Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sie i ja:)
Ja włąsnie po redsiku:) i czekamy na pizze...takiego smaka nam narobiłyscie że sobie zamówilismy hehehe

A z ta praca to tak: mój oddział banku zamkneli...ale teraz znalazl sie jakis prywatny inwestor i wykupil to jako posrednik i u niego wlasnie bede pracowac.

Moja mama ubrała mi małego na cała zime także zakup ciuszkow mam z głowy, mówie Wam rzeczy cudowne!!!

Magda super masz szefówke!! mało teraz takich!!
Andzia że Ty masz jeszczeczas na robienie pizyy...podziwiam
Sylwia oby córeczka jak najszybciej wyzdrowiała!!
Cafe bravo za nowe decyzje!! życze mnostwo klientów!!

Odnośnik do komentarza

Witam i ja szybciutko:)
Dzisiaj jakoś nie miałam czasu zajrzeć:/
Sylwia zdrówka dla Julki!
Cafe szalona kobieto! Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za sklep w nowym miejscu... mam nadzieję tylko, że Baśka nie zeszła na dalszy plan...
Magda super, że szefowa doceniła Twoją pracę:))))
Andzia dobrze, że dziewczyny zdrowe!

Moje dziecko chyba mnie podczytuje na parentingu, bo jak wam ponarzekałam, że chodzi tak późno spać to się przestawił i zasypia około 19:30:) Mam nadzieję, że mu się nie odmieni...

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia
Magda jakby co służę pomocą przy pizzy::):
Tynia super, że się udało z tą pracą, kiedy zaczynasz?
Gosia co Ty robisz całymi dniami, że nie masz dla nas czasu???

Andzia ja sama nie wiem co ja robię :glass:

Też tak czasem mam:Usteczka:
A jak prawko i szukanie pracy?

Prawko się robi....;) mam termin... ale nie powiem kiedy bo jak nie zdam to powiecie, że sierota ze mnie:36_19_2::Oczko:
A co do pracy to w naszej okolicy szukają samych przedstawicieli handlowych:36_2_12: Stwierdziłam, że cv porozsyłam wszędzie gdzie chciałabym pracować nawet jak nie szukają i będę się modlić,żeby ktoś się nade mną zlitował...

Odnośnik do komentarza

No to jestem Dziewczyny! Nasza Juleczka ma poczatek zapalenia pluc z bakterii hemophilus influenza tylko te wszystkie choroby zaczely sie wlasnie po szczepionkach na nie!!! Ale juz jest troche lepiej, podobno do jutra ma przejsc goraczka, ma brac antybiotyk, robili jej przeswietlenie pluc i badanie krwi, splakalam sie jak bobr. :36_1_4:
Odezwe sie rano, spac nie moge z tych wszystkich przezyc, echhh, chodze tylko do Niej co chwile i slucham czy oddycha:36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Odnośnik do komentarza

my juz na nogach
olus spal ze mna ale to ja mialam potrzebe sie poprzytulac:8_2_96:
wstalismy jak zwykle po 5:Szok:

sylwia wspolczuje baaaaarrdzo,i mooooocnooo trzymam kciukasy zeby szybciutko wszsytko bylo dobrze
tynie super z praca,od kiedy zaczynasz?
pisalam kiedys do verci na gg...mowila,ze do swiat pracuje wiec na pewno nie ma bidula czasu

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!
Juz marze, zeby byc teraz w pracy :lup:
Mlody jakis bunt przechodzi. Wszystko jest na nie i wszystko chce uzyskac krzykiem i histeryzowaniem. Prawde mowiac to nie za bardzo wiem co robic :( Cafe pamietam jak pisalas, ze nie spodziewalas sie, ze trzeba sie bedzie brac za wychowanie roczniaka.

My tez nie wiemy kiedy pokupimy prezenty. Wszystko w proszku.

Gosia zdardz nam szybciutko kiedy egzamin. No nam nie powiesz??? :)

Sylwia bardzo wspolczuje! zdrowka dla Julki!!! mam nadzieje, ze juz dzsiaj jest o wiele lepiej.

O nie, juz gad sie do mnie zbliza. Postaram sie odzywac, bo on musi wszedzie z mama :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam i ja z rana:)
dzis nie pospalismy za długo bo o 7 juz musiałam wziąść mojego szkraba z pokoiku i dac flasie:) teraz łazi po pokoju i ogląda bajki a ja myk na kompa. Coś i mnie chyba dopada...wrócają smarkate lata...nie mogę sie im dać bo przecież mam to szkolenie ehhhh

Sylwia zdrówka dla Juleczki!!!!!!!!
Andzia sprawdż pw:)
Cafe powodzenia z zakupie prezentów. Ja nie mam jeszcze ani jednago
Gosia trzymam kciuki aby sie udało!
Magda zycze cierpliwości!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...