Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...
u nas dziś tak zimno, przez cały dzień -10 st....
Andzia współczuje nocki:( Super z tymi zakupami:)))
Usiek zdrówka dla Marcelka...
Gosia niech żyją pierniki:)))

a ja dzis wziełam sie za kuchnie i łazienke, mam pomyte wszystkie szafki w kuchni i wyszorowane wszystkie kafle w łazience:)) zabierałam się do tego jak pies do jeża...ale już z głowy:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

no ja w koncu skonczylam podloge w kuchni i mnie chyba polamalo bo mam problemy z chodzeniem i wstawanie....ale za to mam juz czysta podloge tylko jutro ja jeszcze raz przetre i naloze paste.beda sie swiecily jak nie powiem co....

oleczek byl dzisiaj na spacerze z dziadkiem i zasnal zaraz na poczatku, przyniosl go do domku i pospal ponad 2 godzinki...teraz siedzi i ladnie sam sie bawi, a ja pije sobie kolejna kawke...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka ,goska ,anielinka zazdroszcze weny
andzia swietnie,ze uda sie jednak jechac na zakupy...zaszalej kobieto,zaszalej:Oczko:
usiek zdroweczka dla was:Całus:
magda jak tam u fryzjera i na zakupach?? kupilas cos ciekawego?

u nas dzis -15......szok
urwalam sie po 13 z pracy....hihihih....urywam sie juz drugi dzien....ale i tak dotarlismy do ostrowa dopiero po 15 ....polskie drogi:lup:
zrobilismy jedzeniowe zakupy wiec z glowy przynajmniej to
okazalo sie ze i tak polowy nie kupilam a liste robilam od kilku dni(to przez te tlumy,ludzie oszaleli:lup:)

Odnośnik do komentarza

Napislaam przed chwila mega posta i sie skasowal :lup:

Juz nie pisze od poczatku. Po fryzjerze ok - jestes srednio zadowolona, ale bez dramatow. Zakupy nieudane, bo glowa mnie rozbolala jak weszlam do Carrefoura (od tych tlumow). Mialam kupic prezent na jutrzejsze urodzimy, ale nie dalam rady. Kupilam tylko Michałowi kombinezon w Coccodrillo :) Rodzice sie doloza, wiec moglam zaszalec.

A poza tym jakis mnie dolek dopadl, chodze i rycze bez powodu.
Moze to zbliza ie pierwsza od 2 lat @ :lup:
Do tego to zabkowanie Miska. Nie dajemy juz rady. On cierpi calymi dniami, ostatnia noc tez do dupy, a konca nie widac.
Jakby bylo malo to fatalnie sie czuje, bo jak jestem z nim sama to on ciagle histeryzuje, az sie dusi i nie potrafie go uspokoic. Nie iwem co sie dzieje i jakie bledy popelniam. Do d...y jestem :(

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej magda

sil sil sil :Całus:
nie wiem moze cos mocniejszego przeciwbolowego?czy nie chcesz ?
ale dlugo te zebole mecza michalka,szok

Nie bardzo wiem co mozna dac mocniejszego. Poza tym to chyba zadne wyjscie, bo codziennie nie bede go faszerowac lekami :(
Strasznie go mecza. Wlasciwie caly czas odkad skonczyl 6 m-cy z malymi przerwami. A ostatnio non stop. Myslalam, ze po ostatniej dwojce bedzie przerwa, a jemu ida od razu gorne czworki :(
Najgorsze, ze tyle m-cy meczarni, a on ma dopiero 8 zebow.
Okropnie dlugo mu sie przebijaja.Dwojki odkad je bylo widac po dziaslem az do przebicia 2,5 m-ca.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Magda sił kochana!I nie myśl, że jakieś błędy popełniasz... pewnie Misiek ma taki etap teraz, a do tego te zębole ciągle go męczą:/ ehhh Przestraszyłaś mnie trochę tą opowieścią o tłumach w markecie bo my w niedziele się wybieramy... chociaż czego mam się spodziewać w ostatnią niedzielę przed świętami??? Ale nic musimy kupić prezenty i koniec!
Cafe dobrze, że chociaż papier do prezentów zakupiony;) od czegoś trzeba zacząć;)

Kuba dopiero co zasnął, ale dlatego tak późno bo moi rodzice byli:)

Odnośnik do komentarza

Hej,
K. jeszcze nie ma, a ja padam. NIe spraztam, bo to i tak nie ma sensu, jutro K. zostaje sam z dzieciakami, wiec wieczorem zastane pewnie meksyk. Ach....jakos takoś do d...ten tydzień::(:

Cafe fajnie, ze chociaz papier jest:lol:
Kiedy my zrobimy spozywcze zakupy to pojecia nie mam:Niespodzianka:

Magda tulam mocno, kop dołi. Jak zołzy miały kolki to lekarz przepisał mi luminal, co prawda nie dałam im tego igdy, bo jakos krótko po tej wizycie kolki odpuściły, ale moze zapytaj lekarza o to?

Justynka ale zaszalałaś, niczym P. Magdy, nawet fugi:Oczko:

Gosia jak pierniczki wyszły?

Odnośnik do komentarza

Witam!
U mnie lepiej. Jak jest P. to latwiej ujarzmic humory Michała.
Dzisiaj byl debiut sankowy, ktory skonczyl ie tym, ze ja albo P. nieslismy Michala, a drugie ciagnelo sanki :lup: W ogole mlody nie chcial nawet stac na sniegu, wiec caly spacer trwal raptem 20-30 min.

Porobilam jednak troche fotek i pozniej wrzuce.

Na 16 idziemy na urodziny i zabieram kamere i aparat, mlody bedzie zachwycony :)

Andzia mam nadzieje, ze odchamianie idzie Ci super :)

Gosia my tez jutro na zakupy. Cale szczescie, ze moi rodzice zostana z Michalem, bo z nim to sobie tego nawet nie wyobrazam. A Wy z Kuba jedzicie?

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio:)

Ale tutaj dzisiaj cisza...
Andzia jak tam zakupy???
Magda my jedziemy jutro razem z rodzicami do Poznania, Kubę też zabieramy, ale rodzice zajmą się małym a my będziemy biegać po markecie:) Mam nadzieję, że uda nam się szybko wszystko kupić...

Ale jestem dzisiaj padnięta... Kuba prawie cały dzień marudził, ale widać, że zęby idą... mam nadzieję, że już są bliżej niż dalej, bo ile można czekać:36_2_16:

Odnośnik do komentarza

Oj faktycznie pusciutenko tu dzisiaj. Pewnie dziewczyny sprzataja, gotuja itp.

Gosia zapomnialam wczescniej napisac, ze widzialam Yoko na NK, ale juz jest duza. Szooook! A jaka slodziara :)

A my po urodzinach. Bylo super, mlodego ledwo rozebralismy i juz polecial sie bawic. 2 h non stop sie bawil i ledwo go wyciagnelismy. Teraz spi, P. pojechal na piwko do kumpla, a ja odpoczywam :)

Odnośnik do komentarza

michalek sliiczny...i ma fajny kombinezon(my jeszcze sie nie dorobilismy ale ostatnio u nas -15 -17 stopni wiec i tak nie spacerujemy:( )
goska powodzenia jutro.....my dzisiejsze popoludnie spedzilismy na zakupach....masakra....nidgy wiecej....i tak nic nie kupilsmy (oprocz pierdol-pileuchy byly w promocji,mleko i takie tam )
jutro u nas niedz handl wiec musimy cos kupic bo onaczej w tym roku prezentow nie bedzie:8_2_96:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...