Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia jak masz taką okazje to kładz się i odpocznij!!!
a na święta w tej firmie robią tylko paczki, bo szef to sknera, podobno jak się da jakąś kase, albo bony to trzeba od tego jakiś podatek odpisać, a on ma tyyyle kasy, a za złotówke to by się chyba dał zabic...
paczki robią dosyć fajne ale co mi po słodyczach...jak jest wiele innych rzeczy potrzebnych na świeta...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
no u nas drzemka trwała 1,5 godziny.... 40 minut nie śpi i non stop płaczę... a ja już nie mam cierpliwości...

Gosia a moze go jeszcze uspisz?
U mnei Maryśka marudna, Zośka zrobiła alarm i ją obudziła.
Zaraz idziemy po Stasia, czuje sie kipesko i nie wiem czy dam rade upchać wózek...

Andzia nie da rady Kuby uśpić popołudniu drugi raz.... no czasami to się udaje... ale bardzo rzadko...

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
ale mam zalezlosci w czytaniu ze szkoda gadac...

u nas wszytsko dobrze, oleczek po szczepieniu nie mial nawetgoraczki i spi teraz do 8 rano tylko nadal budzi sie w nocy nawet 3 razy....ale co tam wazne ze sypiam do 8 :36_1_21::36_1_21:

dzisiaj wywinal mi takiego orla na plytkach w lazience ze az tescie na dole slyszeli ten maly lobuziak uciekal przedemna na golasa bo szykowalismy sie do kapieli i pocalowal sie z podloga ale byl placz ale juz jest dobrze polozylam go spac....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

hej babulce

justynka dobrze ze olkowi sie nic nie stalo...widze,ze wszsytkie olki to lobuzy:Oczko:
andzia zdrowka:Całus:
magda super,ze tesciowka sie poczuwa i dolozy na weselicho
anielinka naprawde szef sknera,no ale co zrobic
sylwia dobrze ze antybiotyk niepotrzebny,zdrowka....a wy jakie macie plany na swieta?
goska powiedz mi stara kucharo :36_6_3: to ciasto na pizze to takie wyszlo grube,drozdzowe??

Odnośnik do komentarza

u nas powolutku
mlody zakatarzony ale nic poza katarem mu nie dolega wiec luz
K zapierdziela ,dobrze,ze chwycil pare zlecen i zapowaida sie pracowity poczatek roku bo ja za kilka dni bedzie bezrobotna...(bedziemy mysle jak to poukladac zeby mialo sens)
swieta niedlugo a ja nic nie mam....niccc.....zrobilam ciasto na pierniki,musze jeszcze porcje zrobic ,bo podaruje kilku bliskim osobom,ktorym nie kupujemy nic ale lubie zrobic mala slodka niespodzianke(w zeszlym roku dawalam ciasteczka cynamonowe )
z prezentami czekam,bo nie wiem jak bedzie z kasa....na pewno pod koniec tyg musze pokupic prezenty dla dzieciakow
sprzatania wielkiego nie bedzie...nie chce mi sie i tyle

Odnośnik do komentarza

Joł,
ja już się lepiej czuje, położe sie dzis wczesniej, przyjme ferwexa i rano bede jak nowonarodzona:Oczko:

Justynka współczje Ci tych nocnych pobudek:Całus:
Cafe ja nie Gosia, ale ciasto na pizze wkładam zawsze do miski, przykrywam recznikiem i odstawiam na jakąś godzinke w ciepłe miejsce, zeby urozło. Póżniej formuje na blaszce, nie za grubo:)
Dobrych decyzji Wam życze, bedzie dobrze:Całus:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Jakoś dotrwaliśmy do wieczora:) jak teraz czas na spanie to Kuba ma super humor:)
Justynka super, że Olkowi nic nie dolegało po szczepieniu:)
Cafe nie wiem czy ci chodziło o to z ciastem o czym Andzia pisała, czy chodziło raczej oto jakie ono jest po upieczeniu??? To ciasto wychodzi jak takie typowe pod pizze...nie jest grube...
Andzia cieszę się, że już lepiej się czujesz:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Andzia zdrowka!!!

Cafe zdrowka dla Olusia :) Co do pracy i zamkniecia sklepu to jak to mowi moja mama: nie ma tego zlego ... Bedzie ok!

Justynka jej, dobrze ze Olkowi nic sie nie stalo!!! Ale musial huknac porzadnie :(
Super z tym jego spaniem. Oby tak dalej!

U nas bez zmian. Samochod dalej zepsuty, jutro tata bedzie holowal P. do warsztatu. Az boje sie uslyszec ile to bedzie kosztowalo.
A ja jutro pobudka o 5 :lup: Musze mlodego odstawic do tesciow przed 7 i dojechac do pracy na 7.20. Jutro zaczynam angielski o 7.30 i nie moge sie spoznic.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

mam chwilke,pije kawusie,chlopaki spia...choc starszy poiwnien byc juz na nogach ale nie cos nie moze wstac,ja juz kawusie pije i za jakies 40 minut jedziemy
wiecie co,z jednej strony dobrze,ze tak sie dzieje...bo codzienne wyjazdy przed 7 i powroty po 18 zaczynaja mnie juz meczyc....
magda i twoja mamuska ma racje....nie ma tego zlego,tez w to wierze...i trzymam kciuki,zeby naprawa nie byla kosztowna
andzia super grzybki
anielinka :sofunny: blizniaki:sofunny: usmialam sie:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Hejka!
JA juz sie melduje!
Na angielskim bosko! Kolejne zajecia w poniedzialek i juz nie moge sie odczekac. Grupa co prawda tak srednio wyrownana, ale prowadzay fajny. Jakos dziwnie, ale ciagle bylam z nim w parze :hahaha:

A teraz roboty mnostwo, a ja rozleniwiona. Mam pismo do 12 zrobic i taaaak mi sie nie chce!

Andzia super, ze lepiej sie czujesz! Zazdroszcze, ze juz prezenty kupione. Ja nie mam nic. I zero pomyslow :lup:

Cafe te dojazdy Twoje sa koszmarne. Zobaczysz wszystko sie pouklada i bedzie git. JA w to wierze! I moze Basienka sie pojawi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...