Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia gratuluje zabkow! Ale u Was juz duzo! U nas dopiero 7, a ostatnia dwojka jest koszmarna ,juz od 2 tygodni nie wiemy jak pomoc Michalowi. To najgorszy zab jak do tej pory :(
Jak Tobie udaje sie zajrzec do paszcz zolzowych??

Cafe no wlasnie dxiwnie z ta wigilia. Mielismy jechac najpierw do tesciow, posiedziec tam i potem do moich rodzicow. A wczoraj siostra P. powiedziala, ze jej mama wigilii nie robi. Zaprasza wszystkich w pierwszy dzien swiat. Niech tak juz zostanie, an spokojnie pojedziemy do moich rodzicow i u noch posiedzimy :)
Co do pomocnikow to wiem cos o tym. Przed chwila P. dzwonil, ze robil porzadek w Michalowej szufladzie i dal mu do potrzymania na chwile kaszke. No i mlody cala wysypal na podloge, teraz lazi za P. i wola: tata bam i sie zasmiewa :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
zeby bylo smieszniej
ja zapraszalam tesciow do nas,bo wiem,ze beda sami
ale tresciowa kategorycznie odmowila
a po swietach na pewno uslysze ze musieli sami siedziec:lup:

Ten typ tak ma! A potem trzeba ich zalowac :lup:

zrobilam to tylko ze wzgle na K....bo wiem,ze w wigile na pewno beda sami
a planowalam zrobic razem,z moimi rodzicami i z tesciami....
no ale nic na sile
3razy proponowalam az w koncu sam K powiedzial,zebym juz dala spokoj i skonczyla temat,i tak zrobilam
ale jak uslysze ,ze nikt sie nimi nie zainteresowal to bedzie wojna,naprawde

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
zeby bylo smieszniej
ja zapraszalam tesciow do nas,bo wiem,ze beda sami
ale tresciowa kategorycznie odmowila
a po swietach na pewno uslysze ze musieli sami siedziec:lup:

Ten typ tak ma! A potem trzeba ich zalowac :lup:

zrobilam to tylko ze wzgle na K....bo wiem,ze w wigile na pewno beda sami
a planowalam zrobic razem,z moimi rodzicami i z tesciami....
no ale nic na sile
3razy proponowalam az w koncu sam K powiedzial,zebym juz dala spokoj i skonczyla temat,i tak zrobilam
ale jak uslysze ,ze nikt sie nimi nie zainteresowal to bedzie wojna,naprawde

Potwornie bym sie wk...a jakby mi po zapraszaniu ktos robil wyrzuty, ze sam siedzial.

A Ty i tak super sie zachowalas, ze ich zaprosilas!

Odnośnik do komentarza

Witam was poniedziałkowo:)
Ale tutaj ruch od rana:) Ja miałam dzisiaj parę spraw do załatwienia, na szczęście do miasta mnie tata podwiózł i szybko udało się wszystko pozałatwiać. Jak wróciłam do domu, to zaczęłam pizze robić na obiad, bo w lodówie mam resztki nadające się do załadowania na pizze:)
Zanim przeczytałam co tam pisałyście to P.mi mówił o domkach szeregowych:) a ja tu czytam a tutaj temat własnego domku się przewija:) My również marzymy o własnym domu, ale na razie musimy wyjść na prostą... A nie wiemy ile to potrwa... byle jak najkrócej... A tak w ogóle to zaczęłam za Poznaniem tęsknić... jeszcze miesiąc temu nie uwierzyłabym, że kiedyś do Poznania mi będzie tęskno, a tu masz! A tam ceny nieruchomości takie, że masakra:/
Co do wigilii to my spędzamy ją u moich rodziców:)
Andzia gratuluje kolejnych zębów... ja to nie wiem kiedy my się doczekamy:( zaczyna mnie to martwić bardzo:(

Odnośnik do komentarza

Joł,
moje zołzy dopiero poszły spac, na spacerku spotkałyśmy znajomą wrzesnioweczka, połaziłyśmy, a pozniej przyszły do nas na kawke, dziewczyny bawiły sie razem prawie 2h:)

Gosia mnie domek tez sie marzy w troche wiekszym miesice niz moja pipidówa, ach...normalnie sie rozmarzyłam...:)
A co do Kubulka zebów to nie wiem, bo nigdy sie tym tematem nie interesowałam, czy jest jakis zakres wiekowy czy co?
DLa pocieszenia powiem CI, ze synek mojej przyjaciółki, który jest dzień młodszy od moich lasek, ma 3 zeby:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas pogoda brzydka, pada i tak szaro buro..brrrwięc siedzimy w domu:(

widze że się wszystkie rozmażyły o własnych domkach, ja od zawsze mieszkałam we własnym domku z rodzicami, później przyszedł taki czas że chciałam mieszkać w bloku w mieście, no i mieszkaliśmy z Ł. przez prawie 2 lata wynajmowaliśmy, ale jak mieliśmy się zacząć budować to stwierdziliśmy że wrócimy spowrotem do moich rodziców, żeby na wynajem nie ładować pieniędzy tylko odkładać na swoje, no i teraz kiedy mamy Amelke już bym nigdy nie chciała wrócić do bloku:) także podjeliśmy rozsądną decyzje, mamy swoje podwórko, ogród, taras, niedaleko las:)

co do świąt to u nas będzie jak co roku, w wigilie najpierw jedziemy do teściow, a poźniej do moich rodziców, a święta to różnie, albo ktoś do nas przyjdzie, albo my do kogoś...w tym roku jak super wypadaja święta, praktycznie 3 dni :)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...