Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie:)
Ja szybciutko, bo Kuba zaczyna bręczeć:/
Andzia zdrówka dla dziewczynek!
Mei mam nadzieję, że trójki wyjdą szybciutko! Ty też się męczysz z prawkiem??? Może pisałaś, że jesteś w trakcie, a ja przeoczyłam... ja kolejny termin mam jeszcze przed świętami...ehhh... obiecałam sobie, że nie będę tak się denerwować, ale nie wiem na ile mi to wyjdzie...
Magda P. ma bardzo dobry pomysł i ja jestem jak najbardziej za! Mam nadzieję, że do czasu wakacji zdam prawko i nasz dołek finansowy zostanie zakopany... bo ostatnio to tak ciężko, że masakra... a do tego tyyyyle kasy idzie na prawko, że szok...
Anielinka śliczny avatarek:) już wczoraj widziałam, ale zapomniałam pisać:)

Odnośnik do komentarza

Musze koniecznie poszukac jakies teletubisie po STasiu, właśnie leciała piosenka na VH1, dziewczyny prawie nie oddychały:Oczko:

Gosia daj Kubie jakieś zajęcie i wypij z nami kawke:)
Wyobrażam sobie ile nerwów CIę to kosztuje, pomyśla sobie, ze masz przepłacone i egzamin to tylko formalność:D
Ja pamiętam za drugim razem chyba to mi się tak noga trzęsła na sprzęgle, a była zima wtedy, że robiłam tzw. kangurka, nawet do łuku nie dojechałam, takie miałam nerwy!!!

Odnośnik do komentarza

Hello! :Hi ya!:U nas dalej chorobsko trzyma, goraczki wprawdzie juz nie ma, ale za to Julce wychodza tez czworki, wisi mi tez na nodze, nic zrobic nie moge, marudzi na maxa, do tego w nocy budzi sie co chwile bo ten kaszel ja meczy!!!! Oklepywanie nam nie wychodzi bo Julka sie denerwuje i placze....
Co do Waszych wakacyjnych planow to super, moze i mt bysmy sie skusili, kto wie...:8_5_13:
Teraz moja Maruda zasnela, wiec mam chwile zeby cos ogarnac w kuchni, a syf mam taki ze ho ho:leeee:
Zdrowka dla Wszystkich i cierpliwosci:kicia:

Odnośnik do komentarza

Sylwia dobrze, ze juz bez goraczki, a marudzenia współczuje.
Magda ciepła herbatka i się rozgrzewaj. Ja dzisiaj rano otworzyłam u dzieciaków okno jak szeroko, zeby sie wywietrzyło i zapomniałam o nib, chyba z 45 minut było otwarte i nie mogłam tam potem dogrzac, kaloryfer na 6-tke, a w pokoju nadal zimno...

Odnośnik do komentarza

Zosia zasnęła, a Maryśka znowu robi jazdy. NIe moge ostatnio apanowac nad soba, taka jestem zła na ten głupi kaszel, nosz kurde. Umówiłam sie prywatnie do pedistry, ale dopiero na 18.30, chce z nim pogadac o nebulizatorze, zeby kupic, mam nadzieje, ze uda sie bez antybiotyku, bo ja juz mam wizje zeszłorocznej zimy...

Odnośnik do komentarza

andzia
Zosia zasnęła, a Maryśka znowu robi jazdy. NIe moge ostatnio apanowac nad soba, taka jestem zła na ten głupi kaszel, nosz kurde. Umówiłam sie prywatnie do pedistry, ale dopiero na 18.30, chce z nim pogadac o nebulizatorze, zeby kupic, mam nadzieje, ze uda sie bez antybiotyku, bo ja juz mam wizje zeszłorocznej zimy...

a co to takiego ten nebulizator?

Odnośnik do komentarza

Witajcie...u nas nocka ok, na dworze mrozek -3, więc chlapy nie ma:)
Andzia nosz kurcze, a miąłam taką nadzieje że przejdzie dziewczynom ten kaszel, a może macie za suche powietrze w domu, co??? no bo ja już nie wiem skąd on się bierze:( a co to ten nebulizator???
sił dla ciebie i cierpliwości!!!
Magda wypij gorącącą herbatke- najlepiej z rumem :Oczko: no ale w pracy nie wypada, więcnajlepiej by było jakiegoś fervexa, mnie jak czuje że tylko coś łapie, to go wypijam i mnie rozgrzewa:)
Sylwia dobrze że Julcia już bez gorączki, współczuje marudzenia, mam nadzieje że do świąt bidulka już wyzdrowieje :Całus:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Mój Kuba śpi już godzinę... nawet nie wiek kiedy to zleciało.... mam nadzieję, że jeszcze trochę pośpi... a ja kawusię zrobiłam i zaglądam do was:)
Andzia ja też mam ostatnio nerwa... zasnąć w ogóle nie mogę... chyba zacznę jakąś melisę przed spaniem pić, bo kiedyś to ledwo głowę do poduszki przyłożyłam to już spałam... a teraz... masakra jakaś:/

Odnośnik do komentarza

Magda z tym namiotem to dobry pomysł, ja chciałam kupić Amelce na Mikołaja, ale z kasą nie wypaliło, ale napewno niedługo też kupimy, bo zauważyliśmy że ona bardzo lubi wchodzić pod szafke, w pokoju stoi taka po starym telewizorze (Ł. miał ją rozkręcić i wynieść na strych, ale oczywiście z tym mu schodzi) i ona non stop tam do niej wchodzi i siedzi, najczęściej z jakąś zabawką i się bawi :)) więc pomyślałam o takim namiocie, no i znalazłam na allegro, nie wiem jak wy, ale ja pamiętam że za moich czasów jak byłam mała to też lubiałam wchodzić pod stół, tylko jeszcze ze wszystkich boków okrywaliśmy go kocami i mieliśmy taki niby namiot:))..no cóż dziecięca fantazja :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...