Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Łał! Znowu miałam co nadrabiać... Fajnie się Was czyta, już tak długo się znacie...

Tynia ale numer... Najgorsze jest to, że przewoźnicy nic sobie z tego nie robią i jeszcze Twoją mamę kosztami obciążają:Szok: Życzę im sraczki za to!

Cafe powodzenia, również trzymam kciuki:yes:

Wy tu tak "piernikowo", że chociaż nie lubię pierników, to chyba wypróbuję jakiś przepis:happy: Przynajmniej nie zjem i będzie co na choince powiesić:oops: A świąteczny zapach to dla mnie mandarynki... Poza tym zgłodniałam od czytania o dietach i już "śniadanie" jem (jestem w pracy)! A do 6:00 daleko...

Kurka, wczoraj się zestresowałam! Filip bawił się jakąś starą komórką akurat jak mu zmieniałam pieluszkę, czymś się zdenerwował i rzucił tym telefonem i jak sobie nie walnął w brzuszek! Na początku myślałam, że uderzył w nóżkę, zaczęłam oglądać, bo strasznie płakał, ale śladu nie było, a po chwili zobaczyłam wielką fioletową bańkę na brzuszku... Już miałam wizje przepukliny, ale okazało się, że to tylko siniaczek... :Histeria: Uf... Poza tym zaczęliśmy samodzielne zasypianie!!! Na początek kładę go do jego łóżeczka, daję mleczko i czekam aż zje. Daję smoka, głaskam, przytulam i na razie odchodzę tak, żeby leżąc mnie nie widział ale z pokoju nie wychodzę... Za jakiś czas spróbuję wyjść:yes: Póki co nie ucieka, tylko sprawdza czy jestem, ale z łóżeczka nie złazi:D Zobaczymy co będzie dalej:))

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

I ja witam!
Jeszcze bez kawusi, ale juz po owsiance. Mlody jak zwykle wisi na mnie, ale zaczynam sie przyzwyczajac :lup:

Mialam sobie zrobic zielona herbatke, ale chyba jednak zaczna od kawki :)
Podlogi odkurzone i pomyte, jeszcze tylko kurze musze przetrzec.
P. mial skonczyc o 11.30, ale znajomi ostatnio ciagle organizuja mu czas. Kupili nowe mieszkanie i je robia i ciagle dzwonia do P., zeby im cos przewiozl. Grrr, dzisiaj znowu.

Zle sie czuje, brzuch jak banka, okropnie boli jak na okres. Ide do gina w przyszlym tygodniu, bo musze zmienic tabsy. Po tych mma wszystkie dzialania niepozadane jakie wypisali w ulotce :lup:

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, jakos ostatnio nie moge w spokoju usiasc i was pocytac....
wczoraj to mi sie tak spac chcialo ze jak tylko mialam mozliwosc to sie kladlam do lozka, a potem musialam latac jak glupia i sprzatac bo moi rodzice mieli przjecac bo moj Ss wczoraj mial urodziny....

ale u was juz swiatecznie sie robi ja w tym roku nic nie robie, mam do pracy na rano w swieta wiec musze sie doagadac ze wszystkimi u kogo kiedy obiad :)

wlasnie kicham jak opetana chyba mnie cos pobiera....moze swienska grypa??
a olek wcele mi nie pomaga jak z nim siedze to sie ladnie bawi i nawet kot do nas przyjdzie sie pobawic a jak tylko cos zaczynam robic to mi sie rozchodza po mieszkaniu i musze za nimi latac bo olek sie gdzies wspina a to kot wlazi tam gdzie nie trzeba no normalnie dom wariatow ostatnio mam.....teraz kot spi w pudelku po chusteczkach mokrych a olek lezy i oglada vive, mam chwilke oddechu.....powiem wam ze w smie to gdzie olek to i kot jest zazwyczaj razem sie bawia i nawet spia....ani razu jeszcze olka nie podrapal za to ja chodze cala podrapana....no i koniec wolnosci olek juz jeczy i wisi na mnie....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

A my po godzinnym spacerze. Nie wiem juz gdzie chodzic, a w kolko mam dosyc :lup:
Tesciowie oczywiscie dali ciala. Mieli byc o 10.30, wtedy bylam na spacerze, a przyszli 15 min temu akurat jak usypialam mlodego. Ryczec mi sie chcialo jak wlezli do domu. Nie chce mi sie wiecej opiwiadac. Mlody spi, a oni przyprowadza psa za godzine. Pewnie go obudza. A jak tak bedzie to P. dostanie op....l, ze ich tu sciaga.
A do psa przyjechali, bo im go szkoda, ze tak siedzi w domu. Nie skomentuje tego.

Andzia co szykujesz na obiad? Ja nie mam pomyslu, jak P. wroci to bedziemy myslec, a Michał ma od wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...