Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
czyli lepiej upiec wczesniej,zeby mialy wiecej czasu na zmiekniecie,tak?
kuzwa a ja myslalam,ze zrobie dzisiaj ciasto,polezy tydzien i w nast weekend zrobie

Cafe generalnie tak, ale te pierniczki nie były twarde, takze spoko mozesz piec za tydzien:)
Mei ja sie zabieram za wystawienie rzeczy na all od ponad roku:lup: jAK TO W KONCU ZROBIE, TO JUZ BEDA NIEMODNE:Zakręcony:(sorki za capslocka)

Odnośnik do komentarza

Witajcie....
taka nocka jak dziś mogła by być zawsze:) Amelka nie obudziła się wogóle na mleko, a rano obudziła się o 8.15:)) rano dziś byłam u okulisty- niby wszystko ok, tylko czemu mnie ta głowa boli za oczami????... dzis znowu napier... właśnie wziełam ibuprom i czekam na efekt, chwile się położe póki Amelka śpi...
u nas dziś mroźnie, ale słonko wyszło, więc może pożniej spacerek...

Andzia ale masz super pocieszycielki, niby się leja na wzajemn, ale widać że jedna jest za drugą...nie ma co:)
Cafe brawa dla Olka za siusianie, szkoda tylko że nie polubił nakładki na kibelek, bo to naprawde fajna sprawa, Amelce tak się spodobało siedzenia na kibelku że teraz tak samo stęka jak chce siku:))
Sylwia zdrówka dla Juleczki, wyobrażam sobie co musisz przechodzić, jak dziś się czuje???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia co sie nasmialam z pocieszycielek :sofunny: Jakie z nich slodziary!

Cafe kobito :o_master: za caloksztalt! Brawa dla Olka za nocnikowanie.
A kopa Ci dam jak Ty mi dasz pierwsza :)

Mei witaj w klubie dzieci uczepionych nogawek :hahaha: I wspolczuje koszmarkow zebowych. Doooobrze wiem co to znaczy :(

Anielinka ale pospalyscie! Zazdroszcze! A co do bolu glowy to moze zatoki??? Mialas badane?

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero uspilam mlodego :lup: Myslalam, ze juz dzisiaj drzemki nie bedzie. Zupka ugotowana czeka na glodomorka. A ja nan ecie zamiast cos robic.
P. juz wrocil do domu, ale jedzie na trening. A ja na 16 jade do kumpeli na ploty. Ma byc jeszcze jedna (jest w 10. tyg. ciazy), ta u ktorej spotkanie ma termin w Wigilie :) Zabieram mlodego - niech sie wprawia :)

Odnośnik do komentarza

My po sługim spacerze, zołzy zjadły zupe i tez dopiero przed chwilą zasnęły. Mam andzieje, ze troche pośpią, bo godzinę biegały po parku. Na drugie danie robie placki ziemniaczane, ciekawe czy im zasmakują:)

Cafe miłego dnia

Anielinka u nas była dziś podobna nocka, do 8.15, z pobudką na mleko o 6-tej. Fanie, co?
Bólu głowy spółczuje, może tak jak mówi Magda to zatoki? Wtedy tez ból się nasila przy schylaniu ghłowy.

Magda fajne popołudnie Wam się szykuje. Ja tez przy kompie, a roboty w domu od cholery:Padnięty: Ale co tam:)

Usiek
heloł:) Jak malutki? Zdrowy? chodzi już?

Odnośnik do komentarza

Helooo...
głowa mnie przestała boleć i wziełam się za robote, jakiejś weny dostałam i musiałam to wykorzystać:)

Usiek opowiedz coś o Marcelku:)
Andzia fajnie że dziewczynom smakują placki, Amelka bardzo odległa od takich rzeczy:(
dziś drzemka u nas trwała też tylko nie całą godzinke:( no a teraz zaczyna się już marudzenie :grrrrrr:
Magda ale super że jedziesz na ploteczki:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia normalne placki robilas....tzn ziemnaki,jajo maka itd....czy jak?dobry pomysl,musze zrobic olkowi
magda ale zazdroszcze ci plotek
anielinka wiem co to znaczy bol glowy....mnie jak boli to do tego stopnia ze nie moge funkjonowac...musze sie polozyc i przespac pol godzinki bo nawet nie ustoje,mam migreny...moze i ty masz???tylko u mnie to jeden dzien i tyle....co jakis czas....raz na miesiac np(w czw tak mialam,ze musialam isc do tesciowki sie polozyc bo myslalam ze padne)

wrocilam niedawno....K bedzie w nocy ale jutro jednak nie pojedzie do pracy wiec przynajmniej razem szybciej uwiniemy sie z przeprowadzka(moze uda sie jutro skonczyc???)
zamowilam sobie wieeeeeeeeeeelka pizze :lup: objem sie ,ululam olka i padne :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...