Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam!!!! Prawdopodobnie 26 czerwca :)
Nic nie mowilam, bo ciagle przekladalismy, ale teraz juz chcemy na pewno. Bedzie tylko male przyjecie dla najblizszych - bez wesela.

Gosia ja juz bym chciala drugiego bobaska, ale P. nie, wiec nawet nie wspominam. Poza tym musze poczekac do sierpnia na umowe na czas nieokreslony.

Andzia no 170 cm w H&M sa, ale waskie :lup:

Odnośnik do komentarza

Gosia z jakiego przepisu robiłaś ciasto na pierniki? Musze tez w tym tyg. zrobic.

Anielinka pytałaś o 3bita, ostatnio jak robiłam, to właśnie nie zmiękła mi ta pierwsza warstwa, na samym dole i cięzko sie kroiło. Myśle, ze to tez od ciastek zalezy, moja babcia-kucharka-mówi, żeby je wódką skropic, ale ja nie lubie smaku wódki w plackach.

Odnośnik do komentarza

Andzia to super że zakupy udane, a za spodnie w dziecięcym dziale to podziwiam:) oczywiście chodzi o rozmiar:)/ Andzia jeśli można spytać to jaki tel. sobie wziełaś? bo mi się właśnie umowa kończy i musze coś wybrać, a nie mam pojęcia co wziąśc, bo tyle tego jest.../... co do 3bita, to te ciastka dopiero dzisiaj zmiękły, a robiłam je w piątek wieczorem, a za alkoholem w cieście też nie przepadam...wole w kieliszku :hahaha:
Magda dobrze że już czujesz się lepiej, ja mam taki plan tez iśc do gina po tabsy ale już kiedyś brałam i właśnie źle mi dobrała i była porażka, więc teraz też się obawiam...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Melduję się:)
nie odzywałam się ostatnio bo jakoś tak dziwnie u mnie - chyba jakaś deprecha czy cuś... zła jestem bez przerwy, mordę drę jak wariatka i wogóle nic mi się nie chce. Robię bo musże . Nie chciałam Wam smęcić...
Dzieciaki zdrowe na szczęście i mam nadziję ,że tak zostanie. Mała jeszcze na piersi (chyba mie to wykończy) ale na razie ze względu na zagrożeni grypą postanowiłam ją jeszcze karmić. Najgorsze, że ona ciągnie całymi nocami. Jestem nie wyspana i połamana.
Przebiła się nam lewa trójka - bylam z Iza u dentysty bo na dwójce zrobiła jej się jakaś ciemna plamka i nie wiadomo co to jest:( pofluoryzowała jej wszystkie ząbki i kazała obserwować tego ząbka - za 3 miesiące do kontroli. Martwie się bo nie wiem co za cholera a zależy mi na tym żebyu miała zdrowe ząbki.
Z Jankiem nie mogę się wogóle dogadać:( za bardzo jesteśmy do siebie podobni a ja nie umiem odpuśćić - czarno to widzę...

Ale optymistyczny ten mój post -:lup:

Z tego co zdążyłam doczytać:
MAgda gratuluję podjęcia decyzji o ślubie:) chętnie wpadnę do Szczecina latem;)
Anielinka gratulacje dla Amelki za odwagę i pierwsze samodzielne kroczki:)
Cafe zdrówka i oby się pojawił nowy suwaczek:big_whoo:
Andziu dziękuję że mnie zmobilizowałaś do meldunku i fajnie, że troszkę sobie dzisiaj odpoczęłaś od dzieci:) Marze o takim wypadzie spokojnym wypadzie na zakupy. Ale niestety nie mam za bardzo z kim zostawiać dzieci jakbyśmy chcieli wyjść razem z Wojtkiem

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

no widze ze sie jedna zguba odezwala....beata:Całus: ,niech ten spadek formy szybciutko przechodzi:Kiss of love:
magda gratuluje decyzji o slubie....i ja chetnie odwiedze szczecin w czerwcu:Oczko:
andzia fajnie,ze dzien udany....dzieciecy dzial :Szok: i nie czaruj mi tu,ze do 170....po prostu masz figure jak modelka i tyle
goska przepis wrzucilam do ulubionych,moze cos mnie natchnie....powiedz rozumiem,ze dluuugo ciasto moze siedziec w lodowie,taak?
anielinka brawo dla amelci:36_7_8:....nie moglas sie doczekac i prosze

Odnośnik do komentarza

moje dziecie bawi sie w swoim pokoju....jak dobrze ,ze ten pokoj zrobilismy....naprawde coraz wiecej czasu tam spedza
aaaaaa dzisiaj olek zrobil pierwsze siku do nocnika :yipi:
ostro bierzemy sie za to,zobaczymy jak pojda nam pierwsze proby,mamy tez nakladke na kibelek ale na razie nie ma szans
w zwiazku z baska:Oczko:( marzy ,mi sie baska ale ciiiiiii) chcialabym olka odpieluchowac,mam nadzieje,ze najpozniej latem to juz zapomnimy o pieluchach

Odnośnik do komentarza

K pojechal juz przed 6
plan na dzis....caly dzien poswiecic mlodemu
no i w miedzyczasie troszke popracowac:Szok:

andzia ja tez czaje na zabawki...ceny faktycznie kosmos....w ogole wszsytko co swiateczne straaaasznie drogie,a bedzie jeszcze drozej....niestety
my zdecydowalismy,ze wigilie spedzimy u moich rodzicow wiec w zasadzie wiekszosc zrobi moja mamuska....ja zajme sie slodkim i drobnymi dodatkami a mama przygotuje konkrety

Odnośnik do komentarza

Cafe wooooooooooooooołam Cię!!!
Dzięki Tobie zaczynam lubić poniediałki::):::):::):

Beata dobrze, ze sie w koncu odezwałaś, zycze szybkiego powrotu do formy i zaglądaj do nas kobieto jak najczesciej. Nawet jakbys miała smęcić, ja cały zeszły rok tylko smęciłam dziewczynom!!!

Anielinka gratki dla Amleki, teraz to juz bedzie z górki!!!
Telefon mam Samsung jakis tam, ja brałam nizszy abonament, wiec miałam mniejszy wybór, K. chciał mi kupic takiego gumowego, testowanego w ekstremalnych warunkach, co bym mogła świgać nim do woli, ale obiecałam, ze nie będę juz rzucać:Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...