się zachce przepis wypróbować:hahaha:

Andzia i ja moge Ci podpowiedziec jak to zrobic. Michał pol dnia sprzata :hahaha:
Powiem Ci pod warunkiem, ze wyprobujesz :sofunny:

Chyba lubicie jak Wam pokazuje moją:ass:
:sofunny:

A no lubimy, znamy ja lepiej niz swoje wlasne :sofunny:

Ale nie dziw sie, ze chcemy Ci pomoc. Dziewczynki juz prawie odchowane ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...