Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A moja bratanica (5 lat) dzisiaj podobno przy śniadaniu stwierdziła, że jak Kuba będzie większy to ciocia z wujem będą mieli córeczkę:) Jak zaszłam w ciąże z Kubą to ona wtedy miała jakieś 3 latka i jak ktoś się jej spytał: co będzie miała ciocia Gosia? (a to był początek ciąży) to ona odpowiadała: no jak to co?? Braciszka mi urodzi:hahaha:

Odnośnik do komentarza

widzę że dziś dzień zakupowy, Magda nic nie mów ile kasy idzie na te zakupy :36_6_9: no właśnie- a ile jeszcze przed nami wrrr...
szkoda mi Michałka, bidulek tak sie męczy z tymi ząbkami, a czy mówiliście coś lekarzowi o takim jego cierpieniu?, może by coś zalecił mocniejszego, bo przecież póki wyjdą mu te wszystkie ząbki, to ile on się jeszcze namęczy:((
Gosia ale prorocza ta Twoja bratanica :smile_jump:
Kubulek jak zwykle śliczny, a na tej kanapie no to normalnie jak boss wygląda :36_1_11:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Dziekujemy jeszcze raz za komplementy!!!:36_33_4: Co do spiworka to zwykle uzywamy go w zimie do wozka zamiast kocykow itp, ale sie swietnie sprawdza nawet przy -25 na dworzu, Julka tak go uwielbia, ze podchodzi do wozka sie przytulac, a tak na pierwsze wyjscie na sanki pomyslalam, ze sprobujemy i sprawdzil sie jak zwykle. Jest super, bo jest odpinany na dole, nawet jak dziecko jest w butkach to nie przeszkadza i pasuje do wszystkich wozkow, ale go zareklamowalam... Tutaj faktycznie jest duzo wiecej takich praktycznych rozwiazan dla maluchow na zimne dni. Dzisiaj pospalismy w dzien i teraz ciezko mi sie do lozka polozyc...
Magda-nasze psy od razu Julke zaakceptowaly pilnuja Jej jak oka w glowie, szczegolnie lataja za nia jak cos wcina, bo ona lubi sie z nimi dzielic, mnie krew zalewa ale co ja moge...a Julka moze z nimi robic co chce, one oddaja jej wszystkie zabawki itp, miala taki okres, ze ciagnela ich za brody te sieroty staly i nic nie robily, dzieki Bogu, ze jej przeszlo. a co do siersci to one nie linieja, bo musimy z nimi chodzic na trymowanie i wtedy maja strzyzone te martwe wlosy, ale jak mopki wnosza wszystko do domu, bo maja sukienki...-takze odkurzacz nasz przyjaciel...:36_2_16:
A co do szczekania to one sa strasznie spokojne, chyba niemowy...
Mei, Gosiaprzystojniaki z Waszych chlopakow!!!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zaraz lece na angielski. Cholera, zgubilam gdzies zeszyt i nie mam slowek, a za 10 min test :lup:

Sylwia boski ten spiworek. My do wozka niesttey tylko koc, bo w spiwor, ktory tam byl oryginalnie Michal po prostu sie nie miescie :)
A psiaki super! fajnie, ze Julke zaakceptowaly. U nas niesttey rywalizacja o wszystko.

Andzia hop hop!

Gosia czyzby bratanica wiedziala co i jak?? :) Jakas dziewuszke planujecie??? :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam i ja poniedziałkowo :)) jeszcze bez kawy ale zaraz sobie machne :) widze ze przygotowania do świąt w pełni i pewnie nerwów z tym związanych tez nie mało ...
Andzia u mnie własnie z głosnika słychac " hejooooooooooooooooooo , hejooooooooooooo " :D tyle ze z telewizora :))
witam wrzesnióweczki które dołaczyły :))
u nas róznie , bieganina po lekarzach ogólnie ... ale Julka i słyszy i widzi prawidłowo ... dostała w prezencie gwiazdkowym nowy kołnierz ... zreszta jak oststnio nalatać sie z nim musiałam jak głupia bo znów zle zrobiony gila znów ma po pas i siedzimy uziemione w domu , mam nadzieję ze tylko gilem sie to skonczy ...
na swieta juz wsio mam kupione , tylko Marcin musi jeszcze jaka malutką choinkę dokupić ( taką , zeby na biurku stać mogła ) a jak nie to odrąbie pare gałezi z chionek ogrodowych i pizgne jakiś stroik :P
widzę , ze za groma nie nadrobie zaległosci ... ale to moja kulpa :((
no nic , ide na kawe i bede na Was czatować :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja...
Magda u na s Amelka też śpi w poprzek, mało tego tak się rzuca w nocy, w sobote to Ł. poszedł spać w nogi:36_6_5: bo mówił że był cały czas kopany w twarz :))
Anouk Witaj kochana, czy Julcia miała obcinane włoski, bo tak mi się wydaje...a Julcia cętnie chodzi w kołnierzu, czu już się przyzwyczaiła do niego???
Andzia pisz co u Ciebie, jak wypad do Poznania???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witanko Anielinko :)) widze , ze nie tylko Julka ma właczonego w nocy Jasia wędrowniczka , po całym łózku pogina ... co do włosów to miała juz 3 razy podcinaną grzywkę bo w oczy jej włosy właziły , a o kucykach i spinkach moge zapomieć , nic na głowie miec nie moze , wszystko w tempie ekspresowym zostaje zerwane... Amelka ma cudne te kucyki :DD naprawde bomba , i chyba gumki jej nic a nic nie przeszkadzają :)) co od kołnierza to nosi bo musi ale zachwycona to raczej nie jest , ale dramatu wielkiego nie ma :)
Anielinko brawa dla Amelki za samodzielne chodzenie :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
dziś zadzwoniła moja teściowa żeby zapytać się co Amelce kupić pod choinke, szkoda że tak poźno bo bym coś tam wygrzebała na Allegro, a teraz to mi nic do głowy nie przychodzi...może macie jeszcze jakieś pomysły???:Oczko:

ja wogóle pomysłu nie mam ... moze tablica taka ze znikopisem ? w Smyku jest tak dosc fajna na ok 90 zł ? pisze o tym bo np . Julka uwielbia pisac ( co widac po wszystkich spodniach ) :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Sobotnie zakupy baaaaaardzo udane, wyjechalam z domu po 10-tej, a wróciłam po 19-tej:Padnięty: Obkupiłam dzieci, bo w H&M mega wyprzedaże, dzinsy po 20-30 zł, bluzki po 20, sobie tez kupiłam spodnie, na dziale dzieciecym af kors:Oczko: I dwa staniki, bo niedawno kolkeżanka uświadomiła mnie, ze nosze zły rozmar, wiec wymieniam wszystkie::): Połaziłyśmy po wszystkich sklepach tak na luzie, nic nas nie goniło, bardzo udany dzień. Powiem tylko, ze na koncu w Realu straciłam wiecej kasy niz na wszystkie ciuszki, a kupowałam tylko mleko, pieluchy, chusteczki itp:Szok:

K. świetnie dał sobie rade z całą trójką, jak wróvciłam dziewczyny były już wykąpane, nakarmnione i akurat mył im zeby, nie potrzebne im sie w ogóle pokazałam, bo zrobiły troche histerii, ale ok. Wykąpałam szybko Stasia, pograliśmy i po 21-wszej przyszła moja przyjaciółka, ta od zakupów, z męzem, siedzieliśmy do 3-ciej:lup:
Ale fajnie było:Padnięty:

Wczoraj rano chłopaki poszli poszalec na sankach, pozniej obiad i po drzemce dziewczyn rozwiezlismy dzieci babciom i pojechalismy na zakupy spozywcze, jeszcze tylko musimy jutro dokupic śledzie, ale mam juz zamowione i owoce. I wsjo:Psoty:

Odnośnik do komentarza

Poczytałam Was dzisiaj na raty i niewiele pamietam. Zołzy robia mi taką masakre, przydałby sie wielki kojec podzielony na dwie czesci, bo w jednej to by sie zabiły:Niespodzianka:Właża wciąż na kanape, a ze ona jednym bokiem zachodzi pod okno, to wspiaja sie z niej na parapet. Juz nieraz je zdejmowałam. Co gorsza dzisiaj nauczyły sie włazic na krzesła w kuchni:Niewiniątko::Niewiniątko::Niewiniątko: Wyniosłam juz wszystkie niezbedne meble, ale krzeseł i kanapy wyniesc nie moge, wiec latam i je wciaz sciagam, dzisiaj np. widze, ze Zośka sie gramoli na parapet, lece po nia, a Maryśka w tym czasie krzyczy MAMA, odwracam sie, a ta na krzesle stoi bez trzymanki. I któraz pierwsza ratowac??? Wymiękam. Bezpieczne sa jedynie w ich pokoju, właża co prawda na skrzynki od zabawek, ale to pół biedy, ale ile moge z nimi siedzec w tym pokoju, gdzie tu cos porobic???

Odnośnik do komentarza

Sylwia śliczna Julka, ciesze sie, ze juz wyzdrowiała::):Śpiworek na sanki tez superowy:yes:

Cafe dobrze, ze udało sie troche odpoczac. Luźne kupy i u nas od wczoraj, do tego czerwone poliki, ida trójki jak nic:Zakręcony:

Magda Michał jak zwykle przecudny. I kombinezon superowy!!!Współczuje bólu głowy, ja tam bym mogłą łazic po sklepach wciaz, ale bez dzieci:Oczko:

Gosia
Kubuś rewelka, świetnie mu sie włsoki kręca. U mnie tez dzieci w rodzinie dostaa ksiazki:)

Mei i Filipek rewelka, pofoczyłyście ostro wczoraj:Oczko: I ja CIe równiez podziwiam, nawet nie próbuje sobie wyobrazic jak ciężko samotnie wychowywac dziecko, w dodatku uzerajac sie z jego ojcem i dziadkiem:Całus:

Justynka nie szalej tak ze sprzatniem. I koniecznie pokaż choinke:yes:

Anielinka fajnie, ze zakupy udane. Tesciówka ma refleks:Szok: Nie wiem co Ci doradzic, moz jakies klocki???

Anouk miło CIe widziec. Śliczna Jula w suwaczku i baaaardzod do Ciebie podobna::):Współczuje jej strasznie tego kołnierza, myślałam, ze juz jest po rehabilitacjach i wszystko gra:Całus: Długo muis w tym chodzic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...