Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia GRATULACJE!!! :o_master:A ty martwiłaś się śniegiem!:hahaha:Teraz to jeszcze tylko ochłoń, odstresuj się i czekaj na swój kartonik:36_1_21:

Anielinka świetną masz córeczkę! Powtórzę po dziewczynach, że kitki ma the best! Ogromniaste brawa dla niej za chodzenie:brawo: Jak po wizycie? Co powiedział lekarz?

Justynka my w tym roku nie ubieramy choinki... Ale gdybym ubierała to na pewno już bym miała ubraną. Świetne zdjęcia poza tym:) Super że Oleczek lubi sanki:) U nas dzisiaj napadało trochę, polecieliśmy na te sanki a Filip jakoś nie za bardzo był zachwycony:lup: P.s. Uwielbiam takie widoki z okna!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ale ta Twoje teściówka ma humorki:/ współczuje:/ a potem narzeka, że nie chcecie jej Olka zostawiać:/
Andzia ja jednak namawiam na jakiegoś drineczka bo świat od razu wydaje się lepszy:)))))) Ja zapomniałam dzisiaj o diecie... pojedliśmy banany w czekoladzie i pijemy szampana:)))))) Współczuje Zosiowego guza:(
Magda ty to masz sny Kochana:))))) hehehehe uśmiałam się:) Cafe można liczyć na jakiegoś kuraka na rosół;)?????

Odnośnik do komentarza

cafe82
i u nas nie bedzie choinki
w ogole powiem wam,ze na razie zero swiatecznych akcentow oprocz listy zakupow:8_2_96: .ktore nie wiem kiedy zrobimy

U mnie tylko pierniki i nic wiecej. Na wigilie robie ałatke z buraczków i dwa rodzaje śledzi, nie wiem co w I i II swieto, mam nadzieje, ze nas gdzies zaprosza, bo nie chce mi sie przy garach stac...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Po mieście jeździłam niecałe 40 minut:) Egzaminatora miałam tego samego co 13 listopada:) Baaaaardzo fajny gościu:) Najważniejsze, że chwalił po wykonanym dobrze zadaniu i od
razu człowiekowi było lepiej:))) no i nie karcił jakoś strasznie jak strzeliło się jakąś gafę:) Pogadał normalnie:) Super:)

No to super, czyli 13-tka poniekąd przyniosła Ci szczęscie:)
Powiedz mi co teraz jest na placu, łuk i coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

az taką masochistką nie jestem:Padnięty:

Andzia
to dobrze, bo reszta popadłaby w kompleksy, chociaż cafe jest nie lepsza:36_1_21:
Wczoraj miałam niezłego doła... Ale dzisiaj już mi lepiej. Miałam wieczorem się odezwać, ale ryczeć mi się chciało jak nie wiem co i dałam sobie spokój bo bym wam niepotrzebnie smęciła. A dół to tak z ogólnego stanu rzeczy... Czasem mnie dopada. Dzisiaj jest lepiej. Śnieg pięknie pada, co bardzo lubię, Filip był grzeczny więc spoko;)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

a my dziś po lekarzu, normalnie ulzyło mi, z Amelki serduszkiem wszystko ok, mówił że te szmery są częste u dzieci, kazała zrobić kontrole jak skończy 2 latka...
ja też byłam u lekarza, ciśnienie mi się unormowała, tabletki mam dalej brać...
jutro rano jade na pobranie krwi i w poniedziałek do lekarza tarczycowego...

tak dziś przmarzłam w mieście, postałam tylko chwile na tym mrozie, bo czekałam na Ł. i myślałam że nie wyrobie, taki wiał mroźny wiatr, w dzień było -7 brrrr... jak wróciłam do domu to nie mogłam się rozgrzać...

Dziś Ł. odebrał samochód z naprawy, kosztowało to nas 600 zł...:Histeria: :Histeria:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...