Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Zołzy zasnęły, Stasiu bawi sie ciastolina, a ja musze ogarnac syf:Kiepsko:
Na szczescie dzisiaj jest bardzo grzeczny, zadzwoniłąm do tesciówki, czy moge go przyprowadzic na godzinke, zeby skoczyc z dziewczynami na spacer, jego wolałam jeszcze nie brac, był u nich jakie 45 minut i przez cały czas oglądał bajki, no normalnie rece opadaja!!!
Na prośbe Stasia zrobiłam dzisiaj pomidorówe, miałam w zanadrzu słoiczki, bo juz 4 razy dziewczyny odmówiły jedzenie tej zupki, a dzisiaj wciągnły całą miskę::):::):::):

Odnośnik do komentarza

Co do spotkanie to ja oczywiście jak najbardziej za. Tak właśnie mi sie przypomniało, ze K. robi teraz u takiego kolesia, który ma kilka domków w Sierakowie, to jest niedaleko Wronek, jest tam fajne jeziorko, na pewno nie takie luksusy jak w hotelu, ale z pewnością duzo taniej. Poprosze, zeby go zapytał ile ma tych domków i za jaka cene mógłby wynając. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

andzia
Co do spotkanie to ja oczywiście jak najbardziej za. Tak właśnie mi sie przypomniało, ze K. robi teraz u takiego kolesia, który ma kilka domków w Sierakowie, to jest niedaleko Wronek, jest tam fajne jeziorko, na pewno nie takie luksusy jak w hotelu, ale z pewnością duzo taniej. Poprosze, zeby go zapytał ile ma tych domków i za jaka cene mógłby wynając. co Wy na to?

Spytaj :) Oby tylko nie byly jakies wyziebione itp. :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Co do spotkanie to ja oczywiście jak najbardziej za. Tak właśnie mi sie przypomniało, ze K. robi teraz u takiego kolesia, który ma kilka domków w Sierakowie, to jest niedaleko Wronek, jest tam fajne jeziorko, na pewno nie takie luksusy jak w hotelu, ale z pewnością duzo taniej. Poprosze, zeby go zapytał ile ma tych domków i za jaka cene mógłby wynając. co Wy na to?

Suuuper!!! :yuppi::yuppi:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Dziewczyny, pomysl z weekendem nad jeziorem jest suuuper! I wcale nie musi byc jakos super cieplo. Moze to byc i koniec kwietnia.
A morze zostawy na wakacje, zeby miec pretekst do kolejnego spotkania, co??? :)))))))

Jestem jak najbardziej za!!! Zwłaszcza, że ja morza w inne miesiące niż letnie nie lubię:/

Gosia czasami w maju jest ładniejsza pogoda niż w lipcu czy w sierpniu...ale wiadomo że z pogodą zawsze ciężko trafić...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
No ostatnio to coraz czesciej w maju jest ladniejsza pogoda nad morzem, ale i tak mysle, ze morze zostawmy na wakcje. A wczesniej cos innego :)
Koniec kwietnia? Co Wy na to?

Ja musze pogadac jeszcze z K. ale wstepnie mowie tak. Rozumiem, ze weekend?

Weekend obowiązkowo:) no i może faktycznie końcówka kwietnia, albo weekend majowy:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...