Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

O, ja! Zapomnialam napisac co mi sie wczoraj snilo!
Snila mi sie Cafe, ze nam tu oznajmila, ze kupili z K. ziemie i beda prowadzic hodowle bydla. No i zaprosila nas tam. K. podjechal na koniu, a Cafe karmila kury :sofunny: Piekna okolica, jezioro. A mieszkali w jakiejs starej szkole. Zaznaczam, ze Cafe w fartuszku :hahaha: No, a bylismy tam wszyscy i mielismy tam jezdzic w kazde wakacje. JAkies prorocze mam te sny???? :sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
O, ja! Zapomnialam napisac co mi sie wczoraj snilo!
Snila mi sie Cafe, ze nam tu oznajmila, ze kupili z K. ziemie i beda prowadzic hodowle bydla. No i zaprosila nas tam. K. podjechal na koniu, a Cafe karmila kury :sofunny: Piekna okolica, jezioro. A mieszkali w jakiejs starej szkole. Zaznaczam, ze Cafe w fartuszku :hahaha: No, a bylismy tam wszyscy i mielismy tam jezdzic w kazde wakacje. JAkies prorocze mam te sny???? :sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Niech szybko robią tą Basię, bo ja nadal szukam panny z hektarami:hahaha:

Odnośnik do komentarza

urwalam sie dzis wczesniej
zrobilam szybkie zakupy-bo moja siorka wyjadla mi polowe piernikow :lup: i musze jeszcze z kg machnac a taaaaaaaaaaaaaaak mi sie nie chce
K bedzie dopiero wieczorem.....zyc nie umierac
tesciowa mnie wku....jak cholera....dla naszego dziecka nie ma czasu,w sob nie moge otworzyc sklepu bo ona ma gotowanie i inne duperele do zrobienia wiec nie zajmie sie olkiem ale drugi wnuk juz drugi calutki dzien jest u niej no ale dla niego zawsze znajdzie czas:Szok: K tak sie wku ze szoooook

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...