Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka ja na biezaco z zatokami, bo P. ma ciagle problem. Lec do lekarza i niech sprawdza. Teraz taka pogoda, ze latwo je przeziebic. A niestety jak raz zachorujesz to potem sie to ciagnie :(

Ja dzisiaj tez ogarnelam chate, ale co z tego skoro jutro trzeba od poczatku :(
Romans z decha zaliczylam.

Slyszlaam, ze niedlugo snieg bedzie, a moje dziecko bez kombinezonu :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam sie poznym wieczorkiem, jak zwykle... U nas poki co bez zmian, niby antybiotyk powinien juz zaczac dzialac, ale ja jakos poprawy powalajacej nie widze:what: Julka dalej budzi sie co chwilke, spi strasznie niespokojnie, w ciagu dnia jako, tako, ale goraczka Ja trzyma. Andzia-jak dlugo Twoje dziewczyny sie z zapaleniem pluc mordowaly, bo Julka az tak mocno nie kaszle, ale ciezko jej oddychac i nos ma zawalony, zadne czyszczenie nie pomaga:nerw: a kupy to juz drugi dzien nie robila, bo prawie nic nie je, dobrze, ze chociaz pije duzo... mam nadzieje, ze jakas poprawa jutro bedzie:36_1_4: Trzymajcie sie i wszystkich gorazco pozdrawiam i dzieki za zyczonka zdrowia:I love you1:

Odnośnik do komentarza

Witam i serwuje kawke :kawa:dla wszystkich potrzebujących:Śmiech:iżycze miłego dnia u nas troche pruszył śnieg już mieliśmy nadzieje że troche napada a tu nici, bo mój mężuś naszykował sanki dla Marcelka tylko ciekawe kto by miał lepszą radoche synuś czy tatuś:Śmiech:a myśle że jeszcze się doczekamy ponoć od wtorku ma intensywnie padać:Kiss of love:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
widać że weekend, bu puściutko tu:((

Usiek my też z utęsknieniem czekamy na śnieg, bo mamy też takie sanki z oparciem specjalnie dla Amelki, no i chcielibyśmy je wypróbować :Śmiech: przyznam że i ja bym miała frajde z tego :Oczko:
u nas zapowiadali śnieg na przyszły tydzień i ponoć święta też mają być białe, więc mam nadzieje że tak będzie, bu uwilbiam takie śnieżne święta:)))

a gdzie reszta???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
I my tez czekamy na snieg. Sanki dla Michała tez juz przygotowane :)
Mlody spi, mielismy na 15 jechc do kumpeli, ale zanal dopiero o 13.40. A ja wcinam makaron ze szpinakiem. Chociaz raz cos zdrowego.
Jaj uz dzisiaj nie daje rady z mlodym. Od 10.30 do 13.30 wyl non stop. Sam nie wiedzial czego chce. JAkas masakra. Ostatnia dwojka juz mu wyszla, wiec to chyba juz czworki atakauja. A nie sprawdze, bo gad nie pozwala :lup:

Anielinka ciezko jest zatoki zupelnie wyleczyc. Jak juz sie odezwa konkrenie to konczy sie zazwyczaj antybiotykiem :( Za to jesli tylko P. zaczyna bolec glowa to od razu bierze Ibupron zatoki, tylko to mu pomaga. Tyle, ze nie moze dopuscic, zeby go mocno bolalo, bo wtedy to juz kicha. No i nosi czapke. To podstawa!

Sylwia ale Jula sie nacierpi bidula. No i Wy przy okazji :( MAm nadzieje, ze dzisiaj juz lepiej!

Odnośnik do komentarza

no doczytalam w koncu...

i nie wiem co pisac jakas pustke mam w glowie
ja zaraz zmykam sie myc i spac bo do pracy na rano trzeba isc ale tylko 3 dni i mam tydzien wolnego, mam w planach posprzatac cala chalpe...

u nas bialo ciekawe jak jutro bedzie...
dzisiaj mielismy dwa koty w domu bo psy tesciowej dopadly taka mala koteczke i chcialy zagrysc ale ona jakas dziwna byla wiec tesciu ja wypuscil niby domowy kot bo od razu widac ale zalatwic sie nie chciala do kuwety...a poza tym prychala na mojego koteczka a ten zestresowany chodzil chcial sie z nia bawic a ta na niego z pazurami....ale powiem wam ze ludzie to jacys dziwni sa wyrzucilikoteczke 4 miesieczna a niech im sie swieta nie udadza:36_2_16: jak tak mozna zrobic i to na zime....

no olek mial ubaw bo dwa koty ale dostal mi jakiegos uczulenia i boje sie ze od kota ale to chyba niemozliwe skoro nasz jest juz prawie 3 miesiace z nami i nic mu nie bylo...

olkowi wychodza czworki ale przechodzi to w miare dzielnie....

co tam jeszcze u nas??
a miachnelam dzisiaj prania i umylam jedna sciane w lazience para...a teraz odpoczywam....powiem wam ze tez mnie jakis len dopadl....

magda nas naprawa auta kosztowala 430 zł sama wymiana szyby i nic wiecej.... a u was co było??

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny!!!:big_whoo: Widac, ze weekend u Was, my dzisiaj pojechalismy jeszce raz do lekarza, po dzisiejszej nocy, Juleczka budzila sie doslownie co godzine. Zrobili Jej jeszcze raz badanie krwi i inny lekarz stwierdzil, ze ten antybiotyk to niepotrzebny, bo Julka ma wirusa i jemu wyglada to na grype!!!!":36_19_2: Kazal dawac paracetamol i ibuprom razem co 6 godz na zbicie goraczki i duzo pic, no i poczekac 2 dni, jak goraczka nie bedzie przechodzic to wrocic z powrotem. Juleczka dzisiaj juz moze troszeczke lepiej ale ten nos ma taki zapchany, ze szok, a jak probuje frida to nic nie idzie:36_2_12:
Naprawde chcialabym zeby juz bylo wszystko ok, czasem mam wyrzuty sumienia, ze te wszystkie chorobska to z p-kola, ale predzej czy pozniej i tak to wszystko by zlapala.
A tak z innej beczki troche o swietach to dzisiaj byla u nas moja Mama i uszka i pierogi na Swieta mamy porobione:cherli3:oczywiscie to nie moja zasluga, ja dzielnie kibicowalam:hahaha: Ale ,marzy mi sie Wigilia w Polsce w domu, moja Mama wyjezdza niestety, bo tam mamy jeszcze czesc rodzinki. Moze wsiade w samolot i polece, ktoz to wie.... Pozdrawiam Was goraco i zycze milego weekendu Pa!::36_2_53:
U nas wlasnie dzisiaj padal snieg, ale jak teraz patrze to zaczyna topniec, a mamy takie fajne sanki dla Juleczki!:snowball:

Odnośnik do komentarza

Sylwia no to nie potrzebnie ten antybiotyk brała Julcie, no ale kto to wiedział...zawsze jest tak że każdy lekarz mówi co innego, tylko komu wierzyć...a z krwi już są wyniki??? czy narazie trzeba czekać???
Zdrówkacia dla Juleczki, mam nadzieje że jutro będzie dużo lepiej!!!Buziaki dla Was!!!

Cafe ależ ty zalatana :) obyś tylko do świąt się z przeprowadzką uporała, super że rodzice pomagają...

Justynka fajnie że masz tydzień urlopu, akurat przed świętami, a w święta będziesz pracowała? czy wolne?

dziś byliśmy na zakupach spożywczych w realu i wiecie co, całe szczęście nie zamówiłam tej lalki z allegro, bo bym przepłaciła i to prawie 30 zł :Szok: były promocje na różne lalki, no i fajnie bo można było obejrzeć na żywo jak wyglądają, Amelka mało co nie dostała oczopląsu:)) no a ja już jak patrzałam na all to miałam dwie upatrzone, więc wziełam do ręki te dwie lalki i pokazałam Amelce, a ona odrazu na nie popatrzała i wybrała tą LALKA CHOU CHOU MĂłj Pierwszy Ząbek NOWOSC 902219 (842559919) - Aukcje internetowe Allegro tak z niej się śmialiśmy, bo wyglądało to tak jakby się w niej zakochała od pierwszego wejrzenia, na tą drugą nawet nie chciała patrzeć, a do tej zaczeła pukać w pudełko, śmiać się i coś do niej gadać, a po chwili zaczeła ją całować przez to pudło, więc już nie mieliśmy żadnych wątpliwości którą wybrać...no ale niestety teraz musi na nią poczekać do świąt...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam niedzielnie
ale mi sie nie chce ruszyc

sylwia nie mam slow na lekarzy,jak tamten nie mial pewnosci to mogl pacan nie dawac antybiotyku!no ale tak jak pisze anielinka,co lekarz to opinia
w kazdym razie niezmiennie zdroweczka:Całus:

anielinka lalunia cudna,i te zabki:8_2_96: super
no i maz widze stanal na wysokosci zadania....udanych zakupow
a co do przeprowadzki to kochana do jutra musze sie uwinac bo jutro otwieram juz na nowym miejscu:Szok::Szok::Szok:

Odnośnik do komentarza

Witam już prawie poweekendowo::):
Jak czytam o Waszych marzeniach o śniegu, to aż mi się słabo robi. Ja chcę wiosnę!!! Wykończy mie to ubieranie dzieciaków. Wczoraj byłąm do południa sama, bo K. był w pracy, po 50 minutach ubierania całej trójki odpuściłam i na spacer nie poszliśmy. Ubrałam jedną, zabierałam się za drugą, to ta pierwsza się do połowy rozebrała i tak w kółko. Jeszcze Stachu wszystko nakręcał, śmiał się z nich, więc te dawaj, znowu zdejmowały buty itd. Masakra!!! Dzisiaj chłopaki poszli do kościoła, wiec chciałam wyjść sama z zołzami i znowu 40 minut ubierania. Jak już byłyśmy na dworze, to ciekło ze mnie, gdzie ta wiosna:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...