Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

My jescze zaliczylismy spacerek po lesie. Pies sie wybiegal, wracalismy jak juz bylo ciemno. Mlody spi, a my z P. sie rozmarzylismy :hahaha:
Zamarzylo nam sie nowe mieszkanko - takie juz docelowe. No i polatalismy po necie. Niesttey nas nie stac :hahaha: Ale poogladac zawsze mozna :lup:

Andzia jan a kubkach niekapkach sie nie znam. Jestem ciagle zafascynowana tym, ze mlody potrafi pic z butelki :lup:
Podziwiam Cie na tych spacerach z trojca :o_master:

Gosia juz pyskuja te nasze maluchy. Michał tez zawsze ma duzo powiedzenia jak mu mowie, ze nie wolno. Ma szczescie, ze go jeszcze nie rozumiem.
A jak mnie ugryzie, a ja powiem, ze mnie boli to sie nawet obraza. Siada, glowa w dol, mina naburmuszona i mamrocze cos pod nosem. A ja umieram ze smiechu :sofunny:

Anielinka ale Amelka dlugo spi!!! Szok! Ja jestem w siodmym niebie jak Michu do 6.30 pospi.
A zle sie czuje chyba po tabsach, dzisiaj juz nie biore :(

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda no to tesciowie sie spisali,szkoda gadac
justynka i u ciebie widze tesciowa szaleje....skad ja to znam:Całus: olus super
andzia ty to robisz obiadki ,codziennie cos innego,pomyslowego,zazdroszcze
goska doskonale cie rozumiem,bo i my mamy niezlego rojbra i nerwusa....ale to po mamusi:)

a ja.....mam zapalenie oskrzeli....i to podobno cytuje"baaaaaaardzo nieladne":le:

Bidulko!!! :big_whoo:
Nie poszlas od razu do lekarza i paskudztwo sie rozkrecilo. Kuruj sie!

Odnośnik do komentarza

jeszcze troszke doczytalam

vercia jak sie czujesz?jak marcelek?idz babo do lekarza....ja od tyg lekcewazylam i teraz mam
tynia ale historia z tym lotniskiem.....no ale dobrze ze w koncu udalo sie poleciec....na dlugo mamuska wyjechala?wy sie nie wybieracie??
anielinka faktycznie amelcia pieknie spi.....olek jeszcze jak zyje to nie spal do 9 ...i juz na pewno nie pospi:Szok:

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorkiem, chociaż pewnie już nikogo nie zastane...
Cafe kuruj się kochana szybciutko!!! / fajny ten słonik, u nas niestety nie ma Tesco, a ja kupiłam dziś Amelce klocki 150 el. na początek, póki co siedzi i próbuje je układać:)
Magda może marzenia mieszkaniowe kiedyś się spełnią, tego oczywiście Wam życze!!! a o ile się nie myle to wy macie jeszcze drugie mieszkanie, które wynajmujecie tak?
Andzia narobiłaś mi chęci na frytki, a tu pora się kłaśc spać :)

Dobranoc!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

heju babki :) wkoncu chwila by do was napisac ... rehabilitacji cd ... ale jeszcze tylko do 27 - go i koniec ..uff ... bo juz sił nie mam na te dojazdy ... poranek tez zaczoł sie fenomenalnie , juz wkoorwiona od rana jestem ... o mały włos a Julka by spadła ze schodów bo pierdolnięta konkubina ojca M nie zamkneła wejsciowych drzwi do domu i zastałam Julkę na klatce schodowej trzymajacą sie barierki nad przepascia ... no mówie Wam , ze zrobie krzywde tej babie kiedys .. wydarłam sie tak ze chyba w przeciagu 20 km było mnie słychac ... a ten jelop jeszcze tu ze mną dyskutuje , zeby nie ojciec M to chyba bym ja w szczękę rypła ...
w dobrych wiesci to takie i ze idziemy dziś z M na urodziny do jego kolegi , moja mama ma wolne i nawet tata przełozył sobie słuzbę i tez z nimi zostanie , wiec chyba z tego stresu i nerwów nałoje sie dziś jak prosie i bede bełkotac :D
a co u was słychowac babeczki ? nastoje weekendowe ?
pozdrawiam mocnooooooooooooooooooo i buzka :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Ale cisza:Szok:

U nas wiosna, byłam z dzieciakami na placu zabaw, pomysł średni, bo nalatałam się jak dzik.
K. powinien być za jakies 2h, zołzy poszły spac, a Stasiu sie bawi, wiec ja kawusiam:)

Anouk dobrze, że rehabilitacje sie juz koncza!!!
No i super z urodzinami, wypij i za mnie, bo mój dzisiejszy wyjazd odwołany::(:
A co do konkubiny to brak słów, niektórym brakuje wyobraźni!!!

Odnośnik do komentarza

Joł jaski:oczko:

Powiem Wam, że jestem z siebie dumna:Yes:
Cały dzień byłam sama z moją trójcą i było naprawdę miło, bez histerii, fochów, nawet udało mi sie łazienke posprzątać i poodkurzac wszedzie:)
Obiad został mi od wczoraj, więc przynajmniej to miałam z głowy:)

Cafe a po gołym dupsku chciałaś dostać?
Zapalenie oskrzeli i do pracy, a potem jeszcze okna???

Anielinka
miłego piffkowania, u nas tez dziś wiosna, cały dzień na dworze!!!
CO do niekapków, to sprawdzałam na kilku stronach i wszedzie Avent ma najlepsze opinie. Zreszta przy Stasiu tez testowałam kilka i ten był naprawde najlepszy. Zepsuł sie czy cu...

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio:)
Mi sobota szybciutko minęło, bo byłam u rodziców pomóc im w sklepie... Pogoda super:) Kuba zaliczył długi spacer z P. i jego siostrą...
A my mamy niekapek aventu i nie cieknie...co prawda rzadko używamy bo Kuba nie chce się przekonać do picia z niekapka ale o tym już pisałam...
Cafe oj kochana przeginasz!!! Ode mnie też na tyłek dostaniesz! Wypoczywaj kobieto!!

Miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...